Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Tebrikler,şu yere düşmeden araçların üzerinden sekme kupası için verebileceğin bir tüyo var mı?

Youtube'da bir video vardı, ben de gösterdiği yerde yaptım ama uğraştırmadı diyemem. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 21 Şubat 2017; 20:2:36 >
  • tony redgrave kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Var, yapacağın şeyi bilince aşırı basit aslında. Ben 8 taneye falan üst üste düşmüştüm. Hard olanı bul, 1.8m isteyendi yanlış hatırlamıyorsam. Neden hard olan dersen, hard olanda arabalar daha kolay patlıyor, arabalar patlayınca havaya uçuyorsun sakın ama sakın tetik tuşlarına basma. R2 ve L2 basarsan yapamazsın. Havaya uçtuğunda analoglar ile kendini hareket ettir. Kavşaklarda durursan bazen 5 araba yan yana oluyor zaten, istesen de başarısız olamazsın. Arabalar patlamıyor, havaya uçamıyorum diyorsan çöp kamyonlarını takip et. Onların attığı kömürümsü şey de seni havaya uçuyor. Söylediklerimde yeteri kadar açık olamadıysam ya da deneyip yapamadıysan yaşadığın sorunu anlatırsan daha yardımcı olabilirim
  • @Giannizzero
    Sağol abi bakayım

@Alucardo
    Teşekkürler.Sürekli deneyeceğiz artık,nefret ediyorum böyle şansa bağlı trophylerden
  • Alucardo A kullanıcısına yanıt
    Kardesim bu aralar Saint's Row: The Third oynuyorum. Hayatimda bu kadar cok guldugum oyun hatirlamiyorum. Her oyunla dalga gecmisler. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goz_35 kullanıcısına yanıt
    Saints Row serisini severim. Telefonla kavgaya bi damper dolusu zombi çağırıyorsun mesela daha n'olsun?
    Absürdlükte adamlar çok başarılı, kılıç gibi dildoyla adam öldürüyorsun falan ciddi eğlenceli oyun serisi ama Gat out of Hell'i ayrı tutucam çünkü, oyunun kendisi 3 saatte bitiyor, geri kalan 20 saat boyunca hep aynı şeyi saçma sapan bir şekilde sana yaptırıyor. Bu yüzden demiştim neyi düşünerek yapılar bu oyunu anlamadım diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alucardo

Saints Row serisini severim. Telefonla kavgaya bi damper dolusu zombi çağırıyorsun mesela daha n'olsun?
    Absürdlükte adamlar çok başarılı, kılıç gibi dildoyla adam öldürüyorsun falan ciddi eğlenceli oyun serisi ama Gat out of Hell'i ayrı tutucam çünkü, oyunun kendisi 3 saatte bitiyor, geri kalan 20 saat boyunca hep aynı şeyi saçma sapan bir şekilde sana yaptırıyor. Bu yüzden demiştim neyi düşünerek yapılar bu oyunu anlamadım diye

Evet benim bahsettiğim oyun da öyle.Oyun başladı bitti ama bir ton mevzu var halledilmesi gereken daha. :)

• Platin #31: Dying Light

Sonunda TR'deki yeni yıl indirimlerinden aldığım oyunu platinledim, online kupalarını forumdan arkadaşlar ile birlikte yaptık hayli de keyif aldık
    Arkadaşsız özellikle 5 görevi aynı ekip arkadaşları ile yapma kupası zorlayacaktır, onun haricinde diğer kupalar çok da zorlayıcı değil sadece vakit alıyor fakat oyunda hem tek kişi hem coop oynamak, şehirde dolaşmak hayli keyifli.
    Ayrıca bazı forumlarda kupalarda glitchlerin olabildiğini okumuştum fakat ben oynarken tek bir kupada bile glitch olmadı, anladığım kadarı ile oyunun son sürümünde glitchler yamalanmış.
    Platin yolculuğu bitti ama dlcleri oynamaya devam edeceğim, dediğim gibi keyifli ve başarılı bir oyun olmuş, oynamamış olanlara tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Far Cry Primal plat. alan var mı? 1 skill puanı kaldı, xp vermeyi durdurdu oyun. XP veren üç Side Mission kaldı ama onların da bir yararı olmayacak sanırım. Ne yapmam gerek?
  • Tropi konusunda kardeşlik/takas sistemi mevcut mu? Mesela bana platium tropi lazım, karşılığında 5-6 tane golden tropi verebilirim, tekliflere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balta Harry

Tropi konusunda kardeşlik/takas sistemi mevcut mu? Mesela bana platium tropi lazım, karşılığında 5-6 tane golden tropi verebilirim, tekliflere açığım.

Oyundan oyuna göre değişiyor, mesela yeni bir oyun gelecekmiş Trollstator and I diye onda bu özellik mevcutmuş, oyun Isparta'da geçiyormuş bu arada Şarkikaraağaç bölgesinde zorlu düşmanlar var diyorlar.

• Platin #3 COFFİN DODGERS
    3 saatte kolaylıkla platinlenebilir hatta o kadar bile tutmayabilir ayrıca günümüzde grafik konusunda ağzımızı açık bırakıpta yanımızdaki arkadaşımızla beraber oynayamadığımız oyunlara göre grafik konusunda pek bir şey vaad etmesede eski zamanlardaki gibi keyifli vakit geçirilecek bir oyun zorlayacak bir kupası yok.
  • PlayforFun kullanıcısına yanıt
    bütün yan görevleri tamamlayınca en son bir görev açılıyor eksik kalan skill puanı onunla tamamlıyorsun
    haritada gezinin hocam koylulere saldiranlara yardim istiyenlere yardim edin.

• Meraktan soruyorum Transformers Devastation da platin alan oldu mu.Tüm karakterle oyunu bitir diyor , toplamda oyunu 5-6 kere bitirmek gerekiyor anladığım.Hangi kafayla koymuşlar acaba bu kupaları.

• wither kullanıcısına yanıt
    O kupalar yine yapılır da hiç hasar almadan bölümü bitir gibi uçuk kupalar var o oyunda :)

• Need for Speed platinlemek için nasıldır?
    Var mı zorlayacak bir kupa?

Plants vs Zombies GW 2
    Unravel
    Need for Speed

Paket halinde 62 TL pns'de plus sahiplerine. Bu üçü arasından bulaşma diyeceğiniz var mı?

Bazı görevler diğerlerini bitirince açılıyordu sanırım. Kalan yan görevleri tamamla hocam

• Ben divinity e bulastım nasıl platinleyecem hicbi fikrim yok

• Tenebrio kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba one of the gang kupasını aldınızmı acaba veya nasıl alınıcak bilgisi olan var mı çok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    3'ü de gayet basit. 62 lira şeker gibi fiyat. Yapıştırın gitsin derim
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.