Şimdi Ara

DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.193
Cevap
29
Favori
595.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun. bizde de 2004 1,9 65 HP var. beyaz renkli. Grand Comfort modeli. şu an 280,000 km de çok memnunuz. en yakın zamanda resimleri ekliycem
  • daha çok kangocu daha çok bilgi gerekli bu kulupe

kangoo hakkında bilgi vererilim
  • benide ekleyin :)
    2004 Kangoo 1.5 dci Multix

dün turbo borusundaki bi aparati patlattim baska sorun yasamadim :) ( kullanici kaynakli bi problem )
  • Hayırlı olsun bizde de 4 tane kangoo var araç gerçekten güzel sorunsuz çalışıyorlar.
  • Hayırlı olsun arkadaşlar.
  • arkadaşım hayırlı olsun ..inşallah dier kangocularda gelir üye olur..ben bu arada dün renault servisindeydim yeni kangooya baktımm..güzel araba çıakrmışlar valla ama ön taraf farlar fln pek güzel olmamış ben daha güzel bişey beklerdimm.arka camın elektri olup açılması iyi bişey bizim connectlerde bu olay yokk..ford yetkililerine sesleniorum sizde yapın şöyle bişey yaaa
  • demek artık kangoyu burada incelemeye alıcaz ha..

iyi iyi kangoyu düşünen arkadaşlar bilgilere rahat ulaşacak artık. tuttum ben bu işi.

hayırlı olsun..
  • Yakında ben de üye olurum belki ...
  • dedimya benide ekleyin diye...

2005 1,5 dci multix authentique

resimler kısa sürede bu forumda_! (iddiasız bi girişten sonra iddialı bi çıkış_! )
  • quote:

Orjinalden alıntı: trkkrsy

dedimya benide ekleyin diye...

2005 1,5 dci multix authentique

resimler kısa sürede bu forumda_! (iddiasız bi girişten sonra iddialı bi çıkış_! )

pardon görmemişim

• quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

Yakında ben de üye olurum belki ...

Bekleriz ...
  • İnşallah bakam hayırlısı ...
  • İade-i ziyarete geldik kangocular,bize de bekleriz,DH HYUNDAİ ERA TAKIMI tekrar hayırlı olsun arkadaşlar.
  • hazır tüm kangoocular toplanmışken bişey soruyum dedim

arkadaşlar bizim bi arkadaş 2006 model kangoo aldı arabayıı aldığı gün tüm bakımlarını yapdırdı (triger

kayışından tutun sileckere kadar )araba 132 binde arabanın öncesini bilmiyom ama arkadaşım çok güzel

kullanıyo sizce bu araba ilerde büyük masraflar açan bi sorun çıkarımı ?

benim arkadaşa cvp arabayı bu şekilde kullan düzenli konturol etdir araçda bi sıkıntı olmaz dedim sizce ...

• kulüp hayırlı olsun.umarım paylaşım açısından güzel olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: kirei

hazır tüm kangoocular toplanmışken bişey soruyum dedim

arkadaşlar bizim bi arkadaş 2006 model kangoo aldı arabayıı aldığı gün tüm bakımlarını yapdırdı (triger

kayışından tutun sileckere kadar )araba 132 binde arabanın öncesini bilmiyom ama arkadaşım çok güzel

benim arkadaşa cvp arabayı bu şekilde kullan düzenli konturol etdir araçda bi sıkıntı olmaz dedim sizce ...

kangodur candır ciğerdir...

şaka bi yana km çok yapmış... maşşallah iş gereği herhal. ben 2005 imle 53000 i zor gördüm.

ama bakım wede kontroller yeri we zamanında serwisçe yapılıyosa sorun olmaz kanımca_!

• arkadaşlar bizim bi arkadaş 2006 model kangoo aldı arabayıı aldığı gün tüm bakımlarını yapdırdı (triger

merhabalar.
    tanıdığım bir arkadaşta 400.000 km.de kangoo vardı. bütün kilometreleri arkadaşım yaptı. ilaç dağıtım deposunun arabası.araba hiç sorun çıkarmadı saat gibiydi.bakımlarını düzenli yaptırırsa kolay kolay sorun çıkarmaz. benim kangoo almamda büyük etken oldu. şu an arabam 5000 km.de bir depo ile şehir içi 750 km. yapıyorum. Arabamdan çok memnunum. Yanarım Yanarım daha önce verdiğim benzin paralarına yanarım...

• inşallah arkadaşın arabası bi sorun çıkarmaz

kangocular artık gelin kulubumüze

• zamanında keşke .9d yerine 1.5 multix alabilseydim.Beizim araba ticariden çevirme be istanbulda ilk tırla gelen araçlardan birisi ...Şimdi yeni kangoyuda düşünüyoruz bir yandanda caddy.
  • we işte benim kangoo 'm

aldıktan sonraki yatığım yeni donanımlar :

* sis farı
    * 4 yeni lastik yurtdışından gelme 4 mewsim
    * 4 adet 14" kormetal marka temper model çelik jant
    * jvc-kd-g635 usb girişli uzaktan kumandalı mp3 lü oto teyp
    * arka katlanır sisteme yaptırdığım owal pioneer 6982 hoparlör (6*9)
    * öndeki orjinallerin yerine yaptırdığım pioneer 1049 hoparlör (10 cm)
    * arkada özel kabin içerisinde jbl gt 5-12 woofer (30 cm)
    * yurt dışından hediye olarak gelen 1600 watt amfi
    * orjinal paspaslar
    * banana tip silecekler
    * koltuklara kılıf
    * reno serwisinden aldığım we serwise taktırdığım park sensörü...

53000 km de sorunsuz muayyer (satış ilanı gibi oldu espirisinide ben yapıyım dedim)

we işte profilden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkkrsy -- 7 Haziran 2008; 9:50:50 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.