Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (600. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.742
Cevap
84
Favori
686.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise sonda okuyan Oğlum için renkli yazıcı almam gerekiyor ve yazıcılar hakkında bilgim sıfırın altında...

Grafik tasarımları için renkli çıktılar alabilecegimiz fiyatı mümkünse 400 TL yi aşmayan bir yazıcı önerebilirmisiniz ? Lazer renkli al diyorlar.. siz ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

quote:

Orijinalden alıntı: hakeerus

Senin kapı sacımı değişti yoksa komple kapı mı değişti.
    Benim servis kapı sacının değişeceğini söyledi. Komple kapı değişmez dedi. İçindeki mekanizma çalışıyor dedi.

benimde yırtık olan arka sağ kapı mekanizmaları vs çalışıyor.. kapı ortadan göçük oldugu için cam bir yerden sonar açılmıyor.. bana söylenilen içindeki mekanizma ve camın sökülüp yeni kapı ya takılacagı..

yada sadece kapı saçı degiştirip kapı degiştirdik diye..Kasko ya gömecekler.. Kapının görünmeyen bir yerine gizli bir işaret yapacagım..

İşte bu mesajında olan durum gerçekleşecek. S crossun biri kapı değişimi için gelmiş bizzat gördüm kapı komple değişiyor ancak iç yüzeydeki deri benzeri yapı plastik aksam ve kapı içindekiler çıkarılıp yeni gelen kapıya takılıyor. Tabi gerekli işlemler yapılarak. Servisin doğru demiş, kapı için Japonya'ya sipariş geçmişler benimkilerde 15 gün gibi kaba taslak bir rakam biçti.

• maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Teknolojik ürünlerde gelişim artık tavan yapmış boyutta. Onun için renkli almanı tavsiye ederim. Maliyeti çok arttırmaz. Ancak bunların birde toner ve dram masrafları oluyor. Yani sarf malzemeleri oluyor. İşte bazı firmalar oldukça ucuza makineyi satıp bu sarf malzemelerden kazanıyorlar. Onun için kullanım maliyetini de araştırarak seçmek iyi olacaktır.
    Hani şu araba alırken ucuz olup yürütme masrafı yüksek olma durumu, bu cihazda da var. Alırken ucuz ama kullanım maliyeti yüksek olmasın. Bir denge yakalamak lazım bütçe dahilinde.
    birde şu durum var. sizin çocuk bir ofis gibi yada büro gibi sürekli çıktı alacak değil. Cihazı alırken cihazın içinde gelen dram ve tonerlerin kaç baskı için olduğunu öğrenirseniz elde edeceğiniz rakamla çocuğun alacağı baskı sayısını kıyaslayıp ucuz ama sarf malzemesi yüksek olan da tercih edilebilir.

Edit: Lise son sınıf demişsin, Eğer inşallah üniversite kazanır şehir dışına da giderse yazıcı yatar evde. Ancak İzmir de okuyacak olursa evden gidip gelmesi daha yüksek olasılık old. üniversite hayatında da kullanır. Bu durumda etken tercihte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakeerus -- 19 Ekim 2015; 17:04:28 >

• quote:

Teknolojik ürünlerde gelişim artık tavan yapmış boyutta. Onun için renkli almanı tavsiye ederim. Maliyeti çok arttırmaz. Ancak bunların birde toner ve dram masrafları oluyor. Yani sarf malzemeleri oluyor. İşte bazı firmalar oldukça ucuza makineyi satıp bu sarf malzemelerden kazanıyorlar. Onun için kullanım maliyetini de araştırarak seçmek iyi olacaktır.
    Hani şu araba alırken ucuz olup yürütme masrafı yüksek olma durumu, bu cihazda da var. Alırken ucuz ama kullanım maliyeti yüksek olmasın. Bir denge yakalamak lazım bütçe dahilinde.
    birde şu durum var. sizin çocuk bir ofis gibi yada büro gibi sürekli çıktı alacak değil. Cihazı alırken cihazın içinde gelen dram ve tonerlerin kaç baskı için olduğunu öğrenirseniz elde edeceğiniz rakamla çocuğun alacağı baskı sayısını kıyaslayıp ucuz ama sarf malzemesi yüksek olan da tercih edilebilir.

