Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HighLimit

Güncel AAA

Eski AAA

Çok çok eski AAA

Dahil platin oranları düşük oyunların burda sergilenip anlatılmasına her türlü eyvallah ama follofoş olmuş psnprofilesta platin oranı yüzde 80-90 lara dayanmış oyunları yeni birşeymiş gibi platin aldığını belirtip üstüne bi de değerlendirip zor oyun değil diye söylemek gerçekten artık beni rahatsız ediyor bu konunun belirli bi çizgisi olduğunu düşünüyorum ya da düşünüyodum hepimiz bi şekilde o kolay platinleri oynuyoruz bazılarımız bulaşmıyor bile ama ne olduğu zaten ortada tekrar tekrar burda dillendirmek çok komik gözüküyor ardı ucu youtube dan 3 saatlik vidyosunu takip ederek 5-6 saatte bitirdiğiniz şeyi burda gelip eleştiriyosunuz şu konuya hep gireyim yeni şeyler öğreneyim takılanlara yardımcı olayım diye heyecanlanarak giriyodum oynamayanlar için isim yapmış bir platinlediğim oyunu insanlar faydalansın diye uzun uzun değerlendirmeler yapıyodum bi teşekkür bile gelmezken (teşekkür bile beklediğimden değil) ; dandik bi oyunu platinleyen biri sırf forumda tanınıyo diye kaç kişi tebrik ediyo rehbersiz bile alınabilecek kupayı sorana haftalar sonra dahi cevaplar geliyor. Türkiye 1. Si donanımhabere üyeyken buraya gelip tek kelâm etmiyosa demek ki varmış bir bildiği diyorum başka da birşey demiyorum.

Tercüme oldun bana resmen.

Sende girip yorum yazma buraya artık. Gereksiz adam dolu zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Platin #4 İnfamous Second Son

Oyun çok güzel. Bir türlü fırsatını bulup oynayamadığım bir oyun. Her ne kadar farklı seneryo modları olsada aynı kapıya çıkıyor bana öyle geldi. Oyunun zorlayacak kupası öksürten düşüş kupası var biraz zorladı ama video yardımıyla çözdüm birde çift baca bükülmesi kupası var onun haricinde zorlayacak bir kupası yok. Sıra First Light oyununda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • COMMON şahıslarla dolmuş burası
  • Arkadaşlar, psnprofiles'tan stats kısmıma girerek "rarity" oranınızı gorebilirsiniz, bu ne kadar dusukse o kadar iyidir. Sürekli easy plat kasarsanız bu oran yuksek olur, bence bu oran oldukca onemli, o yuzden ultra rare trophy sayinizi 3-5 ten yukarı tutun(mümkünse 40-50'yi aşın) ve sırf trophy icin oynadiginiz oyunlar kadar zor ama kaliteli oyunlarda da yüzlerce saatinizi alacak olsa da platini hedefleyin.

• Gerek kalmadı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenebrio -- 4 Mart 2017; 17:1:12 >
  • Platin #5 Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu

Oyunun "Kusursuz" ve "Keskin Nişancı" kupaları zorluyor. Ayrıca 3 defa baştan sonra tekrar oynamak zorunda kaldım ve bu çok sıkıcı ancak en sonda Platini aldıktan sonra "İşte bu alın teri" diyebilmek çok güzel bir şey.

• Uncharted 3 oyununu bitirmek üzereyim. Direk en zordan basladimki bidaha oynamak zorunda kalmiyim. Simdi ben kalan trophyleri aliyoken oyunu kolaya cevirebilirmiyim oyun bittikten sonra?

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yapabilirsiniz

• Sagol.

• Uncharted 3cü bitirdim. Toplam 30 civari hazine eksik. Simdi bunlari bulmak icin oyunun heryerini aricami ? Videolara baksam bile ugrastirir bu. Yoksa baska kolay yol varmi?

• Merhaba arkadaşlar. For Honor Story modunu Realistic bitirmek için Co-op oynayabileceğim yoldaş savaş arkadaşları arıyorum. Bu arada 33 yaşındayım. Yardım gerekli lütfen teşekkür ederim.
    PSN: Oyunkurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Uncharted 3cü bitirdim. Toplam 30 civari hazine eksik. Simdi bunlari bulmak icin oyunun heryerini aricami ? Videolara baksam bile ugrastirir bu. Yoksa baska kolay yol varmi?

