Şimdi Ara

ҳҲҳ Dh SlipKnoT Fan CluB ҳҲҳ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
8.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedmonster

beğenmeyenlerin yapacakları tek sey ctrl+w plz

Abi tavrını koydu...
    Ama acaba "plz" de nesi?!
  • Polonya'nın para birimi, Zloti. Polonya Zloti'si.
  • quote:

beğenmeyenlerin yapacakları tek sey ctrl+w plz

biz de bi görüş bildiriyoruz.İnsanları bi gafletten kurtarmaya çalıiıyorz.Slipknot bi metal grubu deildir.Bir NU grubudur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Forumda Slipknot fan club var ve tranquillityofloss doğru söylüyor. Bir yerlerde yazanlara bakarak grup ve müzisyenlerin tarzını belirliyorsan da sana söyleyecek hiçbir şeyim yoktur.

tarik sonuna kadar haklısın.buldum seni sonunda forumda
  • Şunu Düzelteyim Slipknot 'ın Okunuşunu Öğrenmesi Gerek Bazı Arkadaşların Başka Yerde Söylemeyin Gülerler.
  • Sılipkınat diye okumazsanız olmaz...
    Metal bilginizden şüphe ederim...Hem en kaliteli det metal grubunu dinliceksin hemde adını bilmiceksin...

• bende yaptım babacan güzel olmuşmuu
    :d

ҳҲҳ Dh SlipKnoT Fan CluB ҳҲҳ
  • Ya bir de, Slip-külot -aman pardon- Slipnat logo olarak nonagram kullanıyormuş art-work babında. Tam satanist bu adamlar. Aman hepiniz uzak durun, çocuklarınızı da uzak tutun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jumped

quote:

Orjinalden alıntı: Como Estais Amigos

slipknotı çok severdim hala seviyorum çok kafamı rahatlatıyor wait and bleed ve duality

Rahatlatıyormu.Çok ilginç

Bende deiğin şarkıların tutkunuyum

Aynen o şarkıların hastasıyım

• MetaL satanistLiğin simgesidir geneLde ve LanetLenmişdir derLer ama ben dinLiom
  • Benide ekLeyinnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: VeilSide-RaZoR

MetaL satanistLiğin simgesidir geneLde ve LanetLenmişdir derLer ama ben dinLiom

Kim lanetlemiş, niye lanetlemiş? Gelsin beni de lanetlesin, hadi bekliyorum. Bilip bilmeden ulumayın..

• Duality ye hastayım ekle benide :D
  • quote:

slipknot nu grubu değil metalcore grubudur ama bazı zekiler hala nu diye ısrar ediyolar korn la slipknotu karşılaştırın ona göre konuşun sadece nedir bu düşmanlık yeni albümden all hope is gone resmi sitesinde yayınlandı o şarkıyı dinleyin bakalım bide kornun herhangi bi şarkısını dinleyin aradaki farkı göreceksiniz tamam arada bazı şarkıları nu ya benziyo ama ağırlık olarak metalcore dir

sus ve git buradan.

ikisine de koyam.
  • Ekle Hemnnn :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: thy majesty

quote:

slipknot nu grubu değil metalcore grubudur ama bazı zekiler hala nu diye ısrar ediyolar korn la slipknotu karşılaştırın ona göre konuşun sadece nedir bu düşmanlık yeni albümden all hope is gone resmi sitesinde yayınlandı o şarkıyı dinleyin bakalım bide kornun herhangi bi şarkısını dinleyin aradaki farkı göreceksiniz tamam arada bazı şarkıları nu ya benziyo ama ağırlık olarak metalcore dir

sus ve git buradan.

ikisine de koyam.

duygularımıza tercüman oldun ama editle bence ban yersin sonra

• ooovvv burada da modaymış slipknot a laf atmak. ya tamam dinleyen veletlere laf atın isterseniz içinizden ettiğiniz küfürleri gidin üzerlerinde deneyin ama gruba laf atmayın. bence süper sahne şvu yapan bir müzik grubu. isterseniz pop olsun tamam hatta ankara havası tamam ama müziğe laf edilmesi gereksiz. hele ki son albümü bir dinleyin ve lütfen yeter artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExpendedYouth.

ooovvv burada da modaymış slipknot a laf atmak. ya tamam dinleyen veletlere laf atın isterseniz içinizden ettiğiniz küfürleri gidin üzerlerinde deneyin ama gruba laf atmayın. bence süper sahne şvu yapan bir müzik grubu. isterseniz pop olsun tamam hatta ankara havası tamam ama müziğe laf edilmesi gereksiz. hele ki son albümü bir dinleyin ve lütfen yeter artık

ne güzel demişsin hacı... son albümde slayer solosu dediğimiz abuk solo bile var... adamlar iyiler .. şovları zaten bilindik şekilde DELİ :D
  • sırf kavga konusu olmuş yalnız
  • harika müzik yapıyorlar.. Gerçekten severek dinliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.