Edit: Lise son sınıf demişsin, Eğer inşallah üniversite kazanır şehir dışına da giderse yazıcı yatar evde. Ancak İzmir de okuyacak olursa evden gidip gelmesi daha yüksek olasılık old. üniversite hayatında da kullanır. Bu durumda etken tercihte.

yazıcı görüşün için Teşekkür edrim..

ayrıca Çarşamba günü büyük olasılıkla servise gidip durumlara bakacagım..

• gokhanunal1961 G kullanıcısına yanıt
    sevgili gökhan bilgilendirdiğiniz için teşekkürler . Ama şöyle birşey sormak istiyorum 420 lt bagaj yazıyor benim için yeterli bir hacim ama siz acaba hb olandan mı bahsettiniz yoksa sw den mi benim düşündüğüm sw olanı yaklaşık 2. eli 60-65 tl civarı tabi dizelleri için bu fiyat acaba bu parayı vermeye değecek bir araç mı çevremde kullanıcısı yok ben o yüzden sizlerden bilgi istiyorum . şimdiden teşekkürler
  • quote:

Lise sonda okuyan Oğlum için renkli yazıcı almam gerekiyor ve yazıcılar hakkında bilgim sıfırın altında...

Grafik tasarımları için renkli çıktılar alabilecegimiz fiyatı mümkünse 400 TL yi aşmayan bir yazıcı önerebilirmisiniz ? Lazer renkli al diyorlar.. siz ne dersiniz ?

lazer renkliye bence gerek yok bitmeyen kartuşlu canon, epson bir cihaz alabilirsiniz, matbaalarda bile bu bitmeyen kartuşlu yazıcılarla bazı davetiye türü şeyleri basıyorlar bittikçe dolduruyorsunuz. oldukça ekonomik
  • akokturk A kullanıcısına yanıt
    Dün s cross inceledim serviste. Bagajı tatminkar. S crossun tek kasası satılıyor Türkiye de. HB diyebileceğimiz kasa. Altı yerden 16 cm yüksek. Eğer bu rakam yeterliyse işinizi fazlasıyla görür.
    Stepne yuvasına lpg taktırıp ekonomik olarak benzinli versiyonuna da binebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn07

ARKADAŞLAR SUZUKİ SX4 LERİMİZİ SATSAK HANGİ ARACI ALIRDINIZ..

paraya bağlı,,,
    bmv x3
    bmv 1.16i
    mazda cx5,
    ................................

işin şakası bir yana ben araba sürmeyi sx4 ile öğrendim...araçtan memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainzed

quote:

Lise sonda okuyan Oğlum için renkli yazıcı almam gerekiyor ve yazıcılar hakkında bilgim sıfırın altında...

lazer renkliye bence gerek yok bitmeyen kartuşlu canon, epson bir cihaz alabilirsiniz, matbaalarda bile bu bitmeyen kartuşlu yazıcılarla bazı davetiye türü şeyleri basıyorlar bittikçe dolduruyorsunuz. oldukça ekonomik

http://urun.n11.com/cok-fonksiyonlu-yazici/bitmeyen-kartuslu-canon-e514-yazici-P37429124?cid=604001&gclid=CJGXhc3V0cgCFVCQHwodOkwAVw

bunlardan sanırım... fiyatta uygun..

yazıcı da mürekkepleri oluyormu yoksa ayriyetten alacakmıyım..

