Şimdi Ara

____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____ (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.472
Cevap
58
Favori
317.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanirim orj benzinli lpg gormemis ve km düşük onun için fiyat yüksek bence 32 ye alınır bu aeronun en full modeli görmek lazım bide servis geçmişi nedir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bu araç hakkında bilgisi olan var mi daha önce araca bakmaya giden oldumu.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-ikinci-sahibinden-9-5-aero-259108371/detay

• Ersel Ünal E kullanıcısına yanıt
    Biraz önce goksenler servisindeydim. Bu araç satıldı antalyaya gidiyor. Sahibini aradım serviste araca bakılıyor dedi hemen oraya gittim araba orada değildi fakat bugün kontrol için geldiğini ve getiren kişinin aracı aldığını soylediler. Hayırlısı olsun alana da satana da. Araba da çok temizmis bu arada

• Hayırlısı olsun umarım bütçene ve kafana göre temiz bir aero bulursun.bu arada acil ulaşmak istersen 532 549 1001 heralde tel no paylaşmak yasak degildir

• forumdaşlar merhaba;
    aşağıda linkini gönderdiğim arabayı bilen varmı acaba? satın almayı istiyorum. lütfen arabanın geçmişini bilen varsa yorum yapabilirmi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-2006-model-orjinal-216.372km-de-f1-vites-tamfull-saab-9-3-vector-259886784/detay
  • Xfenerx Bugün galerinin oralardaydim. Arabanin plakasi yazmadigi icin emin olamadim (plakanin sonu 0793) ama galerinin orada 1 tane saab vardi. Fotograftaki araba nere gördüğüm araba nere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctkarabag -- 17 Ocak 2016; 17:50:16 >
  • EVET 0793
  • 2005-2006 temiz 9-3 Tid arıyorum. önerebileceğiniz bir araç?
    ilanlarda şu araba var, geçmişini bilen veya yorum yapacak birisi var mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-acil-acil-son-fiyat-33-000-tl-233781140/detay
    teşekkürler
  • Saab ile ilgili herşey Saab Türkiye Official grubunda. Her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

https://www.facebook.com/groups/saabturkiye

____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____

• Merhaba hocalarım. Aracıma takas teklifi olarak saab 9-3 2.0 ts aero 05 model araç verildi. Bu araba hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Nasıl bir arabadır ? İkinci el parçası fiyatları nasıl , belli başlı kronik arızaları varmı ? Yorumlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler saab takımı
  • Merhaba arkadaşlar. Kardeşim Avrupa 1999 model 9 5 olan modelden almış. Motoru bitik ve turbo arızalı imiş. Ankara'da ya da başka bir ilden getirtilip yaptırılabilir mi? Ne kadar tutar? Bilgi verir misiniz?

• Arkadaşlar merhaba bende bir saab 9-3 almayı düşünüyorum. Fiyat konfor performans açısından şuan alınabilecek en iyi araba olduğunu düşünüyorum. Ama arabaya çok yabancıyım son birkaç gündür araştırıyorum, ikinci elinin zayıf olması vs. benim için dert değil ben aldıysam elbet bir alan bulunur. Beni endişelendiren yapacağı arızanın altından kalkamamak. Ben elimdeki tüm parayı verip araba aldıktan sonra 2-3 bin liralık bir arıza çıkarırsa o zaman benim için çok sıkıntılı bir durum olur. Bu nedenle bu araçların nerelerine bakmak gerekir kronik sorunları var mıdır? Kullanan arkadaşlardan bilgi almak isterim. Şu ilandaki aracı ciddi ciddi düşünüyorum sizce nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-siyah-inci-otomatik-vites-222795878/detay/

• Bug.hi arkadaşım bende Saab bakiyorum. Aldığım zaman uzun sure satmak gibi bir niyetimde yok. Keyifle zevkle kullanmak amacım. İlandaki araca ben baktım Saab a 4 aydır bakiyorum bu arabayı da yeni ilgilendigim dönemde girmeye gittim. İlanı kaldırılmıştı yine yüklenmiş siteye. Herhangi bir ustaya gostermedim sadece kendi gozlemimi paylaşacağım. Araç resimlerdeki gibi temiz değil araca sahibi iyi bakmıyor sanırım. Birde önden kazalı anladığım kadarıyla on ızgara kırık zaten resimlerde görünüyor. Motor kısmında da bazı plastik parçalar kırılmış ve yenisi ile değişim yerine plastikler kaynaklanmış bariz bir şekilde belli oluyor. Umarım yardımcı oluşumdur. Hayırlı aksamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: possanzini

