Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oda olur, tam kestiremedim gözüme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #89. Watch_Dogs 2. Sonunda bitti resmen rahatladım.
    Aşırı sıkıcı bir oyun. Bir grup lamer toplanmış " hükümet sizi böyle düdüklüyor, büyük şirketler böyle düdüklüyor" diyip duruyor. Sağ olun ya, hiç bilmiyorduk. Tek dertleri populer olmak. Hipster toplantısı resmen. Yılan şeklindeki yoyoyla full zırhlı askerleri öldürdük falan. Ne oyundu be!
    Hele ki Mafia III'ten sonra hiç sarmadı.
    Hakkını yemeyeyim, oyunun geçtiği San Fransisko'yu harika yapmış adamlar. Gördüğüm en güzel açık dünyadan biriydi
  • #38. Coffin Dodgers.

1 günde platin alabilirsiniz. Şu anda Plus'a indirim ile 4.69 TL'ye alınabiliyor.

Alınabilecek en ucuz ve en kolay platinlerden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 12 Şubat 2017; 20:9:51 >
  • Alucardo A kullanıcısına yanıt
    Oyun hakkında gördüğüm en güzel yorumlardan biri eline sağlık Tebrikler bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim gururum okşandı.
    Vallahi ne yalan söyleyeyim, açıkcası çekinmiştim. Oyun o kadar övüldü ki, heralde bir ben sevmedim sanıyordum. Neyse dedim bi deneyeyim. Oynarken aşırı sıkıldım. Neredeyse her ana görevde mavi tesisat borusuyla hack yapma olayı yaşama enerjimi sömürdü resmen
    Göreve başlayabilmek için sağa sola tırmandırtması da ayrı bir dert oldu. Bundan keyif alanları anlayabilirim ama yahu göreve giderken en azından şu çatıya nasıl çıkmalıyım diye düşünmeyeyim yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alucardo -- 12 Şubat 2017; 20:39:2 >
    Bu yorumun altına imzamı atarak

Platinum Trophy 102: Watch_Dogs 2

Alucardo kadar sıkılmasam da çoğu yorumuna katılarak şunları da eklemek istiyorum. Ubisoftcum, stealth işini beceremiyorsun bari milleti zorlama, 2 km öteden beni farkeden adam mı dersin neredeyse hiç görmeden farkedenler mi, delirtti.

Bir de şu araç kontrolleri ve yansımalarını cidden bilerek kötü yapıyorlar galiba anlayamıyorum, şu direklere çarpınca da yerçekimsiz ortam gibi süzülmese hoş olacak. Ama genel anlamında 20-25 saat süren bir oyun, open worldü güzel ve canlıydı, şehirde insanları cesitli aktiviteler yaparken gorebiliyoruz, ama katiyen kusmuyorlar, kusan biri bulup fotosunu cekicem diye en az 2 saat uzamistir oyun sürem.

Popüler kültür öğelerine de onlarca gonderme vardı diyaloglarda, mizah seviyesi guzeldi bence. Ben şikayetci değilim keyifli bir platindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrutalLooter -- 12 Şubat 2017; 20:54:11 >

• BrutalLooter kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam 102 nedir yahuu. Kaç yıllık emek var burda?

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, 3.5 yıllık emek ama aramızda daha kısa sürede daha fazla platin almış arkadaşlar var

Olsun hocam sindire sindire oynamak daha iyi. İlk başta pek kupa kasmıyordum ama bu konuya girince hırslandım

Tebrik ederim hocam.
    Kusan insan kupası ilk aldığım kupalardan biri, bir nokta keşfettim oyunda orda her daim kusan biri oluyor. Bileydim takıldığınızı söylerdim başlarken.
    O süreyle kısıtlı olan hacking olayı o kadar baydı ki beynim güldüğüm yerlere ket vurmuş. Bahsetmeyi unutmuşum resmen.
    Evet, oyunun açık dünyasının yanına mizahını ekleyebilirim. Adamların nerd sohbeti keyifliydi. Alien vs Predator kısmı baya güldürmüştü
    Katılıyorum San Francisco'nun aktarılması ve mizah seviyesi harici beğendiğim bir şey yoktu. İlk oyun çok daha iyiydi o yönlerden :)

• @Alucardo
    Ben o hack kısımlarından bayağı keyif aldım, ilk oyunda da severdim ki ilk oyunda bunun 2-3 katı vardı ve daha zordu. Kusan insanları guide da gösterilen yerde aradım Oakland'de rıhtımdaki barın orayi gosteriyordu her guide ama yine de zor buldum.