Hayattaki en uğraştığın trophy Uncharted collectiblelari olsun varsin. :)

• goz_35 kullanıcısına yanıt
    Oyunu bastan oynicam resmen :D. Her bölümde eksik 1 2 tane.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Oyunu bastan oynicam resmen :D. Her bölümde eksik 1 2 tane.

Ömrümüz oyunları 2-3 defa bitirmekle geçti, alışırsın
  • Ben 2 3 defa bitirmeli oyunlari plat yapmiyom :D. Uncharted 1 ve 2 yi yapmamistim. 3de 1 kere yetiyo diyo yapmak istedim.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Unc 3'ün collectibleları da unc 4 gibiyse eksik olanlar için o bölümü collectible'ı bulduğun yere kadar oynaman yeterli olur, unc4'te collectible bulur bulmaz kaydettiği için çıkıp diğer bölümden devam edebiliyordun, böylelikle süre ciddi anlamda düşüyor.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Denicem sagol

• Platin #39 This War of Mine: The Little Ones

Farklı tarzı olan bir oyun. Alışınca zevkle oynatıyor kendini. Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrutalLooter

Arkadaşlar, psnprofiles'tan stats kısmıma girerek "rarity" oranınızı gorebilirsiniz, bu ne kadar dusukse o kadar iyidir. Sürekli easy plat kasarsanız bu oran yuksek olur, bence bu oran oldukca onemli, o yuzden ultra rare trophy sayinizi 3-5 ten yukarı tutun(mümkünse 40-50'yi aşın) ve sırf trophy icin oynadiginiz oyunlar kadar zor ama kaliteli oyunlarda da yüzlerce saatinizi alacak olsa da platini hedefleyin.

Rarity = zorluk olayı tamamilen yanlış bir algı. Kaç tane düşük yüzdeli oyun var yüksek yüzdeli oyunlardan çok daha kolay.
    Misal, Apotheon %6
    Bloodborne %24.
    O chalice zindanlarında bi dolaşsınlar, göreyim kolay mıymış değil miymiş :D
    Aklıma baya kolay Ultra Rare platin oyun geliyor, zorluğu olmayan. Genelde abuk platform oyunları ve ya jprg falan oluyor UR kupalar zaten 200 saat dökmeni isteyen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alucardo

quote:

Orijinalden alıntı: BrutalLooter

Arkadaşlar, psnprofiles'tan stats kısmıma girerek "rarity" oranınızı gorebilirsiniz, bu ne kadar dusukse o kadar iyidir. Sürekli easy plat kasarsanız bu oran yuksek olur, bence bu oran oldukca onemli, o yuzden ultra rare trophy sayinizi 3-5 ten yukarı tutun(mümkünse 40-50'yi aşın) ve sırf trophy icin oynadiginiz oyunlar kadar zor ama kaliteli oyunlarda da yüzlerce saatinizi alacak olsa da platini hedefleyin.

Rarity = zorluk olayı tamamilen yanlış bir algı. Kaç tane düşük yüzdeli oyun var yüksek yüzdeli oyunlardan çok daha kolay.
    Misal, Apotheon %6
    Bloodborne %24.
    O chalice zindanlarında bi dolaşsınlar, göreyim kolay mıymış değil miymiş :D
    Aklıma baya kolay Ultra Rare platin oyun geliyor, zorluğu olmayan. Genelde abuk platform oyunları ve ya jprg falan oluyor UR kupalar zaten 200 saat dökmeni isteyen.

Zaten öyle olduğunu söylemedim, rarity her şekilde önemlidir, birinin sadece easy plat dediğimiz abidik gubidik oyunları mı yoksa emek ve yetenek gerektiren oyunları mı oynadığını az çok, hatta bazı durumlarda bariz belli ediyor. Oyunların rarity oranı oyunun popülaritesiyle orantılı genelde, ama emin olun o abidik gubidik platform veya japon ultra rare oyunları da az çok emek ister, bahsettiğim easy platlar 1-2 saat süren hicbirsey yapilmayan oyunlar,o u rare ama kolay olanlar da bunlar kadar kolay olsa eminim o easy plat oyuncuları bunları da hallederdi,bu bariz easy plat oyunları da araya katıp yine emek isteyen oyunlara vakit verirseniz yine düzgün bir rarity oranınız olur. Ama hic zora bulaşmıyım, easy plat harici bulaşcaksam da zorlugu max 5/10 olan biseylere bulasirim derseniz o rarity %60-65'te gezer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrutalLooter -- 6 Mart 2017; 16:59:28 >

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.