Şimdi Ara

🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
887
Cevap
105
Favori
57.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , 2022 model pulsar rs200 motor alacağım sigorta ve kasko yaptırmam gerekiyor. Yardımcı olunnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutyilmazss U kullanıcısına yanıt
    Elbette oluruz, 0505 684 07 05 nolu hattımıza ruhsatınızı iletmeniz yeterli olacaktır.
  • E-posta gönderildi @SigortaTower

• Hazar kullanıcısına yanıt
    Yanıt verilmiştir.
  • 2392 ₺’ye Bereket Sigortadan imm 1 milyon, anlaşmalı servis, 15 gün ikame araç olacak şekilde kasko ve 990 ₺ tutarındada Koru sigortadan trafik sigortasını piyasanın altına yaptırdık. Erol Beye yardımları için teşekkür ederiz.

• blue mc B kullanıcısına yanıt
    Poliçeleriniz hayırlı olsun hocam.
  • 677bin kasko değeri olan aracımı 3740 lira üzerinden kasko yaptılar, ilgi ve alakaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Bayi 7000TL'den kapı açmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rıhtım79 -- 22 Nisan 2022; 9:21:1 >
  • rıhtım79 kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

• SigortaTower kullanıcısına yanıt

Ben bu numaraya 2 gün önce araç ruhsatı ve gerekli kişel bilgileri yolladım zorunlu trafik sigortası için ama hala dönüş olmadı hocam..

Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 25 Nisan 2022; 19:42:49 >
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Dönüş yapılmıştır.
  • Aracımın Zorunlu mali sorumluluk sigortası ve İMM sigortasını Sigorta Tower aracılığıyla yaptırdım.Erol Beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • chemistry_42 C kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederiz. Poliçeleriniz hayırlı olsun.

• Başka firmadan hafta içi almış oldugum hesapli kasko fiyatindan daha ucuza kapsamli kasko yapma imkani sağladı %30 indirimli vede pazar günü ve arefe olmasina ragmen kaskomu yenilemiş oldum tatil gününde ilgisine teşekkür ederim.

• OrCuN23 kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Orijinal fiyatı
    3600₺ üzeri olan poliçeyi, 2.5 Milyon imm, tüm servislerde tamir seçeneği, orijinal parça teminatlarıyla Allianz üzerinden %30 özel indirim ile 2600₺ bandına kasko poliçesi sağlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SigortaTower -- 2 Mayıs 2022; 8:15:30 >
  • Arkadaşlarımıza yardımcı olmaya devam etmekteyiz. 3 arkadaşımıza daha yardımcı olduk ve indirim oranımız %29'a düştü.

🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SigortaTower -- 4 Mayıs 2022; 0:19:29 >

Buradan ulaşıyorum size kasko teklifi icin🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER 

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olunmuştur. Yeni poliçeniz hayırlı olsun.

• Benzer teminatlar ile kaskoya 7000, sigortaya 2000 civarı fiyat almışken 4500 civarına limitsiz kasko, 1700 sigorta olarak poliçeleri oluşturduk. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

İlginiz alakanız için teşekkür ederim, gönül rahatlığıyla allianzdan kaskomu yaptirdim

• gkon kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.
    Poliçeleriniz hayırlı olsun, kazasız günler dileriz.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.