Senin verdiğin linktekinin fiyatı yüksek, buraya bakabilirsin kargo ücretsiz en iyi fiyat. İlk gelişte bir miktar mürekkeple geliyor sanıyorum, bitince sen devam ediyorsun almaya.
    Mutlaka Wi-Fi özelliği olmalı yazıcının, böylece evdeki internet ağından yazıcıyı kullanabilirsin, ikide bir usb takmaya gerek yok.

http://www.incehesap.com/canon-officejet-e484-fiyati-27531
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainzed

quote:

aynen bu yazıcıyı kullanıyorum 2 yıldır.... depolar dolu geldi daha bitiremedim. depoları genelde dolu kullanıma hazır geliyor. depo biterse mürekkep de alıp koyuyorsunuz mürekkepleri de çok uygun. tek dez avantajı 2-3 ay hiç kullanmayınca kartuşlardaki mürekkep kuruyor ve depodan mürekkep çekemiyor bu yüzden kartuşlara depolardan enjektörle her rengin mürekkebini o deliğine gelecek şekilde basıyorum sonra devam... ama faal kullanırsanız depo bitinceye kadar hiç kurumaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TekBozok

Senin verdiğin linktekinin fiyatı yüksek, buraya bakabilirsin kargo ücretsiz en iyi fiyat. İlk gelişte bir miktar mürekkeple geliyor sanıyorum, bitince sen devam ediyorsun almaya.
    Mutlaka Wi-Fi özelliği olmalı yazıcının, böylece evdeki internet ağından yazıcıyı kullanabilirsin, ikide bir usb takmaya gerek yok.

http://www.incehesap.com/canon-officejet-e484-fiyati-27531

Teşekkürler...

Dün bir kaç kişiye daha fikir sormuştum kafamda Canon fikri öne çıkmıştı sizinde yazdıklarınızdan sonra Canon da karar kıldım.. az sonra evden çıkıyorum.. Büyük teknomarketlerden birinden görerek almayı tercih ediyorum , internetten daha hesaplı bulabilirim muhakkak ama en ezından teknik destek vs gerekirse karşımda muhatap bulmak kolay oluyor..

bir kez daha teşekkürler... birde dönüşte serise uğramak istiyorum.. Benim kapıyı Japonyadan Deve ye yükleyip Ortaasya üzarinden İpek yolunu kullanarakmı geliyor merak içindeyim

• Canon...E484

Sabah Kahvaltı sonrası evden çıktım.. tabii çıkmadan önce Net'ten Teknosa-Vatan-Mediamarket vs gibi teknomarketlerden fiyat baktım.. en uygun görülen Teknosa da 229 TL gibi bir rakam vardı..

Gaziemir optimum teknosa ya gittim..ellerinde yokmuş ama getirebileceklerini fiyatının 260 TL olduğunu söylediler.. net ten alırsanız 229 TL imiş.. neyse almadım..

aynı yerde bulunan Media Market e çıktık , amacım burada var ise şeklini şemalini incelemek idi yoksa Mediamarket fiyatı sabah internette 260 TL gibi bir rakam yazıyordu. Mediamarket içinde günlük indirim yapmışlar.. aynı yazıcı 189 TL idi.. sebebini sorduğumda bunun yalnızca bugünlük olduğunu belki yarın degişebilecegini söylediler.. bu fiyatı görünce kaçırmadım tabii.. bilgisayar kablosunada 7 TL verdim..Bana 196 TL ye geldi..

Eve gelince kurmak istedim.. anında vazgeçtim.. yok mürekkeblerini koy.. vs vs.. uğraşamam dedim..içinden 2 adet mürekkep çıktı akşam Oğlum ayarlasın.. bu işler için uğraşmak artık eskisi gibi tat vermiyor.. Yazıcıyı Kızımın odasına kuracakmışız abi kardeş öyle anlaşmışlar.. kutusundan çıkarıp öylece bıraktım..