@tnrvrd1996

Bazı oyunları sindirerek oynamak gerekiyor da bazılarını sindirmeden oynasanız bile yüzü geçik saat sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrutalLooter -- 12 Şubat 2017; 21:22:49 >
    Hocam bildiğin klon gibi olmuşuz. Aynı şeyleri sevip aynı şeylerden haz almamışız :D

@brutal, donut kiyafeti giyen adamın orda üst mahallede bir evin ara girişi var çitlerle kaplı. Rastgele yürürken gördüm orda kusan biri vardı ve istisnasız ne zaman oraya gitsem kusan başka birini gördüm. Ben keşfettim sanırım bunu bilinmiyor bu yüzden

daha az olabilirdi bana kalırsa, çok tekrar ediyor gibi geldi bana. Bir de ilk oyundaki silahla ateş etme hissi falan çok daha toktu. Bunda adam vururken hiç haz alamadım ben. O konuda geri gitmiş adamlar
    Örnek ;

Skyrim Yaldir yaldir oynamış olsak bile +70 saat gomduk be :)

Aynen ilk oyun pek çok açıdan daha iyiydi, o E3 görüntüleri kadar iyi olamayıp üstüne birde GTA'ya meydan okuyunca linç edildi ama oldukça iyi bir oyundu. Şimdi sırada Mafia 3 var bakalım, yerden yere vuruldu ama Mafia serisi pixelli oyun olarak gelse bile oynarım diyerek aldım. Umarım Watch Dogs gibi haksız yere linç edilmiş sağlam bir oyundur. İlk 2 oyun remaster vb. olarak gelir diye hala bir umudum var

Mafia III harika bir oyun. Aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım o kadar diyorum bak :D
    Oyunun eksiklikleri var, kaplamaları rezalet ama genel olarak oyun çok çok iyi.

Ben de şimdi Skyrim'e geçiyorum. Üniversite 1.sınıfta oynamıştım pcde başından kalkamıyordum ama sonra bi bug oldu bulmayacı çözmeme rağmen kapı açılmıyordu çok üzmüştü. Şimdi her şey hazır platini alacağım umarım bir hata yapmam :)

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

Mafia 3 kendini aşırı tekrar eden rezalet görevleriyle serinin açık ara en özensiz en kötü oyunudur bu tartışmaya açık bir konu değildir artısı elbette var ama eksisi çok daha fazladır sen beğenmiş olabilirsin ama ben dahil beğenmeyen kesim 100 kat daha fazladır zaten meta ortalaması 68 olması her şeyi açıklıyor. Oyunları doğru analiz yapacak kadar oyun deneyimin olmadığı belli oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 12 Şubat 2017; 22:03:08 >
  • Oyun kendini aşırı falan tekrar etmiyor. Delinin teki kuyuya bir taş atmış, 40 akıllı çıkaramıyor.
    Oyunda bir şehrin en kallavi mafyasını indireceksiniz ve bunu adım adım adamlarını öldürerek yapıyorsunuz. Bunda mantık dışı ne var? Bir şey yok.
    Tekrar ediyor dediği şey de , birinde kumarhane eşyalarını yok ediyorduk. Birinde insan satıyolardı o adamları öldürüyorduk. Birinde arabaları patlatıyorduk. Ben aynı şeyi yaptığımı hatırlamıyorum. Mekana zarar verme mantığı aynı evet onu da açıklıyor zaten oyun nedenini.
    Adamlar kusursuz bir hikaye anlatımı yapmış. Kendi kurgularını gerçekten belgesellerle birleştirmiş. Muazzam atmosferi olan bir açık dünya yaratmış. Irkçılığı kusursuz anlatmış. Donovan gibi muazzam eğlenceli bir karakter koymuş. Oyunun müzikleri Rock dünyasının mihenk taşlarından Jimi Hendrix parçaları ama benim oyunları doğru analiz yapacak kadar oyun deneyimim yok. Neden? Çünkü her Playstation haberine xbox daha iyi diyen Pinky Mafia III'ü beğenmemiş ve tamamen Fransız mürebbiyeleri tarafından yetiştirilip oyun sektörünü yalayıp yutmuş meta 68 ortalama vermiş.

Oyun kendini tekrar etmiyor diyen birini ciddiye alıp tartışmaya bile girmem sen o at gözlüklerini çıkart bir daha oyna derim ya da onlarca site incelemesini bir oku neden puan kırmışlar diye bir araştır, eğer bana oyunun artılarını sayabiliyorsan en büyük eksilerinide artı gibi göstermeyip objektif şekilde değerlendirmen gerekir. Oyunu bir tek sen oynadın mı sanıyorsun? Ana konusunu aç bak milletin yorumuna sırf aynı görevleri yapıyoruz diye onlarca kişi oyunu yarıda bıraktı ve sen bana gelmiş aynı şeyleri yapmıyoruz diyorsun? Yaşına veriyorum genç adam...

• Arkadaşlar watch dogs 2 multiplayer trophyleri için yardım edebilecek iyi kalpli yardım sever arkadaşlar aranıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenebrio -- 13 Şubat 2017; 2:14:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.