Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (540. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.742
Cevap
84
Favori
685.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firat74

Servisle konuştum evvelinde benzinde kullandım s.ici boş yolda 80 km yi gördüm. Lpg de 50 im yi geçmiyor. Log kötü gaz var dediler. Bundan sonra evime yakin olsun olmasın bilmediğim yerden ne lpg ne de benzin almayacam. Lpg 2.31 ucuz da değil...aldığım yer...

Map sensörü bildiğim kakadariyla direkt gazi kesiyor benim de basima gelmisti arac duz yolda giderken benzine geciyordu. Ama yinede bi gazciniza gidip gostermede fayda var .
  • emirhoja E kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • firat74 F kullanıcısına yanıt
    Yakıttan bağımsız; tamamen manifolt üzerindeki basınç, MAP in ölçtüğü. Sorun olduğunda da tam tarif ettiğin gibi, araba gaz yemiyor.
    Gerçi servise gidersen, bilgisayara bağladıklarında göreceklerdir sorunu ancak tanımlaman bana doğrudan onu hatırlattı.
  • quote:

fourseason merhaba,
    gazı genelde Shell den alırım son iki alımı eve yakın diye MOGAZ satıyorum diyen ismi çok tanıdık olmayan bir benzin bayisi var oradan aldım. geçen hafta 8 -9 gün evvel 50 liralık lpg almıştım.

iyisi mi shell den devam...

O gazı biran önce bitirin.
    Dediğiniz gibi bir daha da dört büyükler dışındakilerden gaz, benzin almayın...
  • tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Nasıl kıydın paraya.
    Şaştım valla.
  • maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Balçova barajının yukarısı...
    Harika yerler...
    Sen bizi İzmir'li yapıcan sonunda. :)
    Trap hiç yapmadım.
    Böyle bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fourseason

quote:

fourseason merhaba,
    gazı genelde Shell den alırım son iki alımı eve yakın diye MOGAZ satıyorum diyen ismi çok tanıdık olmayan bir benzin bayisi var oradan aldım. geçen hafta 8 -9 gün evvel 50 liralık lpg almıştım.

20 litre almıştım...günlük 20 km 10gunde biter ancak...teşekkür ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scelbis

Yakıttan bağımsız; tamamen manifolt üzerindeki basınç, MAP in ölçtüğü. Sorun olduğunda da tam tarif ettiğin gibi, araba gaz yemiyor.
    Gerçi servise gidersen, bilgisayara bağladıklarında göreceklerdir sorunu ancak tanımlaman bana doğrudan onu hatırlattı.

Daha 2 ay bile olmadı servis lpg bitimi benzine geçmiyor diye bakım yaptılar...bu ne istir anlamadım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

fourseason merhaba,

1- Galatasaray
    2-Beşiktaş
    3-Fenerbahçe
    4- Adanaspor

4 büyükler deyince bunlar geldi aklıma:d
  • quote:

Nasıl kıydın paraya.
    Şaştım valla.

KAfam güzeldi abi yine fıstıkiçi yemiştim.Kuru kuru gitmesin diyede yanına 3 tane kırmızı tuborg almıştım, Yıkamacı daha hesaplıymış ama,Hem benden daha güzel yıkıyolar,hem daha ucuza geliyo.Ben evde yıkasam en az 5 liralık su akıtıyom,Yanına iki bira açsam,Birazda fıstık alsam 20 lirayı geçiyo.Yıkamacı 10 liraya iç dış yıkıyo,çok ta temiz oluyo.Artık kendim yıkamayacam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scelbis

Daha 2 ay bile olmadı servis lpg bitimi benzine geçmiyor diye bakım yaptılar...bu ne istir anlamadım...

fırat hocam sizin lpg de montaj hatası olabilirmi acaba diye aklıma gelmiyor değil,benim daica da atiker sıralı sistem lpg var,benzinden lpgye geçtiğini bile anlamıyon,bir ay önce 50 liralık lpg almıştım,Halen 2 yeşil yanıyor.Maşallah nerdeyse hiç yakmayacak.Yazın sx4 e de taktıracam,zavolli taktırmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

quote:

quote:

fourseason merhaba,

1- Galatasaray
    2-Beşiktaş
    3-Fenerbahçe
    4- Adanaspor

4 büyükler deyince bunlar geldi aklıma:d

Dört büyükler diye yazarken bakalım bu pasa kim vole çakacak diye. Helal kaçırmamışsın. 90'dan gol.
    Dikkat et ama 4.Adana olayına birileri fena bozulabilir. Bizamanlar Trabzon'lu arkadaşlar vardı burada. Alooo neredesiniz? Klüpte devamsızlıktan küme düştünüz.
    Bu arada kara kartalımızı kimse tebrik etmedi. Kırıldım doğrusu renklilere...

• 2015 model ladalar yeni modelleri ile türkiyede tekrar satışa girmek üzere.Nivanın bile halen üretimi devam ediyor.Kalina cross u sx4 e çok benzettim.

