Şimdi Ara

DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ... (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.194
Cevap
29
Favori
595.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 2007-2008 85 lik otomobil ruhsatlı temiz bir kango arıyorum. elinde olan satmayı düşünen özelden ulaşsın lütfen.....
  • Arkadaşlar bana acil 1.5 DCI Turbo lazım motor yapıldı Turbo değişmesi gerkiyor
  • İyi günler. Benim 2002 model 1.9 kangoo aracım var. 2018 yılının ocak ayında üst kapak değişmişti. Ancak aradan 2 gün geçince aracım ilk çalıştırdığımda yedek su deposundan soğuk suyu taşırmaya başladı. tamircim bana blokta çatlak olabilir maliyetli bir iş dedi. ancak 2 yıldır aracıma su koyarak kullanıyorum. aracım ısındığında devir daim yapıyor ve hiçbir sıkıntı olmuyor. ilk çalıştırdığımda hava yapıyor suları taşırıyor. hararet ışığı yandığında ise devir daim yapmaya başlayıp sıcaklık 90 dereceye düşüyor ve sıkıntı sona eriyor. Sorunu hiçbir tamirci kesin olarak teşhis koyamıyor. kapalı kutu diyor conta yara almış yada blokta çatlak olabilir diyorlar. bazı tamirciler blokta çatlak olsa araç ısındığında çatlak büyür diyor. bazısı alüminyum ısınınca genişler ve çatlak kapanır diyor. yazın havalar sıcakken devir daim erken açtığından sıkıntı yaşamıyordum ancak havalar soğuyunca geç açıyor ve hararet ışığı yandıktan sonra devir daime başlıyor. böylece su taşırmayı kesiyor. ancak aracın içinde su az kalmasına rağmen araç sorunsuz olarak çalışıyor.
    Aracıma 2 sefer blok çatlak giderici ve 2 seferde radyatör tıkayıcı koydum. değişen hiçbir şey olmadı. Motor çalışmaya başladığında biyerlerden hava alıyor ve devir daim yapana kadar bu hava girişi devam ediyor.
    Bu sorunun kaynağı ne olabilir. Lütfen bu konuda yardımcı olun.

• Öncelik le selamın aleyküm

2007 tek kapı 1.5 kango

Yag değişim polen filtresi hava filtresi mazot filtresi fiyatı ne kadar olur acaba ?

Ilk arabam yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamünaleyküm arkadaşlar 2004 kangoom var ısıtma bujilerini değiştirdim enjektörler yeni gaz pedal sensörünü degistirdim ama yinede ısıtma lambasıni bazen yakıp ronaltiyi yükseltiyor sebebi nedir acaba

• 2004 model 1.5 DCI bu arada

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2008 model yeni kasa kangoo auth. 1.5 DCI 155.000 kmde. 5 kapılı camlı gri. 2 el fiyatlarını bilen var mı acaba?

• Guest-E74983561 G kullanıcısına yanıt
    Ve aleykum selâm ve rahmetullâhi ve berakâtuhû

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba kangoocular😊
    Benim 2008 model kangonun arka koltukları katlamak istediğimde alttaki kilit mekanizması tutukluk yapıyor açılmıyor. Koltuğun üstündeki açma mandalıyla bir ilgisi varmıdır. Veya başka bir arızası mı vardır.Bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum

• Arkadaşlar merhaba konular çok eski ama belki içinizden bilen bir arkadaş vardır bende 2006 model Renault Kangoo multix var araçla yolda giderken rampaya geldiğimde veya hafif gaza yüklendiğimde kapılar kendikendine açılıp veya kapanıyor sürekli Cat cat yapıyor başına gelen varmı acaba yardımcı olabilecek

• y.erdogan Y kullanıcısına yanıt
    Her hangi bir elektrikçi bunu halleder bır gostermekde fayda var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.