Şimdi Ara

ҳҲҳ Dh SlipKnoT Fan CluB ҳҲҳ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
8.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: (@yberk)

metalden anlamıyanlar bişey yazmasın. hiç dinlemediyseniz ve dinlemek de istemiyorsanız ****** gitidin rap topiclerine.

Kim metalden anlamiyormus bakayim yumak? Sen anliyorsun da Slipknot mu dinliyorsun? Zibidi
  • quote:

Orjinalden alıntı: (@yberk)

metalden anlamıyanlar bişey yazmasın. hiç dinlemediyseniz ve dinlemek de istemiyorsanız ****** gitidin rap topiclerine.

Yürü be.Kim tutar seni.
  •  ҳҲҳ Dh SlipKnoT Fan CluB ҳҲҳ
  • Ekle Hocam

1- People = shit
    2-Purity
    3-Jump da **** Up!
    4-Liberate
    5-Black heart
    6-Before I forget
    7-Duality
    8-I am Hated
    9-Pain
    10-Spit it out

davulda bana göre dünyanın en iyisi joey jordisonuda unutmayalım
  • slipppknattt oww yeahhhhh cok pisss acaiiip metal yapıolar.Bunlar sayesinde kac kız kaldırdım bilemezssiniss.Acıyom arabada bi slipknat karılar kızlar atlıyo rakçıyız diyee mühehiehiheiehieh.4ever666 4ever satan. Öylee degillmii genclerrr hadi acalım slipknotu karı avına cıkalım ama hadiii.
  • Son albümü All Hope Is Gone idi. 2008 yılında çıkarmışlardı. Sağlam albüm, dinlerim genellikle.
  • Bunlar metal değil diye biliyorum.
    Her türe kaçar sert garip bir müzikleri var ama kopartıyor. Metal denmez ama..
  • Alternative Metal.

• quote:

Orjinalden alıntı: TurkishFist

Bunlar metal değil diye biliyorum.
    Her türe kaçar sert garip bir müzikleri var ama kopartıyor. Metal denmez ama..

Kafanızda metal sözcüğünün ne ifade ettiğini bilmiyorum. Ancak bu Metal Ağacı belki size yardımcı olabilir. (tartışılabilecek bazı öğeler olabilir, eksiler artılar)
    En azından Metal'in insanlar için ne ifade ettiğini görebilirsin.
    Onun dışında Herşeyin Heavy Metal'e dayandığından bahsedenlerden, hayır Metal'in temeli Punk'tır hepsi ona dayanır diyenlere kadar geniş bir yelpaze vardır.
    Bende derimki hepsinin kökeni Bach'tır. Bir fizikçi çıkar hayır herşeyin temeli ilk devinime uğruyan maddenin havayla olan sürtünmesinin akustiğidir der
    Bu tartışma bitmez
     ҳҲҳ Dh SlipKnoT Fan CluB ҳҲҳ

• Yukarıdaki tablo A Headbanger's Journey'den alınmış ve yanlışlarla dolu bir tablodur.Alakasız tarzların altında alakasız gruplar vardır.Güvenilir bir kaynak değildir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ɛnslaved

Yukarıdaki tablo A Headbanger's Journey'den alınmış ve yanlışlarla dolu bir tablodur.Alakasız tarzların altında alakasız gruplar vardır.Güvenilir bir kaynak değildir.

Yok abi öyle deme şimdi kızar eleman sonra ne kolpalığımız bırakır ne bebeliğimizi ne fakeliğimizi... biz metallica bebeleriyiz hiçbirşeyden çakmayız unuttunmu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxr06U3xx000

Ekle Hocam

1- People = shit
    2-Purity
    3-Jump da **** Up!
    4-Liberate
    5-Black heart
    6-Before I forget
    7-Duality
    8-I am Hated
    9-Pain
    10-Spit it out

davulda bana göre dünyanın en iyisi joey jordisonuda unutmayalım

Davul görsen bomba diye polisi arayacaksın eminim , o yüzden bilmeden yorum yapmak niye bu kadar hoşunuza gidiyor merak ediyorum...He pardon lan mekanizmada 360 derece dönerek çalıyor herif...Burada sana bir sıralama yapsam bu adam ilk 30'a giremez , hatta 40'a 50'ye giremez...Şimdi bu yavrucakların grubunda geri planda perküsyon var ya , perküsyonla davul aynı anda gittiğinde hepsini Joey çalmış gibi duyuyorsunuz eminim , adam sanki ahtapot 20 koluyla önündeki 50 tom'a vuruyor , hatta arkasına bango , tamtam falan koymuşlar , 240 metronomla çalarken onlara da dokunduruyor....

• dh metal toplulugunu 487 sayfa yapan adamlara metalden anlamiyosunuz demis ahahhahahha buna gulerim ben iste o konuya girin bakayim onerilen, konusulan gruplardan 1 tanesini biliyor musunuz ?
  • Gideyim HIM önereyim , yüzleri gülsün.
  • O tablo yanlış tamamen.

Slipkot'un Death Metal'de olması gerekirdi.

Tüm metalhed'lere selamlar
  • Benide eklersen sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RayAllen20__

O tablo yanlış tamamen.

Slipkot'un Death Metal'de olması gerekirdi.

Tüm metalhed'lere selamlar

ya geyik meyik tamam ama, bir tane bile doğru tablo yok:D
  • Tablonun neyi var la
  • güncel
  • Dünyanın en sert grubu ha? Asdasdasd
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.