İyi güzel de... Bu araba fıstıksız, birasız yıkanmıyor mu?
    Ben de deneyim bakayım. Fıstıklı, kırmızı biralı yıkama nasıl oluyormuş.
    Eyüp niva 4x4 ü görmesin. Düşer bir yerleri...
    Kalina cross hoş görünüyor. Fiyatı ucuz olacaktır. Dacia sandero'ya ciddi rakip olabilir.
  • quote:

İyi güzel de... Bu araba fıstıksız, birasız yıkanmıyor mu?
    Ben de deneyim bakayım. Fıstıklı, kırmızı biralı yıkama nasıl oluyormuş.

fıstıgı arabanın içinde yeme abi,heryere giriyo fıstık kabukları,Ama badem içi olabilir,onlada güzel gidiyo,hem arabada kirlenmiyo.
  • quote:

Eyüp niva 4x4 ü görmesin. Düşer bir yerleri...
    Kalina cross hoş görünüyor. Fiyatı ucuz olacaktır. Dacia sandero'ya ciddi rakip olabilir.

görmez olurmuyum.. birde Niva Urban diye biraz donanım farklı olanı çıkardılar , ama Türkiye distributor aynı Suzuki mantıgında , kaç aydır arabalarına fiyat belirleyemediler :))
  • quote:

Balçova barajının yukarısı...
    Harika yerler...
    Sen bizi İzmir'li yapıcan sonunda. :)
    Trap hiç yapmadım.
    Böyle bir şey mi?

Bende uzun zamandır Poligonda atış yapmıyorum. http://www.izmiraticilikihtisas.com.tr/

Poligonda atış yapmak için biraz nasıl desem sosyete takılmak gerekiyor oda bize uzak

neleri geliyor bir görsen , son model arabalar ile super ablalar , agır agır abiler bile geliyor.. hiç ummadıgın biri arabasının bagajını açıyor bir çıkarıyor makinayı inan onlarda olan Tüfeklerin kılıfının parası benim otomatik Tüfegin parası kadar sonra abiler / ablalar bir saydırıyprlar , alayında poze var zaten , Trap poze ile yapılır biz garibanlar afedersin mal gibi otomatikle trap yapmaya çalışıyoruz.. biz daha ilk hedefe nişan alamadan 2. yada 3. plaka toprakla haşır neşir olup bir parti okey bile çeviriyor .. tabii biz karavanaları saydırırken millet izleme alanına oturmuş gevrek gevrek sırıtıyor

en iyisi Arkadaşın Trap makinasını alıp gidiyoruz bildigimiz bir yere , Bira / rakı neyse günün anlamına bianen hem demlenip hemde plakaları saydırıyoruz .. karavana atsakta birbirimizle matrak geçiyoruz..

bu aralar gidersek fotoğraf çeker burada paylaşırım..

• maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Hayatımda sadece askerlik zamanında poligonda atış yaptım. Tabancalarda cold hariç iyi değildim. Ama otomatikler de M16, Thompson, MP5, Kaleş oldukça iyidim. Hatta piyadelerimize verilen G3 lerle bile hedefi bazen vurabiliyordum. Anlayan anlar. :)
    Dediğin gibi sosyete bizi bozar... Trap keyif verici gibi görünüyor. Samimi arkadaşlarla hoşça vakit geçirilebilir.
  • az sonar gece vardiyam başlayacak.. afedersiniz ama maymun gibiyim !!

Askerde MG3 ile çok atış yapmam imkanım oldu . ( aynı zamanda Takımın makinalıcısı olunca seve seve attırıyorlar ) hatta Erzincan Oerlikon Uçaksavar taburun Semerciler kışlasında .. tabor alanı dışında kalan atış pistinde sanırım seri 200 metre atışı yapıyorduk , ayda yılda bir kullanılan o atış pistine tavşanlar yuva yapmış , atış levhalarının altından bir tavşan bir fırladı .. Astsubay bana bagırıyor.. '' indir şunu indir şunu '' Zavallı Tavşana belki 100 mermi sıktım yakalayamadım.. mermi izlerini tavşanın kıçının dibine kadar getirebildim hayvancagız can havliyle hendegin üzerinden aştı gitti..

G3 ile atış yarışmalarına katıldım , taburda atış yarışına gidecek neferlerden birisi arıza çıkardı Astsubay beni götürdü , hatta tekmil verirken Ahmet bilmem kim diye diye tekmil vermiştim ( başkasının yerine yarışa girdigim için ) Önce bilmem kaç km koşturdular sonar nefes nefese halimizle ayakta ve yatarken atış yaptık , kendi Tüfegim olmadıgı için genelde karavana atmıştım.. G3 lerin alayı ayarsız zaten.. ayarlı G3 bulmak yada ayarlatmak imkansıza yakındı..

neyse.. bir Sigara molası...

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.