Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcan

Arkadaşlar little big planet 3 platini zor mu? Hiç ölmeden tüm bölümleri geçme kupası varmış.

Çok zorlamaz, bir veya iki yerde biraz sinir edebilir ama bölüm tasarımları gayet güzel, keyifli oyundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alucardo

Mafia III harika bir oyun. Aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım o kadar diyorum bak :D
    Oyunun eksiklikleri var, kaplamaları rezalet ama genel olarak oyun çok çok iyi.

Ben de şimdi Skyrim'e geçiyorum. Üniversite 1.sınıfta oynamıştım pcde başından kalkamıyordum ama sonra bi bug oldu bulmayacı çözmeme rağmen kapı açılmıyordu çok üzmüştü. Şimdi her şey hazır platini alacağım umarım bir hata yapmam :)

Yapma dostum! Oyun nasıl çok çok iyi? Mafia 1 geçtim hadi. Mafia 2'nin Dlc'si bile olamaz bu oyun. Lincoln ismini ise hiç beğenmedim. Ağırlığı yok! Vito Scaletta nerede, bu nerede? Kaplamalar, grafikler v.s. önemli değil benim için. Ama be kardeşim senaryo desen, klasik amerikan filmi. İlk bu karakter gösterildiğinde zaten şok oldum. Sonra dedim ki, bu elaman çok zıplıyor, atarlı biraz. 2'nci chapterda geberir gider. Vito intikam için gelir diyordum ama... Babayaroyu verdi elime 2K.

• Arkadaşlar ps3'de last of us yüzde yüz yapmış olan varmı ? Harita paketlerinden birisine girilmiyordu hala aynı sorun devam ediyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • self_control35 kullanıcısına yanıt
    Abi yalnız Babayaro ne topçuydu ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: self_control35

quote:

Orijinalden alıntı: Alucardo

Mafia III harika bir oyun. Aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım o kadar diyorum bak :D
    Oyunun eksiklikleri var, kaplamaları rezalet ama genel olarak oyun çok çok iyi.

Ben de şimdi Skyrim'e geçiyorum. Üniversite 1.sınıfta oynamıştım pcde başından kalkamıyordum ama sonra bi bug oldu bulmayacı çözmeme rağmen kapı açılmıyordu çok üzmüştü. Şimdi her şey hazır platini alacağım umarım bir hata yapmam :)

Yapma dostum! Oyun nasıl çok çok iyi? Mafia 1 geçtim hadi. Mafia 2'nin Dlc'si bile olamaz bu oyun. Lincoln ismini ise hiç beğenmedim. Ağırlığı yok! Vito Scaletta nerede, bu nerede? Kaplamalar, grafikler v.s. önemli değil benim için. Ama be kardeşim senaryo desen, klasik amerikan filmi. İlk bu karakter gösterildiğinde zaten şok oldum. Sonra dedim ki, bu elaman çok zıplıyor, atarlı biraz. 2'nci chapterda geberir gider. Vito intikam için gelir diyordum ama... Babayaroyu verdi elime 2K.

Hocam neden beğendiğimi bir sonraki mesajımda anlatmıştım. Onu gördünüz mü?

• Alucardo A kullanıcısına yanıt
    Gördüm dostum ama, bu oyunun çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef. Keşke dediklerin gerçek olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi self_control35 -- 17 Şubat 2017; 1:34:38 >
  • #83 Until Dawn

---Oynamayanlar için spoiler içerir---

Öncelikle episode bitince gelen psikologla başlamak istiyorum. Prison Break'teki efsane " I only kneel to God but not seeing him in here(yalnızca tanrıya diz çökerim ama onu burda görmüyorum) " sözüyle efsaneleşmiş John Abruzzi olduğunu fark etmeyen yoktur diye düşünüyorum o sahne:

https://youtu.be/fVArxPdE284

Fakat ben ilk episodelarda o psikoloğun oyuncuların tercihlerine göre oyun sonunda psikolojik analiz yapacak diye umuyordum ürktüğüm öğeleri seçip 1 episode sonra o öğelerin masamda olması bu tezimi baya desteklemişti ama sonradan öyle saçmaladı ki anlam veremedim açıkçası sonra da sallamadım oyun açısından beni en çok üzen bu oldu diyebilirim keşke dediğim gibi yapsalarmış..

