Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

quote:

NFS Rivals us psn de 20$ plus üyelerine 12$.14 günlük deneme kart olmadan almanın bir yöntemi yok değil mi?

Sanırım yok ama o bahsettiğin deneme kartını nereden edinebiliriz biliyor musun acaba ?

Kart dediğim kredi kartı deneme kartı diye bir şey yok cümle eksik olmuş.4 günlük deneme kredi kart olmadan yazmalıydım.

Türkiye Psn'de hemen alabiliyosun deneme kredi kartı bilgilerini vererek Amerika'da Tr kartları kabul etmiyo biz de kod alıyoruz vs. Ben de dedim acaba bu 14 günlük denemenin kodlarını alıp mı indirsem o oyunu. Bildiğim kadarıyla plus indirimiyle aldıgın oyunu plus bitince oynamaya devam edebiliyosun.

• goz_35 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

NFS Rivals us psn de 20$ plus üyelerine 12$.14 günlük deneme kart olmadan almanın bir yöntemi yok değil mi?

Eğer o hesapta daha önce Plus'a üye olmadıysan bir yolu var. US PSN hesabına giriş yapıp ayarlar menüsü, oradan da save dosyalarının olduğu yere girince save dosyasını bulut sunucularına yükle (Plus) gibi bir seçenek var. Oraya girince üstte daha önce Plus'ı hiç denemediyseniz hemen 2 günlük deneyin gibi bir yazı olan banner göreceksin. Ona tıkladığında hesabına 2 günlük Plus üyeliği ekleniyor. Bu şekilde indirimdeki oyunları Plus'ın sağladığı ekstra indirimlerle alabilirsin, üstelik kredi kartı bilgisi girmene gerek yok. Mesela ben bu şekilde 6 oyun aldım, Plus üyeliği ekstradan 18$'lık indirim sağladı.

Bu çok güzel oldu ben de deneme 14 günlük deneme nasıl yaparız nette onu arıyordum. Teşekkürler.

• quote:

quote:

Eğer o hesapta daha önce Plus'a üye olmadıysan bir yolu var. US PSN hesabına giriş yapıp ayarlar menüsü, oradan da save dosyalarının olduğu yere girince save dosyasını bulut sunucularına yükle (Plus) gibi bir seçenek var. Oraya girince üstte daha önce Plus'ı hiç denemediyseniz hemen 2 günlük deneyin gibi bir yazı olan banner göreceksin. Ona tıkladığında hesabına 2 günlük Plus üyeliği ekleniyor. Bu şekilde indirimdeki oyunları Plus'ın sağladığı ekstra indirimlerle alabilirsin, üstelik kredi kartı bilgisi girmene gerek yok. Mesela ben bu şekilde 6 oyun aldım, Plus üyeliği ekstradan 18$'lık indirim sağladı.

Çok teşekkürler o zaman 12$ a alınır nfs.Bu arada oyunda 100 altın madalya toplama olayı zor mu?Bir de oyun tamamen online mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 17 Ocak 2015; 16:43:19 >

• selam arkadaş dragon age platin almaya çalışan veya alan varmı
  • Arkadaslar First Lightta Perfectionismi açmak için mücadeleler bölümünde R analog ile sağda gördüğümüz listenin tamamını mı yapmak gerekiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar advance warfare exo survivor trophysi için gereken riot 4 haritası bende şuan açık ps3 ps4 farketmez dileyene davet gönderip almasına yardımcı olabilirim.
  • Evet oyunda bulunan 60 adet Global Challenge'ları tamamlamanız gerekiyor.
  • quote:

quote:

PS3 ten yapılıyormu ?

• Canik reis nerelerde? Ailecek takip ediyoruz kendisini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece muhtemelen ilk ve son platinimi aldım First Lightta.

• #7 Platinum : Plants vs Zombies Garden Warfare

Çok zevkli bir platinumdu herkese tavsiye ederim.
  • Şöyle bir sorunum var. Hong Kong PSN den alınmış Little Big Planet 3 oyununu bir arkadaşımdan aldım ve makineye kurdum. Bir süre oynadım fakat daha sonra TR PSN den bu oyunu tekrar satın aldım ve diğer oyunu silerek bu oyunu kurdum. Fakat oyun kupa vermiyor şu anda. Kupa listesine baktığım zaman oyun Hong Kong PSN deki ismiyle gözüküyor ( TR den alınan oyunun isminin sorunda ( EU ) ifadesi var. Bunun bir çözümü var mıydı ?
  • Bu aksam Farcry 4 coop trophylerini yapmak isteyen olur mu?
  • DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Mesajlaştık arkadasla zaten o almis platini. Benim de az kaldi. Ilgine tesekkurler.

• Nfs rivals a başladım hadi bakalım.

• Bu Mordor zırıltısı ne bayık oyunmuş, Watch Dogs tahammül etmiştim ama buna edemeyeceğim. 2-3 saatte sıkıntı bastı, platin için çekilecek ızdırap değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mordor çekilirde bu Bayonettanın hardı aşırıya kaçmış, 2 dkda stres ediyor saç baş yol duruyor bunun daha climaxı var, uğraşılmaz bununla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrutalLooter -- 19 Ocak 2015; 1:45:19 >
  • 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.