Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (784. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.742
Cevap
84
Favori
685.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nurse--man

servisinde çok daha pahalı 180+kdv dedi böyle bir parça için gerek yok kaportayı da sanırım bu hurdalardan temin edebilirim tşkler

çok fazla fiyat çıkarmışlar, bekleme durumunuz var ise aliexpress'te arama kısmına "suzuki sx4 gear knob" yazarsanız birçok seçenek çıkmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GYKA -- 7 Ekim 2017; 21:58:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tektosun

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Çok teşekkür ederim.
  • merhaba arkadaşlar adanadan selamlar.uzun zamandır foruma giremiyorum keyifler yerindedir işallah.Arabamı daha satışa çıkartmadım ama yeni vitara almayı düşünüyorum.Yılbaşından sonra zanedersem sx4ü satışa koyacağım.Normal piyasa fiyatına vermeyi düşünüyorum.Artık kimin kısmetiyse ona gider araç.
    2012 model otomatik vites gl modeli,temmuz 2013 trafiğe çıkışı.33bin kmde.hasar kaydı yok,gram boya yok.Kusursuz.brc my11 lpg,geri görüş kamerası,park sensörü,sony teyp,4 kapı hoparloru pıoneer ile değişti,yan cam rüzgarlıkları ekstra olarak taktırdım.orjinal teybi,yedek anahtarı,kitapçıklarıda duruyor. *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

• quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

merhaba arkadaşlar adanadan selamlar.uzun zamandır foruma giremiyorum keyifler yerindedir işallah.Arabamı daha satışa çıkartmadım ama yeni vitara almayı düşünüyorum.Yılbaşından sonra zanedersem sx4ü satışa koyacağım.Normal piyasa fiyatına vermeyi düşünüyorum.Artık kimin kısmetiyse ona gider araç.
    2012 model otomatik vites gl modeli,temmuz 2013 trafiğe çıkışı.33bin kmde.hasar kaydı yok,gram boya yok.Kusursuz.brc my11 lpg,geri görüş kamerası,park sensörü,sony teyp,4 kapı hoparloru pıoneer ile değişti,yan cam rüzgarlıkları ekstra olarak taktırdım.orjinal teybi,yedek anahtarı,kitapçıklarıda duruyor. *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

hayırlısı olsun hüseyin bey;

özelden mesaj attım. müsait olduğunuzda dönüş yaparmısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Szgn41

Arkadaslar merhaba, sedici sahibiyim ve cam ruzgarligi ariyorum yardimci olacak biri var midir acaba? Saygilar.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/suzuki-sx4-cam-ruzgarligi-2006-niken-307792319

Hala ilgileniyorsanız iletişime geçin isterseniz.
  • tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam, hayırlısı olsun sizin için. Çok temiz araç, almayı düşündüğünüz araç da çok güzel araç
  • Abi merhaba, mesaj attım ama gelmiyor sanırım, bu parçayı bende almak istiyorum, yardımcı olursan sevinirim?

Ses kalitesi nasıl?

Teyp modeli hangisi?

Kurulumu nasıl yaptın?

Herhangi bi problem çıktı mı?

Bu tarz şeyler sorucam telefondan iletişim kurabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demir4545 D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Özel mesajım açık, bir arkadaş başka konu ile ilgili mesaj atabilmiş.

Ses kalitesinden herhangi bir bozulma yok. cd dinlerken veya radyo dinlerken nasılsa aynı kalitesini korumakta. Direksiyondan da kontrol edilebiliyor (en çok merak ettiğim buydu). uyumlu modeller için satıcı ile görüştüğümde bana aşağıdaki fotoyu yolladı, bunların hepsine uyumluymuş. Fotoda orta satırın solundaki benim teypten.

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1HpFSX0qUQKJjSZFIq6AOkFXav.jpg

Kurulum çok kolay oldu, teybin arkasına cihazın soketi takıp denedik. baktık çalışıyor, usb aux girişlerinin olduğu yeri çakmaklığın yakınından çıkardık. Dilerseniz yakın bir zamanda foto çekebilirim.

Dün de aşağıdaki bluetooth'un siparişini verdim. aux girişine takıp bir deneyeceğim.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/iphone-samsung-lg-bluetooth-aux-arac-kiti-303097610

• Merhaba arkadaşlar,

2012 benzin/lpg aracım var.

Aracın 100-200 metre gittikten sonra motor arıza ışığı yanıyor, çekişten düşüyor. Devir ibresi inip kalkıp motor tekliyor. Boştayken bu şekilde devir ibresi inip kalkıyor.

LPG için enjektörler ve filtreleri değiştirdim düzelmedi. Motor ustası 3. silindirde basınç düşüklüğü var deyip motor sibop ve contalarını değiştirdi. Fakat hala aynı arızayı veriyor.