Oyun tamamen klişelerle başlıyor ve gidiyor 1999 yılında Cem Yılmaz'ın Bir Tat Bir Doku'daki tüm klişelerini içinde barındırıyor film bakın 1999 diyorum burdan izleyebilirsiniz resmen oyunun özeti:https://youtu.be/wGKbYUmG0Xk

Bir diğer eleştireceğim şey stats. R1 e bastığınızda çıkan ekranda solda karakter özellikleri cesaret romantizm dürüstlük gibi özellikler sağda ise kişinin diğer karakterlerle olan ilişkisini gösteren göstergeler var yaklaşık 20 tane toplamda. Hiçbir işe yaramıyor!!! Yani onca gösterge yap zart zurt stats upgraded yazıp dursun tepede ama hiçbir işe yaramasın? Bana en mânâsız gelen şey buydu tüm herkesi yaşattığımda bir işe yarar diye düşündüm ama yok hiçbir işe yaramıyor sanki kafalarında bi proje varmış ama yaparsak çok karışacak gibi düşünüp iptal etmişler gibi. Wendigo adlı yaratıklar resmen op sanki tüm şifreleri açıp oyun oynuyolar gibi: hız şifresi tüm silahlar ölümsüzlük tek vuruşta öldürüş görüntü filtresi polisten kaçma vs vs tek aydınlatıcı olabilecek Kentucky şiveli abi yıllarca onlarla baş edip dışarıya hava alırcasına çıktığında gg oluyor dedim bu adam baba biri 3 dk sonra mefta oldu.

---Oynamayanlar için spoiler içerir---

Uzun lafın kısası çıkın artık ortaya şakanın tadı kaçtı derken zaten oyunun yarısından çoğu bitmiş oluyor. Ben asla korku oyunu oynayamam ama bunu 1.5 kez bitirerek platin aldım öyle söyleyim. Benim gözümde 3. Sınıf bir haftaiçi film kuşağından öteye gidemeyecek bir senaryo. Bonus içeriklerde yapım aşamalarını felan izledim baya da uğraşmışlar cast felan çok güzel seçilmiş ama sonuç maalesef hüsran.Fanı olunmaz ama oynanıp eğlenip geçilecek bir oyun olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighLimit -- 17 Şubat 2017; 1:42:26 >

• self_control35 kullanıcısına yanıt
    Forumda kopyalama yokmuş :) özet geçmem gerekirse
    Açık dünyası çok hoştu oyunun. O dönemin sosyal şartlarını , ırkçılığı falan çok iyi anlatmışlar. Soundtrackleri kusursuzdu, insanı tam moda sokuyor. Sizin aksinize ben karakteri beğendim, baya çam yarması öküz gibi adamdı , çiroz bi karakterle dağ gibi adamları tokatlamaktan daha mantıklı geldi Lincoln ile oynamak
    Buradan sonrası hafiften spoiler içericek oyunu oynamayanlar okumasın lütfen
    .
    .
    .
    .
    Ben ilk başta sıkılmıştım sadece, pff bu ne ya falan dediğim oldu ama sonra ihaneti yediğimiz anda aha dedim tamam. Ondan öncesinde diyordum ee nerde Mafyayız yani? Falan diye. Vitoyu falan oyuna inanılmaz iyi entegre etmişler ama şöyle bir eksiği var bence ki çok acemice bir hata. Yaptınız mı bilmiyorum ama Vito'nun yan görevlerinde adamları vurdurtuyor. Benim dostumu falan öldürdüler vs diyip. Aha dedim Joe hikayesini açıklığa kavuşturucaklar ama bir şey demedi. Çok basit 2 diyalog koysalar her şey daha şahane olurdu.
    Neyse, geri döneyim. Donovan karakteriyle Lincoln'un diyalogları beni çok eğlendirdi. Oyundaki Mafya jargonu çok iyi ve komikti. " we gonna find you cocksucker " aklıma geldikçe hala gülüyorum mesela
    Adamlara zarar verdiğimiz görevler biraz özensizdi katılıyorum, ama söylenildiği gibi hep aynı şeyi yapmadık ona karşıyım. Daha iyi olabilirdi kesinlikle ama esas adamları öldüreceğimiz bölümlerde hele ki " burn like Napalm " aşşşşırı keyif aldım. Öncesindeki o boks dövüşleri olsun sonra o mekandan çıkış olsun vs. Hepsi aşırı ince elenmişti. Ya da aklıma gelen " orgy " bölümü var.
    Oyunun eksiklikleri vardı, çok daha efsane bir oyun olma potansiyali vardı ama bu haliyle gelen oyun beni aşırı eğlendirdi. Karakol basıp polislerin diyaloglarına bile oha ya adamlar ne yapmış moduna falan girmiştim mesela.
    Kendi adıma söyleyeyim, aynı mafia 3 kadar eğlendirebilcek bir oyun çıkartıyoruz yarın deseler ön siparişi veririm. Ben o kadar beğendim. Hala sıralamam Mafia > Mafia II > Mafia III olur o ayrı konu tabi

