Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mesaboogie Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • heavy rain all endings trophysi kaldı sadece platin için ama olmuyo sitede yazan gibi bitişleri yapıyorum new life bitişi yerine new start bitişini gösteriyo dolayısıyla new life bitişi çıkmıyo platinde güme gidiyor bu durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: VenomouS35

Benide eklersen sevinirim

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

kardes nasıl böyle renkli,arka planlı,bayraklı bir profil elde ediyorsunuz.?

• quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

heavy rain all endings trophysi kaldı sadece platin için ama olmuyo sitede yazan gibi bitişleri yapıyorum new life bitişi yerine new start bitişini gösteriyo dolayısıyla new life bitişi çıkmıyo platinde güme gidiyor bu durumda

aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum sadece all endings trophysi kaldı ama bir yerlerde hata yapıyorum galiba açılmıyor resmen takıldım yaklaşık 18 tane eplilgue açmak gerekiyor ben 14 tane açmışım sadece, yani sizin anlicağınız bu heavy rain beni delirtti resmen

• Arkadaşlar mutlaka bir yerde yanlış yapıyorsunuz. Daha önce yazdığım mini rehberi tekrar atayım. Ben bu sıralamayla giderek tek denemeyle aldım. Eğer oyun sırasında aşağıdaki rehberde yazan maddelerden herhangi biri gerçekleşmiyorsa rehberde başlamanız söylenen bölümden birkaç bölüm önce başlayarak gerçekleşmesini sağlayın.

17. Platinum Heavy Rain.

All Ending trophysinde takılan arkadaşlar için ps3trophies.org sitesindeki rehberi Türkçe'ye çevirdim... Yalnız bu rehbere bakmadan önce herhangi bir şekilde oyunu bir kez bitirin. Hem spoiler yememek hem Chapters menüsünden bölüm seçmek için gerekli... Başladığınız bölümden itibaren sona kadar oynamalısınız. Bölüm seçerken Save seçeneği aktif olsun. Zaten son bölümlerden başlandığı için oyunu baştan aşağı yeniden oynamak gerekmiyor.

1. Son

(New Life, Origami Grave, Case Closed):
    - Killer's Place bölümünden oyuna başlayın. Bilgisayara doğru şifreyi girerek adresi bulun. (Şifre Max. John'un origami köpeklerine koyduğu isim. Annesinden öğreniyoruz.) Ara sahne girdikten sonra kurtulun (Mutfağa ulaşıp buzdolabına girmeniz gerekiyor.) Ara sahneden sonra Ethan veya Jayden'ı arayın.
    - The Old Warehouse'a geldiğinizde, Ethan ile Shaun'u kurtarın. Madison ile polisleri atlatıp Ethan'ı uyarmak için içeri girin. Jayden ile konveyor üzerinde kavga ettiğiniz Origami Killer (OK)'ı yenin. Düşmek üzereyken kurtarın. Sonrasında OK düşüp ölsün...

2. Son

(Ethan's Grave, Heroine):
    - The Old Warehouse bölümünden oyuna başlayın. Madison ile polislere Ethan'ın suçsuz olduğunu anlatırken kaçmayın ve tutuklanın. Jayden ve OK arasındaki kavgayı kaybedin ve Jayden düşerek ölsün. Ethan polis tarafından vurulsun ve ölsün. Bu son aynı zamanda "So Close...". trophysi için gerekli.

3. Son

(Origami Blues, Smoking Mirror):
    - The Rat bölümünden oyuna başlayın. Şişedekini içmeyin ve oradan ayrılın. Arabanın içinde yanlış adresi bulun ve yanlış yere gidin.
    - Solving the Puzzle: Jayden ile -tabiri caizse- 'pes edin' ve olayı çözemesin. (Gözlüğü taktığında X tuşu ile 'ARI'yi kapatın ve O tuşu ile 'Give Up' seçeneğini seçin.
    - Killer's Place - Madison ölsün.

4. Son

(Tears in Rain):
    - The Rat bölümünden oyuna başlayın. Şişedekini içmeyin ve oradan ayrılın. Arabanın içinde yanlış adresi bulun ve yanlış yere gidin.
    - Solving the Puzzle: Jayden ile -tabiri caizse- 'pes edin' ve olayı çözemesin. (Gözlüğü taktığında X tuşu ile 'ARI'yi kapatın ve O tuşu ile 'Give Up' seçeneğini seçin.
    - Killer's Place: Madison ile kaçın fakat bilgisayarda adresi bulamamış olun.

