Şimdi Ara

DH Top Lane Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
4.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: %100

beyler yoricki lanede geriye düşürmek için napıyorsunuz? karşıma geldiğinde genelde farmda vs. geride kalıyorum.

Junglerının bilgili karşıdaki yorickin biraz aptal olması lazım yorick'i lanede ezebilecek babayiğit sayısı azdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beyler yoricki lanede geriye düşürmek için napıyorsunuz? karşıma geldiğinde genelde farmda vs. geride kalıyorum.

Direkt lane diye bir şey bırakmıyoruz. Singed vb. alıp ölümüne iterek o lane'le uğraşırken counter jungle yaparsan, mid'e gank atarsan vb. onun lane'de ezebileceği adam kalmamış olur ve sen de bu arada karşı takıma baskı yapmış olursun.
  • Her ne kadar Jungle'da fahri üyede olsam orayı bırakıyorum. Yeni mainim Solo Top herkese hayırlı olsun yaz beni Pantheon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storyteller

quote:

Direkt lane diye bir şey bırakmıyoruz. Singed vb. alıp ölümüne iterek o lane'le uğraşırken counter jungle yaparsan, mid'e gank atarsan vb. onun lane'de ezebileceği adam kalmamış olur ve sen de bu arada karşı takıma baskı yapmış olursun.

bak bunu yapmamıştım hiç. hangi chample gecersem karsısına en iyi ihtimal kafa kafaya gidiyorum o da karşıdaki yorickten kaynaklı oluyor biraz. teşekkür ettim

• Ekliyorum beyler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Storyteller

quote:

bak bunu yapmamıştım hiç. hangi chample gecersem karsısına en iyi ihtimal kafa kafaya gidiyorum o da karşıdaki yorickten kaynaklı oluyor biraz. teşekkür ettim

İlla lane'de ezmen gerekirse de Trundle, Cho'Gath, Nasus, Vlad falan alabilirsin. Onun çıkardığı minionları kendi yararına kullanabilecek champlar yani.

Edit: Bu arada konuya ben de dahil olayım. Renekton ve Shen oynarım en çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storyteller -- 1 Kasım 2014; 15:04:56 >

• Storyteller kullanıcısına yanıt
    Ekledim
  • Solo top ne lea baştan kaybediyon

• quote:

Orijinalden alıntı: LOL BAKANI

Solo top ne lea baştan kaybediyon

top lane'e solo diyenler var ya onlara tanıdık görünsün diye öyle koydum başlığı :*(

• Ekle beni draven zac pantheon

• Beni de yaz main riven
  • god tier neye ya da kime gore ve diger tierler da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz beni, Vayne
  • Yaz Beni Gnarr
  • beni de yaz try jayce kennen
  • Hayrına up :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Hayrına up :D

İlgilenemiyorum, zamanım yok. Ben de kapatıcam hakkıyla yapabilecek biri yapsın

• Ne lanetli bi lane'mis bi klübü bile açılamadı :)
  • Top lane kulübümüz çok ufakmış yav
  • Ekle Irelia

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.