Özet diyip esas yazıdan daha uzun yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alucardo -- 17 Şubat 2017; 1:39:25 >

Son cümleni o kadar beğendim ki, anlatamam.
  • Ps3 Last of Us dlcleri oynamayi dusunen olursa mesaj bekliyorum. Oyunun yolculuk kupalarini almayan varsa dlc haritalari oynarken onu da aradan cikabilir. Dlcler ucretsiz diye hatirliyorum en son.

• #2 Platin "Day of The Tentacle Remastered"

Kolay platinlenecek oyunlardan biri ikibuçuk saatimi aldı. 2 ve 3. Platlar yolda

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hayırlı olsun platin kervanına hoşgeldin fakat 2. Platinini aldıysan 2 ve 3. platlar nasıl yolda oluyor 3 ve 4. Demek istediğini varsayıyorum :)

#84 Color Guardians

Plusla endonezya psne gelen bir oyundu (diğer psnlere geldi mi hatırlamıyorum) tahmin edileceği üzere derin bir hikâyesi yok isme aldanıp kılıçlı bir oyun sanmayın fakat bol bol renk var orasına garanti verebilirim. Tamamen refleks ve qte lere dayalı bir oyun. (qte: quick time event[belirli zamanda belirli tuşa basmak gerektiren şeyler]) Bende refleks var qte de severim derseniz hiçbir zorlayıcılığı yok ; fakat bunlarda zayıfsanız gene de üzülmeyin oyunu durdurup napacağınıza karar verip başlatıp istediğinizi hızlıca yapabilirsiniz bu ipucunu vereyim çoğu kupada işe yarıyor. Ama gene de creditste her şeyi toplamanız gerek ve start olayı orda yemiyor maalesef. Güzeldi zevk alarak oynadım ama dediğim gibi herkese hitap etmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighLimit -- 19 Şubat 2017; 2:56:50 >

• HighLimit kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın. Sizide tebrik ederim. 3 ve 4 olacaktı yanlış yazmışım

• #90. Saints Row Gat out of hell. Neyi kafasıyla yapmışlar bu oyunu merak ediyorum
  • bioshock infinite de. oyunu bitirip ng+ gecerken ustumuzdeki alet edevat duruyormu acaba yardım pls
  • Ya beyler şu PES2017de

"Gerçek bir yıldız" veya "A True Star" kupasını alan var mı ya da nasıl aldınız oynayarak mı/sim mi yaptınız

Forumlarda çok net birşey denmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Ya beyler şu PES2017de

"Gerçek bir yıldız" veya "A True Star" kupasını alan var mı ya da nasıl aldınız oynayarak mı/sim mi yaptınız

Forumlarda çok net birşey denmiyor

Forumlar artık net bir şey diyor :)

1) Düzenlemeden Barça'yı seç
    2) Transferden Messi'yi takımdan gönder. Hatta silebilirsin.
    3) Suarez'i seçip gücünü 109'a getir.
    4) Ana lige başladıktan 2 sene sonra yaz mevsimi veya 3. sene başında kupa gelecek.

Maçları oynamana gerek yok. Bu oyunun rehberini uzatarak yazmışlar. Denedim fakat dilim yetmediği için yeni rehber yazamadım.

• Çok teşekkür ediyorum Hakan abim :)
    Tebrikler,şu yere düşmeden araçların üzerinden sekme kupası için verebileceğin bir tüyo var mı?
  • tony redgrave kullanıcısına yanıt
    Şansın bol olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.