Şimdi Ara

ҳҲҳ Dh SlipKnoT Fan CluB ҳҲҳ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
8.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hort

ekle

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 8 Ocak 2015; 21:55:24 >
  • ekle
    everything ends
    my plague
    pulse of maggots
    fuck it all
    liberate
  • add me dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrezafrak

add me dostum

add me nedir ya
  • beni de ekleyin süper bi grup yaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmoid

beni de ekleyin süper bi grup yaaaa

senin yaşlarındayken ne dinlerdim
  • Türkiye fan sitesi açıldı arkadaşlar !..

www.slipknotfan.com

forum için :www.slipknotfan.com/forum

tüm slipknot severleri tek bir çatı altında toplamak istiyoruz. eğer yeterince kalabalık olursak roadrunner records ile iletişime geçmeyi planlıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nu Metal Fan

Türkiye fan sitesi açıldı arkadaşlar !..

www.slipknotfan.com

forum için :www.slipknotfan.com/forum

tüm slipknot severleri tek bir çatı altında toplamak istiyoruz. eğer yeterince kalabalık olursak roadrunner records ile iletişime geçmeyi planlıyoruz.

Çok güzel teşekkürler katıldım facebook grubunada

• Hoşgeldin (:

Forumlarda da aktif olarak görmek isteriz herkesi. Baya döküman çevirisi yapmaktayız şu an.

Bu arada MFKR hikayesi için :

Slipknot

Bir grup kurmak ve sahneye çıkıp şarkı yapmak fikri, 1993’te Anders, Shawn ve Paul’un bazı şarkı sözleri yazmaya başlaması ile ortaya çıkmıştır. Fakat Shawn’ın biraz meşgul olması yüzünden Slipknot projesi biraz gecikmiştir. Ve daha sonra bu düşünce Shawn ve Anders tarafından Ekim 1995’te hayata geçmiştir.

Slipknot’ın ilk şovu;

Slipknot ilk şovunu The Crowbar isimli bir kulüpte gerçekleştirmiştir. O zamanlar isimleri ‘Pyg System’di ve şov grubun maskeleri olmadan gerçekleşmişti. Ve bu şovdan birkaç ay sonra Josh gruba katılmıştır. Bu şov diğer uğraşları yüzünden gruptan ayrılan Donnie Steele’nin grupla son şovu olmuştur.

Provalar

Grup ilk başlarda Anders’ın bodrumunda prova yapıyordu. Ve yakınlardaki bir hayvan eğitim merkezini ses deneme yeri olarak kullanıyordu. Mick’e göre ”Oradaki hayvanların birçoğunun tuvalet sorunu vardı; çünkü halıları hayvan pisliği gibi kokuyordu. Bu yüzden provalarımızı burada yapmamızın nedeni onlar gibi hissetmek istememizdir.”
    Fakat çalıştıkları yer çok küçüktü ve tüm grup üyeleri sığamıyordu. Bunun sonucunda da Craig’in çamaşırhanesini kullanmaya başladılar.

Perküsyon Metodları

Grup ilk başladığında Shawn bateristti. Fakat Shawn bu işten sıkılmıştı ve Joey’in gruba katılması ile baterist rolü Joey’a geçti. Joey davullarda ana rolü alarak tüm grubun arkasında durup grubu bir arada tutan kişi oldu. Shawn ise ‘Tüm Güç Perküsyonisti’ oldu ve grubu gaza getiren güç haline geldi. Şimdi ise Slipknot’ın sample olarak kullandıkları elektronik davulları var ve bu müziklerine yeni bir element eklemelerine yol açtı. 3. davulcu Chris,(önceleri Anders ve Cuddles) ise grubun ‘tribal sound’unu; Slipknot için çok önemli olan yardımcı sound’unu oluşturur.

Shawn grubu kurduğunda 3 davulcu olmasını istedi daha sert bir sound için. Shawn, power davulcu oldu ve bütün enstrümanların temelini aldı; sol ve sağda ve geride bir davulcu ile kontrol etmek istedi ve bir güç duvarı yarattı.

Grupların Savaşı

Bu savaşta Slipknot bir çok gruba karşı savaştı. Bunlardan biri de Corey Taylor’ın eski grubu Stone Sour’du. Slipknot daha akıllı ve rekabete daha dayanıklı idi. Tabii ki de Stone Sour gayet iyiydi; fakat Slipknot yarışı kazandı. Bu tek bir grubun zaferi oldu.

devamı :http://www.slipknotfan.com/forum/index.php?topic=20.0

• Grbua ekleyin bende üniversiteden itibaren slipknot dinleyen tüm albümlerini orjinal olan elimde baya bi döküman vardı bulursam yayınlarım.Eski slipknotfan.net in müdavimlerinden :) Tavsiyem Stone sour da dinlemenizdir.
  • ekle hocam
  • Corey'in vokali bu piyasa da en çok beğendiğim vokallerden biri ekle hocam
  • ekle dostum
  • benide eklerseniz sevinirim .
  • başlığı yeni farkettim, SlipKnot en sevdiğim gruplardandır
    geçen sene sonisphere festivaliyle geleceğini duyduğumda şaka filan dedim ama, hakkaten geldi :) e tabi ben dururmuyum, sahne önünden aldım yerimi hemen konserine en çok gitmek istediğim gruptu ve istediğim oldu, 2 gün kendime gelemedim rüya falanmıydı dedim :D

beni de ekleyin ;)

Blister Exist parçasını dinledikten sonra bateriye ilgi duymaya başladım, şimdilik guitar hero yla teorik olarak takılıyorum, ilerde kursuna gidersem gerçeğini de çalarım inş :)

alttaki resmi telefonumda duvar kağıdı olarak kullanıyorum

sonisphere' nin 2012 takvimiyle ilgili herkes şu gelse bu gelse diyor ama 1 kişi olsun slipKnot' tan bahsetmiyor, müzik herkesin zevkine göre farklıdır fakat bu gruba karşı niye bu kadar antipatik davranlıyor anlamıyorum :(

• Piskopatlar Hort
  • Ekle
  • ekleyin

arkadaş öldümü acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.