Başına böyle brşey gelen var mı? Beyin arızası vs başına gelen, bilgisi olan var mı?
  • ozdrial O kullanıcısına yanıt
    Aynı arızayı benimkide verdi, km kaç? Bi ateşleme sensörü var arıza ondan kaynaklıydı fiyatıda 1500tl civarında

• Aynen abi aynj teyp benimkide, peki konsolda bu aleti çıkartmak için bi yeri kestin mi? Auxta hiç ses kalitesi düşmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demir4545

Aynen abi aynj teyp benimkide, peki konsolda bu aleti çıkartmak için bi yeri kestin mi? Auxta hiç ses kalitesi düşmedi mi?

herhangi bir kesme veya delme işlemi yapılmadı. teybin arkasına girecek olan soketi araç çakmaklığının üstünde bulunan kapaklı yerden geçirdik, teybin soket giriş kısmına taktık. sonra teybi yerleştirdik. Ayrıca bugün elime aux girişli bluetooth cihazı da ulaştı, o da gayet sağlıklı çalışıyor. Telefondan açtığım müziği arabadan dinleyebiliyorum.
     *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GYKA -- 11 Ekim 2017; 23:23:22 >

• Benimki açık kutu şeklinde orada hiç delik yok malesef, başka bi yer arayayım, ses kalitesinde kayıp yoksa bende sipariş vermeyi düşünüyorum

• ozdrial O kullanıcısına yanıt
    Usta senin konum izmir yanlış görmediysem, 3. Sanayi sitesinde Ege suzuki var, erkan abi, bu işten gayet anlar. Sen arabanı ona götür, bende çok usta servis gezdim, servis makineye bağladı 3. Silindir arızalı dedi subap değişimi için 8000tl dedi. Ama arızanın subapla alakası yok. Kısacası EGE SUZUKİ ye bi götür arabanı bi baksın erkan abi

Bende de buna benzer bir şikayet olmuştu..arada yolda stop etmeler baslamisti ayni sekilde 3. Supap arizasi cikiyordu , 2-3 gun arizayi duzeltemeyince supap dediler ve 2000 TL bayıldik.. supap degisiminden sonra 1-2 defa daha yapmisti..Benzinden dediler , depo bitince bir daha yapmadi..Ama supap arizasi olduguna bir turlu ikna olmadim..

Bugunlerde arabamin bakimi geldi..sizin dediginiz yere gitmeyi dusunuyorum..son gittigim yerdeki Ustalar ayrilmislar.

• maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Maestro Sen çelik subap taktırmış mıydın? Benim 88 binde ve yine birkaç kez Arıza ışığı yandı, Subap kaynaklı.
    90 binde taktırmayı düşünüyorum. Servis olarak Özdemirler'e devam ediyorum.
  • TekBozok T kullanıcısına yanıt
    Ben çelik sübap taktırttım. Ama sübap değişimi ile birlikte sübapların küçük ekstra parçaları oluyor, bu parçaları, contaları hep yan sanayi takmıştı yaptırdığım yer. Bu yüzden sıkıntı yaşadım ve yetkili serviste çelik sübaplar hariç herşeyi orijinali ile tekrar değiştirttim. Şimdi maşallahı var. Hiç bi sıkıntım yok çok şükür.
    Orijinal çelik sübap diye birşey yok. O yüzden çelik sübap mecburen yan sanayi oluyor ama diğer değişmesi gerekenleri orijinali değiştirirseniz ömürlük olur araba.
  • maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Ben size arızayı anlatayım sizler pay biçin, araç benzinde çalışırken tekliyordu gazda daha çok hissediyordum stop ediyordu sık sık, subap değişimi dediler buji dediler ateşleme bobini dediler buji kablosu dediler herşeyi dediler kısaca, makineye bağladılar 3. Silindir basınç kaybı vardı. Ateşleme arızası diye çıkıyordu. Erkan abiye götürdüm, bana dedi ki " arabayı bırak benide darlama ben bulucam bunun arızasını dedi" 1 hafta içinde çözdü ve ayarladı. Ben teslim almaya gittiğimde de bi özel yetkili serviste yapamadığı arabayı oraya götürmüştü. İsim vermek istemiyorum ama baya bilindik bi servis. Bence bakım için arıza için suzukiden kesinlikle anlayan birisi ve götürülmeye değer. Piyasadaki bir çok suzukiciden daha iyi

araç 78000 km de.Bende de subap değişimi de yapıldı ama hiç bir fark yok arıza aynı devam ediyor. Malesef izmirden uzaktayım artık. 1600 km yapmam lazım. arızalı arızalı götürsem sorun çıkar mı acaba? Hatırlıyorsanız sizin arıza ne çıkmıştı?
  • TekBozok T kullanıcısına yanıt
    Evet..Çelik supap taktirdim.

Orjinal supap taktirmadim.. Hakan Kardesim çelik supap yok bir irjinal birde yan sanayisi var diye yazmiş.. yan sanayi baska birsey..Çelik supaplar özel olarak yapiliyor..Konya Supar fabrikasindan özel üretim bulmuştum ve oradan getirtmistim..

Sitesinden inceleyebilirsiniz..

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.