Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
22.307
Cevap
121
Favori
504.933
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu
Giriş
    10 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Yo_Sun

Onu oynamayacağım, Metacritic notu çok düşük geldi.

Metacritic notuna bakarak oynanmaz her oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Metacritic notu düşük olup da iyi olan bir oyun var mı?
    |
    |
    Unorthodox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi var, Driveclub, The Order 1886 vs...
    |
    |
    Bahsedilenler: Yo_Sun

Driveclub beni sarmadı ve Order da kısa kaldı, sonunu beğenmedim ve oyundan çok sinema havasındaydı.
    |
    |
    KAKÁ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Puana bakarak oyun oynayan adama gülerler burada Uncharted 4 oyuncu puanı 7.9 onuda oynama o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yo_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Binbaşı
    1189 Mesaj

Oyuncu puanı demedim ben. Metacritic puanı dedim. U4'ün puanı 93 ve yılın oyunu, ben oyuncu puanına bakmam, eleştirmen puanına bakarım.
    |
    |
    Pinky_Demon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar fifa 16 da pro clube katilip ilk maci kazanma kupasi ve futta ve normal sezonda dostluk sezonu kazanma kupalari var eger almak isteyen olursa basit kupalar birbirimize yardimci olabiliriz ama online arkadaslik lazim oluyor psn darkwane1914 ayrica need for speed star wars ve bloodbornede platin almada yardimci olabilirim tesekkur ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Glitch için önlem alınması kötü olmuş. Yetişemedim :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    quote:

Metacritic notu düşük olup da iyi olan bir oyun var mı?

Dying Light, Mad Max, Beyond: Two Souls var. Daha sayılabilir.

Tabi siz bunlara da kılıf uydurmazsanız.

2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: RevelationS16

Arkadaşlar Speedrun ve Sharpshooter trophy sini kısa yoldan açmayı anlatmış arkadaş ben denedim cidden açılıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=PLHfxEhPl5I

Bu yöntem 1.03 ile çalışıyor. Bende denedim dediğiniz gibi oldu ama Crushing kupası için default sürüm lazım. O da sadece kutulu alanlar için oyunu silip tekrar yüklemek zorunda ve yama kurmadan denemeli. Digital sürüm alanlar yama kurdularsa crushing alamaz gerçi 1.04 çıktı şimdi hepsi fixlenmiş olabilir.

Bende digital aldığım için crushing gelmedi mecbur kastım. 5 bölümü ezicide bonus açarak oynadım geldi. 22 bölümden 5 inde ayarı zor a düşürmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikipac -- 22 Mayıs 2016; 1:57:57 >
    |
    |

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4

• Binbaşı
    1189 Mesaj

Dying Light'ı PC platformunda denediğim için pek bir yorum yapamam ancak bana gereğinden fazla zorlayıcı gelmişti. Mad Max'i hiç denemedim, yorum yapamam. Beyond Two Souls konusunda size katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yo_Sun -- 22 Mayıs 2016; 11:01:40 >
    |
    |

Kılıf uydurmak gibi görmeyin ama bahsettiğiniz 3 oyunu da deneyimledim. Dying Light'ı PC platformunda denediğim için pek bir yorum yapamam ancak bana gereğinden fazla zorlayıcı gelmişti. Mad Max'i hiç denemedim, yorum yapamam. Beyond Two Souls konusunda size katılıyorum.

Dying Light neden zordu ki hocam? Türünde az bulunan bir oyun.
    3 oyunu değil 2 oyunu oynamışsınız henüz.

Mad Max'i bir an önce oynayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unorthodox -- 22 Mayıs 2016; 10:23:00 >

Kesinlikle güzel bir oyun olmasına rağmen gereğinden fazla zorlama olduğunu düşünüyorum, mesela silahlarımı tamir etmek için item bulamazken görev gereği üzerime 10 tane öldürmemin zorunlu olduğu zombi salıyor(haraç toplama görevi, sahil tarafı, kasabayı temizleyip kapıyı kapat görevi) Mad Max'in incelemelerini izledim, ama sanırım deneyimlemek saymıyorsunuz.
    |
    |

Kesinlikle güzel bir oyun olmasına rağmen gereğinden fazla zorlama olduğunu düşünüyorum, mesela silahlarımı tamir etmek için item bulamazken görev gereği üzerime 10 tane öldürmemin zorunlu olduğu zombi salıyor(haraç toplama görevi, sahil tarafı, kasabayı temizleyip kapıyı kapat görevi) Mad Max'in incelemelerini izledim, ama sanırım deneyimlemek saymıyorsunuz.

İnceleme izlemek ve oynamak aynı şey mi hocam sizce?

Metacritic puanına göre oyun oynanmaz benim fikrim bu ama tabi ki sizin fikrinizide değiştiremem. :))

Hocam tabii ki aynı şey değil ama ilk izlenim için iyi bir yol bence. Bence Metacritic puanı önemli zira ortalama bir puan yani bir kişinin verdiği bir puan değil
    |
    |

quote:

Hocam tabii ki aynı şey değil ama ilk izlenim için iyi bir yol bence. Bence Metacritic puanı önemli zira ortalama bir puan yani bir kişinin verdiği bir puan değil

Oyunlarda genel görüş kavramı vardır. Dying Light'ı oynayanların neredeyse tamamı oyunu beğenerek oynadı ve bitirdi...

Eğer beğeni durumu genele yayılmışsa, yani beğenilmişse rahatlıkla genelleme yapılabilir.

Genel olarak beğenilmiş bir oyuna ÇÖP veya KÖTÜ diyen kişiler ise marjinal olarak anılır ve ciddiye alınmazlar.
    |
    |

herhangi bir oyuna çöp dediğimi hatırlamıyorum. Sadece bana göre bir oyun değildi DL.
    |
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

herhangi bir oyuna çöp dediğimi hatırlamıyorum. Sadece bana göre bir oyun değildi DL.

Genel yazdım onu. Sen dedin demedim.
    |
    |
    mad max te platin yapmak istiyorum ama sanırım bir glitch varmış ve platine etki ediyormuş.
    |
    |

Guncellemenin yuklenmemis olmasi gerekiyordu diye hatirliyorum abi. Onun dısında oyunu bitirip son bolumu uberde tekrarladın mı alirsin zorluk kupalarini.

|
    |
    nayifhakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Bey Azura
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.