Şimdi Ara

DH TTNET Tilgin Fiber Modem Kullananlar Kulübü [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
364
Cevap
18
Favori
122.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

yeni modem verdiler

Alıntıları Göster
    sorunlu olan modeminizi hg2331 miydi ? yenisi ne model
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Yankee

sorunlu olan modeminizi hg2331 miydi ? yenisi ne model

Alıntıları Göster
    tilgin modemler kullanılmıyormuş artık arayın yenisi veriyolar
  • Kendi isteğiyle ZTE modemden buna geçen bir ben varım heralde. ZTE modem tam bir çöptü yan odadan wifi çekmezdi bu en azından çekiyor şimdilik. Yalnız 5Ghz desteği olmaması kötü oldu. ZTE'de 5GHZ vardı.
  • benim elimde tilgin hg2331 marka modemden var ben bu modemi access point olarak kullanmak istiyorum ancak modem kurulumun web şifrelemeyi seçemiyorum ''CRM işlemi kapat başarısız oldu: EOPNOTSUPP'' diye bir hata veriyor. Fikri olan web şifrelemeyi kullanan varmı arkadaşlar
  • virus18 kullanıcısına yanıt
    Hiç uğraşmayın telekomun verdikleriyle. Gidin Keenetic router alın da modem nasılmış görün. Cİhazda devrim yapmışlar, bambaşka bir yazılımı mobil uygulaması kablosuz performansı var.
  • Merhabalar tilgin hg 2331modemde netflix sen sayfasına girilmesini engellemek istiyorum....Güvenlik duvarı ve filtreme kısmında bir şeyler buldum ama gerusini bir türlü halledemedim... bilen varsa yardım edebilirse memnun olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Milleni.com üzerinden 100mbs internete başvurdum. Tilgin modem veriyorlarmış. Wifi sorunu devam ediyor mu? Kablolu bağlantıda 100mbs kablosuzda 35 i geçemeyecek mi? Ne tavsiye ederseniz? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samura92000 kullanıcısına yanıt
    Bende bugün aradılar abonelik sürecini başlattım. Tilgın modem vereceklermiş bende kullanmam dedim Çünkü bende Keenetic modem var. Gelen ekip sizin modeminize kurulum yapar o zaman dedi. Öyle yaparlarsa eyvallah yoksa kapıdan geri dönerler. Bu modemden sonra başka modem kullanamazsın :) Tilgın ile 2.4 den en fazla 30 40 mbit gelir o zaman neden 100 mbit abonelik satıyorsun değil mi?
  • HG2331 de WPS özelliği var mı? Modemin üzerinde düğme yok, arayüzü de kurcaladım ama bulamadım.
  • Modem üzerinde wi-fi ışığının üzerinde bir siyah düğme var o olsa gerek .arayüzce wriles te var wps

• Ayrıca wifisi çokta kötü değil.wifi analize ile bos kanallari bulup kanal bulmayı manüel işaretledim.arada kus uçuşu 10 metre ve 2 duvar olmasına ragmen tv boxta film izleyebiliyorum rahatca.syni anda bir taraftan oğlum pc de online oyun oynarken 2 telefonda aktif kullanılıyor.

• hayrat3258 H kullanıcısına yanıt
    Modemin üzerindeki düğmeyi wifi açma kapatma düğmesi olarak düşünmüştüm, teşekkür ediyorum.

• Bu Tilgin modemi değiştirmenin yöntemi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

tilgin modemler kullanılmıyormuş artık arayın yenisi veriyolar

Alıntıları Göster
    Nereyi arayınca?
  • arkadaşlar bu managementteki ipyle internetteki ip ne oluyor şimdi cgnata mı düşmüş oluyorum ben googledan baktığımda internetteki ip yazıyor ipm ne dediğimde? üstteki ip ne oluyor acaba gerçek ip adresi mi ?

• Up

• Bu modemi yenilemek için nereyi arıyoruz arkadaşlar?

• arkadaşlar modem resledikten sonra kopmalar yaşıyorum modemle alakalı mıdır acaba yoksa iss ile mi? Özellikle resledikten sonra kopması beni modemden şüphelendirmeye başladı HG2331 modemim var. turk telekom fiber altyapı, turknet iss kullanıyorum. birde modem kapatıp açtıktan sonra 5dkya zor giriyor internete normal mi bu süre

• Arkadaşlar merhaba, fiber internetin yanında tilgin modem kullanıyorum mecburen. Dün resetledim modemimi ve o zamandan beri internetim yok. Modem arayüzüne girdiğimde WAN kısmında kullanıcı adı ve şifre girmeme rağmen herhangi bir değişiklik olmuyor. Modemimdeki bütün ışıklar yeşil yanıyor www ışığı dsl oluyor sanırım bir tek o resetledikten 10 dakika sonra turuncu yanıyor. Sanırım ip den kaynaklı bir sorun. Müşteri hizmetlerini aradığımda modem zaten kendi ayarlamalarını otomatik yapıyor sizin karışmanıza gerek yok diyor ve sadece arıza kaydı oluşturuyor. Bu sorunla daha önce karşılaşmış yardımcı olabilecek birileri var mı?

• arkadaşlar tilgin hg 2331 modemimi kablosuz access point veya repeater olarak kullanmanın yöntemi var mıdır? modemde adsl özelliği olmadığı için yeni adresimde kullanamıyorum. bu şekilde menzil genişletici olarak değerlendirmek istedim.

arayüze baktım ama pek anlaşılır değil. fiber ama adsl özelliği yok. router repeater olarak kullanmak muhtemelen mümkün değil. bu cihazı icat edip evimize kadar getiren güzide firmalarımıza güzel temennilerimi iletiyorum

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.