Şimdi Ara

DH Üyeleri Digiturk Paket \ Üyelik Fiyat Havuzu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Giriş + 2 Keyif + Film Paketi + IQ uyumlu HD kutu + 1 yıl yetişkin ve 1 yıl HD hediye = 16.99 TL

%50 indirim kampanyasından yararlanmıştım
  • Ana paket

Digitürk hd
    Şampiyonlar paketi
    Sporsever ve belgeseler paketi

Yan oda hd paketi
    Çocuk ve belgesel paketi

73 tl ödüyorum.
  • Film+Dizi+Müzik Yaşam vs+Belgesel+Giriş+HD (12 ay)+Yetişkin (12 ay)
    16 ay tahhüt ile aldım toplama böldüğümde aylık 36 tl'ye ödemiş olacağım.
  • giriş paketi
    belgesel paketi
    çocuk paketi
    süper lig paketi

toplam 600 TL 12 taksit.Ayda 50 TL. Kredi kartı ile çektim fatura ile uğraşmak istemiyorum. 1 yıllık abone oldum.9503 hd cihaz getirdiler bağladılar hd olarak seyrediyorum.

Bu arada, spor extra paketini almak istiyorum yıllık 90 TL kredi kartı ile ödemek istiyorum. Kullanan arkadaşlar önerirmi vereceğim paraya değermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35
    Bu arada, spor extra paketini almak istiyorum yıllık 90 TL kredi kartı ile ödemek istiyorum. Kullanan arkadaşlar önerirmi vereceğim paraya değermi?

sizin zevkinize bağlı..şöyleki beko basketbol ligi için düşünüyosanız süper lig paketiniz olduğu için size ücretsiz açılır maç saatlerinde..yok eğer premier lig ve diğer ligler + programlar için istiyorsanız tercih size kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison06

quote:

Orijinalden alıntı: basis35

sizin zevkinize bağlı..şöyleki beko basketbol ligi için düşünüyosanız süper lig paketiniz olduğu için size ücretsiz açılır maç saatlerinde..yok eğer premier lig ve diğer ligler + programlar için istiyorsanız tercih size kalmış

üye oldum dün akşam aktif oldu. En azından bu akşam efes fener maçını seyrederim ;)
  • Giriş Paketi Bedeli: 12.24 TL
    HD Yayın Bedeli: 0.00 TL
    1 Adet Keyif Paketi (Belgesel): 4 TL
    HD Receiver
    Taahhüt Süresi: 24 Ay
    Vergi vs. ile Aylık Ödenecek Tutar: 18.99 TL

Bu yıl Mayısta taahhütüm sona eriyor ve HD receiver bende kalıyor.
    Ne yapsam bilmiyorum. Herhalde taahhütün sonuna yakın digiturkten arayıp kampanya teklifi sunarlar olmadı D-Smart a geçeceğim.
  • Arkadaşlar ben yarın başvurmaya gideceğim de fiyatları biliyor musunuz acaba? Sitede baktım da kafam karıştı.

HD yayın istiyorum + olarak sadece belgesel pakedini açtıracağım. Giriş pakediyle beraber ne kadar oluyor bunların toplamı. Bir de Digiturk bağlatırken para veriyor muyuz aktivasyon için? Apartmanda Digiturk bağlantısı mevcut.
  • Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmet Bedeli 45,25

Giriş Paketi Bedeli 03/01/2013-02/02/2013 üye1
    3,75
    HD Yayın Bedeli 03/01/2013-02/02/2013 üye1
    5,00
    Süper Lig Paketi 03/01/2013-02/02/2013 üye1
    28,50
    Keyif Paketleri Bedeli(5 Adet) - üye1
    8,00

TOPLAM ÖDENECEK TUTAR
    48,00
  • Arkadaşlar ..18 Kasımda iptal ettirdiğim digitürk şampiyonlar paketi için 3 ay fatura ödemesiz marttan itibaren 9 ay 62 Tl ödemeli olarak tekrar anlaşmıştım..
    Geçen hafta saçma sapan bir mesaj attılar..''Yıllık üyeliğiniz aylık taahhütlü fiatlarla yenilenecektir ..Detaybilgi için 212... ''Ben 3 ay ödemesiz sonraki aylar 62 tl diye umursamadım.. Benim online işlemlerde paketlerimi aylık promosyonlu olarak değiştirmişler 3 keyif paketi filan..allak bullak etmişler.
    (Bu arada yanlış keyif paketini düzelttirmiştim..)
    Fakat bugün 62 tl ocak ayı faturası e-mail olarak atmışlar..(3 ay fatura gelmeyekti)