Bug.hi arkadaşım bende Saab bakiyorum. Aldığım zaman uzun sure satmak gibi bir niyetimde yok. Keyifle zevkle kullanmak amacım. İlandaki araca ben baktım Saab a 4 aydır bakiyorum bu arabayı da yeni ilgilendigim dönemde girmeye gittim. İlanı kaldırılmıştı yine yüklenmiş siteye. Herhangi bir ustaya gostermedim sadece kendi gozlemimi paylaşacağım. Araç resimlerdeki gibi temiz değil araca sahibi iyi bakmıyor sanırım. Birde önden kazalı anladığım kadarıyla on ızgara kırık zaten resimlerde görünüyor. Motor kısmında da bazı plastik parçalar kırılmış ve yenisi ile değişim yerine plastikler kaynaklanmış bariz bir şekilde belli oluyor. Umarım yardımcı oluşumdur. Hayırlı aksamlar

Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Bakmış birinden izlenim almak benim için önemli çünkü ben Kayseri'de yaşıyorum ve buradan kalkıp gidip de almadan gelmek yada içime sinmeyerek almak beni üzer. Resimlerde araç çok diri duruyor ama resim genelde insanı aldatıyor, bugüne kadar baktığım tüm araçlarda neredeyse böyle oldu. Dış aksamı çok çok önemli olmamakla beraber (zaten araç tavan hariç boyalı diye biliyorum) benim için önemli olan iç aksam koltukların yıpranmamış olması göğüs kısmının temiz olması. Ama dediğiniz gibi araç sahibi tarafından hor kullanılan bir araçsa mekanik sıkıntılar verecektir muhtemelen. Sahibi bana 4 yıldır kullandığını söyledi benim mevcut aracımla takas teklif etmiştim 2011 Punto Evo var bende kolay satılabilir olduğu için değerlendirebilirim demişti. Aslında bu Saab'larda anlamadığım bir nokta aşağı yukarı emsal sayılabilecek araçlar için sahiplerinin istedikleri rakamlar. Birisi 40 bin isterken diğeri 32 bin isteyebiliyor. Bu kadar uçurum olunca da insan ister istemez düşünüyor ucuz etin yahnisi olayı olmasın diye.

• Aynı modelde araçlarda fiyatta uçurumun olmasının en onemli etkenlerinden biri yüksek fiyat isteyenler genelde gerçekten aracına temiz bakanlar olduğundan. Edevlet sifreniz varsa araç sorgulamadan plakaya bakarak aracın en son satış tarihini görebilirsiniz. Bu aracın en son satışı 04.02.2015 tarihinde yapılmış. Kayseri de var satılık bir Saab 40.000 TL istiyordu baktınız mi o araca. Birde Saab facebook sayfasına üye değilseniz üye olun oradan baktığınız araçlar ile ilgili daha iyi bilgiler alırsınız. Mesela bu linkini attığınız aracı oradada sormuşlar geçmişi pek iyi değil. Sizde benim gibi Saab aramaya devam hayırlısı ile almak nasip olur inş.

• Anadolu yaakasında oturuyorum.SID ekranının piksel tamirini yapacak bir tanıdığı olan varmı? Ama gerçekten bu işten anlayan birini arıyorum. İçini açıpta olmuyor abi deyip elime tutuşturacak birini aramıyorum. Yardımcı olan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
  • arkadaşlar, bende bugünden itibaren bir saab sahibi oldum. 2006 model 9-3 1,9 TID. belki konularda geçmiştir ama birşey soracağım. Klima tuş takımı çok deforme olmuş tuşları silinmiş bununla ilgili yardımcı olabilecek birileri olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antifb001 -- 4 Mart 2016; 2:12:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antifb001

arkadaşlar, bende bugünden itibaren bir saab sahibi oldum. 2006 model 9-3 1,9 TID. belki konularda geçmiştir ama birşey soracağım. Klima tuş takımı çok deforme olmuş tuşları silinmiş bununla ilgili yardımcı olabilecek birileri olabilir mi?

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Tuş takımı değişimi ile halledilebilecek bir olay. Tuş silinmesi 9-3'lerde kroniktir.

Ayrıca Saab Türkiye Resmi Facebook grubumuza bekliyoruz.

• SAAB TÜRKİYE RESMİ FACEBOOK SAYFASI

____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanbabacan -- 4 Mart 2016; 19:35:36 >
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.