Dönüşte Suzuki servisine uğradım.. biraz çıkışacaktım ama adamlar öyle mahcup şekilde özür diliyorlar ki içim elvermedi.. Parçalar gelmiş bu günlerde distiribütör değişimleri vs olduğu için işler biraz agır işliyormuş.. bende üstelemedim.. hazır oraya gitmişken geçici araba konusunu konuştum.. '' abi sen merak etme , arabanı serişe verdiğin gün sana rent ten araba getiririz hemen '' dediler.. Kasko yu incelemedik ama en az 7 gün hakkım olduğunu arabayı teslim ettiğim gün netleştirip bakarız dediler.. çaylarını içtim biraz havadan sudan muhabbet ettik.. sonra ayrıldım..

yani.. durum budur..

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

• Arkadaşlar merhaba,ön lastiği dün kaldırıma sürerek patlattim.30.000 km araba ama lastikleri değiştirmeye karar verdim.Fiyat arastirmasindayim.kumho kh27 175 TL,good year efficiency performans 240 TL,continental premium contact 5 250 TL.Siz olsanız hangisini alırsınız arkadaşlar.Lastikler 205/60/16 tabii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merdo1234 M kullanıcısına yanıt
    Ben bulduğum en ucuz lastiği alırım her zaman. Tabi yazlık ve kışlık ayrı alıyorum. Tüm yıl aynı lastiği kullanıyorsanız belki kaliteli ve pahalı olanlar düşünülür.
    Arabayı bıraktığım servis sol arka kapı ve sol arka çamurluk için 15 günü bulur demişti geçtiğimiz cuma. Bugün uğradım haftasonuna bile gelebilir dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdo1234

Arkadaşlar merhaba,ön lastiği dün kaldırıma sürerek patlattim.30.000 km araba ama lastikleri değiştirmeye karar verdim.Fiyat arastirmasindayim.kumho kh27 175 TL,good year efficiency performans 240 TL,continental premium contact 5 250 TL.Siz olsanız hangisini alırsınız arkadaşlar.Lastikler 205/60/16 tabii

en ucuz olan Falken aldım... çok memnunum.. Kumho da aynı derecede başarılı olur diye düşünüyorum..

Yazlık olarak en ucuz falken .. kışlık olarak en ucuz Petlas kullanıyorum.. sıkıntı yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merdo1234

Arkadaşlar merhaba,ön lastiği dün kaldırıma sürerek patlattim.30.000 km araba ama lastikleri değiştirmeye karar verdim.Fiyat arastirmasindayim.kumho kh27 175 TL,good year efficiency performans 240 TL,continental premium contact 5 250 TL.Siz olsanız hangisini alırsınız arkadaşlar.Lastikler 205/60/16 tabii

en ucuz olan Falken aldım... çok memnunum.. Kumho da aynı derecede başarılı olur diye düşünüyorum..

Yazlık olarak en ucuz falken .. kışlık olarak en ucuz Petlas kullanıyorum.. sıkıntı yok

Hocam ben de sizin gibi İzmir de yaşıyorum.Yaz kış yerine dört mevsim alayım diyorum. Falken 200 TL,Kumho 175 TL good year 240 TL,Continental 250 TL. dört mevsim lastik alacak olsanız bu fiyatlardan hangisini tercih ederdiniz?

• quote:

Ben bulduğum en ucuz lastiği alırım her zaman. Tabi yazlık ve kışlık ayrı alıyorum. Tüm yıl aynı lastiği kullanıyorsanız belki kaliteli ve pahalı olanlar düşünülür.

Teşekkürler yanıtınız için,Dört mevsim lastik alacağım için kararsızım. Kumho ve falken diğer pahalı lastiklere göre aynı performansı verir mi acaba ?
  • Arkadaşlar merhaba;

SX4 kullanıcısı değilim ama yardımınıza ihtiyacım var.
    Birisi aracıma çarpıp kaçmış ve kameralardan araca baktığımda SX4'e benzettim.
    Ekte bulunan fotoğraflara bakarak bu aracın SX4 olup olmadığı konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim
    Şimdiden teşekkürler.
     *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.