5. Son

(Helpless, Square One, A Mother's Revenge):
    - On the Loose bölümünden oyuna başlayın. Ethan ve Madison sevişip uyandıktan ve tartışmalarından sonra 'Forgive' seçeneğini seçin. Ethan ile polislere yakalanın ve tutuklanın.
    Trapped - Shelby ile arabadan çıkmadan önce Lauren'i kurtarın ve beraber kurtulun.
    Solving the Puzzle: Jayden ile -tabiri caizse- 'pes edin' ve olayı çözemesin. (Gözlüğü taktığında X tuşu ile 'ARI'yi kapatın ve O tuşu ile 'Give Up' seçeneğini seçin.
    - Killer's Place: Madison ile kaçın fakat bilgisayarda adresi bulamamış olun.

6. Son

(Innocent, Heroine, Resignation):
    - Killer's Place bölümünden oyuna başlayın. Madison ile adresi bulun ve kurtulun. Ama Ethan veya Jayden'ı aramayın. 'Alone' seçeneğini seçin ve yalnız gidin.
    - The Old Warehouse: Madison ile Shaun'ı kurtarın. OK ile yaptığınız kavgayı kazanın. OK düşmek üzereyken kurtarın. Sonrasında ölsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 13 Aralık 2010; 18:00:27 >

• deneme maksatlıdır kimse gülmesin yeni ps3 sahibiyim

• Arkadaşlar Killzone 2'de online trophyleri almam gerekli. Hani derler ya bir el atın da halledelim. Yardımcı olabilecek arkadaş(lar) varsa çok makbule geçer. Ben de elimden gelen yardımı yaparım.
  • C-TRanger C-TRanger C-TRanger C-TRanger C-TRanger C-TRanger nicki üyemiz gerçi ben hocam diyorum inanın heavy rain konusunda o kadar çok kahrımı çektiki anlatamam, hani onun yerinde ben olsam belki o kadar soru soran friends listemdeki birini o ofline iken silerdim ne sorduysam hemen yardımcı oldu, insan sıkılır belamsın sen der benim kadar soru sorana aslında kötü bir oyuncu değilimdir yapmam gereken şeyi kimseye sormadan yaparım ama heavy rain ömrümü yedi işte C-TRanger hocamın paylaştığı all endings paylaşımını harfiyen yaptım ama yok o trophy inat etmiş açılmicak, açılsada artık ben psilokojim bozulduğundan çıkan platinum trophy ambleminin yerine orta parmağı görücem gibime geliyor teşekkürler C-TRanger hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeterna_victriX -- 13 Aralık 2010; 20:53:10 >

• sağol sağol sağol.
  • street fighter 4 den platinum almış bulunmaktayım

• quote:

Orijinalden alıntı: quantum_aso

street fighter 4 den platinum almış bulunmaktayım

tebrikler arkadaşım, platinumu hiçte kolay olmayan bir oyundan almışsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin_rymaN

quote:

Orijinalden alıntı: quantum_aso

street fighter 4 den platinum almış bulunmaktayım

tebrikler arkadaşım, platinumu hiçte kolay olmayan bir oyundan almışsın..

teşekkür ederim çok zorladı gerçekten

• DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

Eklemeyecek misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihalt55 -- 19 Aralık 2010; 0:50:38 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diabelica -- 19 Aralık 2010; 0:01:40 >
  • all endings benimde ömrümü yedi sırf o trophy yüzünden trophy kasma işinden soğudum nette bulduğum bütün kaynaklara göre oynadım yok olmuyor new life çıkması gereken yere new start çıkıyor heavy rain'e
  • Diabelica listeye giriş yaptınız.

Üst sıralardan giriş yapanlar olursa 50 numardaki kişi listeden çıkarılıyor,bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

all endings benimde ömrümü yedi sırf o trophy yüzünden trophy kasma işinden soğudum nette bulduğum bütün kaynaklara göre oynadım yok olmuyor new life çıkması gereken yere new start çıkıyor heavy rain'e

ben vazgeçtim heavy rain platinumdan, istemiyorum all endings trophysinide çıkarıcam elimden bugünlerde zaten heavy raini,,

Bende Yeni Başladım Hadi Hayırlı olur İnşallah...

LBP trophyleri lazım online yardım etmek isteyen varsa eklesin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arielortega77 -- 20 Aralık 2010; 2:50:07 >

• pes 2010 da konami cup trophy'sini alan varmı aranızda, ben bulamıyorumda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.