Geçen hafta ''Yıllık üyeliğiniz aylık taahhütlü fiatlarla yenilenecektir ''(demekki taahhüt görünmüyor.) mesajını aldığımdan üyeliğimi yine iptal ettirebilirmiyim?
  • Giriş
    HD
    Tüm keyif paketleri
    Süper Lig

44 TL

taahhütsüz, aylık.
  • 12.01.2012 09:09 da arayan Digiturk müşteri temsilcisi olayı çözecek komser gibi arayıp sorunun ne olduğunu sordu bütün kayıtlarda görünmesine rağmen şikayet kayıtlarının olmasına rağmen anlattırdı ve gene aynı cevabı verdiler EKİPLERİMİZ MERDİVEN BULUNDURMAK ZORUNDA DEĞİLDİRLER... Eksik teçhizat bulundurması benim suçummu yada benim merdiven bulundurmuyor olmam suçmu peki neden kullanmadığım bişey için çözüm üretilmiyor, eğer yapılamayacaksa cayma bedellerinden vazgeçilecek üyeliği iptal edecekler yada gerekli teçhizatla gelip yayını verecekler ama onun yerine şikayetlere istinaden arayıp BİZ BİRŞEY YAPAMIYORUZ SİZ ELİNİZDEN GELENİ YAPINIZ ENAYİ GİBİ BOŞUNA PARA ÖDEYİNİZ DENİLİYOR... Bu soygunculuğa dur diyecek yokmu hangi tüketici hakları yardımcı olacak SOYGUNCU DOLANDIRICI DİGİTURK EKİBİ ÇÖZÜM BULUN ARTIK BEN MERDİVEN BULMAK ZORUNDA DEĞİLİM...

• Bildiğim ve duyduğum kadarı ile profesyonellikten son derece uzak bir yaklaşım ile Digitürk önüne gelene farklı fiyat politikası uyguluyor, ben ederinin çok üstüne fiyatlara satıldığını düşünüyorum Digitürk'ün.
  • Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmet Bedeli 122,22

Giriş Paketi Bedeli 03/01/2013-02/02/2013 üye1 10,24
    Dizi Paketi Bedeli 03/01/2013-02/02/2013 üye1 14,00
    Film Paketi Bedeli 03/01/2013-02/02/2013 üye1 14,00
    Pakete özel Digiturk Plus İndirimi 03/01/2013-02/02/2013 üye1 -10,00
    Digiturk Plus Kira Bedeli 03/01/2013-02/02/2013 üye1 21,99
    Spor Extra Paketi 03/01/2013-02/02/2013 üye1 11,99
    Süper Lig Paketi 03/01/2013-02/02/2013 üye1 44,00
    Keyif Paketleri Bedeli(5 Adet) - üye1 16,00

TOPLAM ÖDENECEK TUTAR 124,97
  • Arkadaşlar kayıtları dinlemişler ..haklı olduğumu görmüşler ..geri aradılar,sistemsel hatadan dolayı özür dileriz dediler..problem çözüldü..
    Hepinize teşekkürler..
  • bilgiler gayet açıklayıcı olmuş ......
  • quote:

Orijinalden alıntı: emporium

Benim de taahhütüm 3 Ocak 2103 te bitiyor.
    Aradım digiturk ü ne fiyat teklif edeceklerini sordum.
    giriş paketi + 2 keyif paketi + süper lig paketine 2012 yılında ilk 3 ay bedava sonraki 9 ay 63,99 TL ödedim.

bana 2013 yılı için taahhüt verirsem 1 senelik 67 TL ödeyeceğimi söylediler.
    Teklifi kabul etmedim
    12 yıllık üyenizim bana bir avantajınız yokmu dedim
    Bu fiyat geçerli dediler
    İptal edin dedim.
    İptal kaydını aldılar.
    2 gün önce digiturk genel müdürlükten aradılar.
    iptal talebiniz var neden iptal etmek istiyosunuz dediler.
    Çok pahalı o kadar ödeyemiyorum dedim. yine 67 TL teklif ettiler.
    Kabul etmediğimi söyledim ve onlarda tamam iptal talebinizi onaylıyoruz dediler.
    Arkadaşlarımız sizi arıyacaklar kartı bırakmanız gereken yeri söyleyecekler dediler.
    Ve konu öyle kapandı. Henüz arayan soran yok.

Daha önce konu buraya kadar geldikten sonra digiturk ü iptal olan yada sonra bir teklif daha alan üye oldumu acaba?

sizin taahhüt bitmez.
    daha 90 yıl varç

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.