Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LBP3 platinleyen varmı acaba? My moon bölümünü ve academy bölümü kupalarını bitirdim. Storyi oynamak nekadar zaman alıyor acaba? Bide tüm bölümleri multi olarakta bitirmek lazımmış galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

LBP3 platinleyen varmı acaba? My moon bölümünü ve academy bölümü kupalarını bitirdim. Storyi oynamak nekadar zaman alıyor acaba? Bide tüm bölümleri multi olarakta bitirmek lazımmış galiba.

Evet 15 veya 19 bölümü en az iki kişi birlikte bitirmeli, ayrıca bazı görevler 2 veya 4 kişi bitirmeli. Ben kupaların çoğunu aldım, tüm bölümleri ölmeden bitirmek, tüm bölümleri multide bitirmek ve tüm görevleri bitirmek gibi bir kaç kupa kaldı. Beraber oynayalım, ben genellikle gece 12 den sonra veya vaktim olursa gündüz oynuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

LBP3 platinleyen varmı acaba? My moon bölümünü ve academy bölümü kupalarını bitirdim. Storyi oynamak nekadar zaman alıyor acaba? Bide tüm bölümleri multi olarakta bitirmek lazımmış galiba.

Evet 15 veya 19 bölümü en az iki kişi birlikte bitirmeli, ayrıca bazı görevler 2 veya 4 kişi bitirmeli. Ben kupaların çoğunu aldım, tüm bölümleri ölmeden bitirmek, tüm bölümleri multide bitirmek ve tüm görevleri bitirmek gibi bir kaç kupa kaldı. Beraber oynayalım, ben genellikle gece 12 den sonra veya vaktim olursa gündüz oynuyorum.

Benimde hocam 7-8 kupa kaldı zaten 3-5 tanesi dediğin kupalar.

• Platinum #4 Far Cry 4

Sonundaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Hangisi için lazım ki inceledim tüm assignmentları kiralamayla ilgili bir şey göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Platinum #4 Far Cry 4

Sonundaa

Zorladı mi kupalar?

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Şimdi oldu, ben de diyorum EA bu kadar da paragöz olmuş olamaz =)

Halledilir bir şekilde, sağolasın
  • Arkadaşlar Putty Squad diye bir oyun aldım. Cross buy ücreti 70tl falandı ama 20liralık versiyonu aldım hem vitaya indirdim hem ps4e. Mario'yu andırdı biraz bana bu yogunlukta onu da araya sıkıştırıp platin sürecine başladım. Oyunu alan,bilen,bitiren varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ama anlamadığım bişey var. LBP3te nette her book için 5er level gösteriyor fakat bende prologue da sahil olmak üzere 11er level var. Bu nasıl iş?

• Merhaba arkadaşlar döndüm cezam bittikten sonra.Ayrıca 19.platinimi almış bulunmaktayım Assasins Creed Unity ile.

Arkadaşlar bu kadar kasmayın illa platin almak için oyun aramayım iş oyunculuktan çıkıyor o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: OitmistTR

quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Platinum #4 Far Cry 4

Sonundaa

Zorladı mi kupalar?

Bir kaç kupa harici zorlayan olmadı.internette kupalar hakkında bir sürü video var.rahatça yapılıyor.

• quote:

Arkadaşlar kusura bakmayın ama anlamadığım bişey var. LBP3te nette her book için 5er level gösteriyor fakat bende prologue da sahil olmak üzere 11er level var. Bu nasıl iş?

Ana leveller var bir de challenge room vs. var. Tüm levelleri ölmeden bitir kupası sadece 15 ana level için geçerli, yanlış hatırlıyor da olabilirim gerçi, bakmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 15 Ocak 2015; 13:35:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Walking Dead ve The Wolf Among Us Trophy leri nasil yapiliyor? Hikaye bitirdigimiz zaman tum kupalari almis mi oluyoruz? Yoksa ekstra bir sey yapmamiz gerekiyor mu??

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

The Walking Dead ve The Wolf Among Us Trophy leri nasil yapiliyor? Hikaye bitirdigimiz zaman tum kupalari almis mi oluyoruz? Yoksa ekstra bir sey yapmamiz gerekiyor mu??

Walking Dead de oyunu bitirmen yeterli.Wolf Among Us da seçimler etki ediyor bazı bölümleri iki kere oynamalısın.
  • Tamamdir tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

NFS Rivals PS4 Platin. 2. kez platin almak sadece 16 saat sürdü. Burnout serisini veya NFS Hot Pursuit'i seviyorsanız tavsiye ederim. Ayrıca grafikler açık dünya oyununa göre gayet güzel. 1080p'nin farkını net anlıyorsunuz, görüntü bulanık değil çok net.

Beni ekler misiniz psnden trophy hunterlar ekli olalım birbirimizde

Psn oa1907

• %100 Assassin's Creed Freedom Cry

AC IV'e gelen senaryo DLC'sinin standalone versiyonunu birde PS4'de bitirdim. Toplasak 7 saat ya sürdü ya sürmedi. Zevkli bir serüvendi açıkcası Adawele iyi oynamak çok keyifliydi herkese tavsiye ederim 15 TL gibi bir fiyata satılmıştı PSN'de
  • NFS Rivals oynuna başlıyacam. Kaçırabileceğim trophy var mı ?
  • Tenebrio kullanıcısına yanıt
    Kaçırabileceğin tek kupa tek seferde 500.000 speedpoints'i garaja götürmen olabilir. Onun için video izleyebilirsin youtube'dan. Yarışçı kısmında 5,4,3,2,1 Mach kupası için Ford marka araçlarla yanlış hatırlamıyorsam toplamda 40 saniye havada kalman gerekiyor. Polis tarafında ise 10 yarışçıyı Mustang model araç ile yakalaman gerekiyor. Diğerleri zaten oynarken geliyor.
  • Tamamdir teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.