Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç alakam yok, gördüm belki ilgilenenler olur diyerek paylaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan540

Cihazın dilini İngilizce yapın çözümü basit.
    erhan teşekkürler dediğin gibi yapınca başladı kupalar parlamaya. sistem dili united kingdom yaptım.
  • Genesis oyununda trophy desteği var mı? İnternetten bakınca var görünüyor. US Store'dan indirdim. Bende görünmüyor.
    https://psnprofiles.com/trophies/9510-genesis
  • 120# Doom Eternal

tam bir aksiyon fps oyunu özellikle slayer gatelerde 1snye bile durmak yok bam bam dalıyorsun vuruş hissi çok iyi..

40 saat civarı sürdü. 2kere birirmek gerekiyor oyunu. online kupalari basit gibi gözüksede 1vs2 şeklinde 3kişi maç şeklinde yapıldığı için çok çabuk bitip lobbye atiyor sonra tekrar gir loading vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 28 Mart 2020; 20:18:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

120# Doom Eternal

tam bir aksiyon fps oyunu özellikle slayer gatelerde 1snye bile durmak yok bam bam dalıyorsun vuruş hissi çok iyi..

40 saat civarı sürdü. 2kere birirmek gerekiyor oyunu. online kupalari basit gibi gözüksede 1vs2 şeklinde 3kişi maç şeklinde yapıldığı için çok çabuk bitip lobbye atiyor sonra tekrar gir loading vs...
    Tebrikler:)

• Far Cry New Dawn co-op kupalarını tamamlamak isteyen bir üstad var mı?

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Var bi hayalimiz :)

• Arkadaşlar son zamanlarda uncharted collection platinleyen varmı acaba? Geçenlerde plusa beleş verdiklerinde yeni hesabıma platinleyim dedim. Oyunu normal modda bitirdim fakat ezici modda tweakler açılmadı. Baya bi araştırdım son sürüm 1.02 sürümde de çalıştığını söylüyorlar ama bende işe yaramadı. Son zamanlarda deneyen biri varmıdır acaba? Kaldık böyle ortada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Arkadaşlar son zamanlarda uncharted collection platinleyen varmı acaba? Geçenlerde plusa beleş verdiklerinde yeni hesabıma platinleyim dedim. Oyunu normal modda bitirdim fakat ezici modda tweakler açılmadı. Baya bi araştırdım son sürüm 1.02 sürümde de çalıştığını söylüyorlar ama bende işe yaramadı. Son zamanlarda deneyen biri varmıdır acaba? Kaldık böyle ortada.
    4. Oyunda var bu dediğin ama ilk üç oyunda yok resmî olarak.

• avedist A kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda oynamadım ama aklımda yanlış kalmadıysa bir kere bitirdikten sonra açtığın perklerle yeni oyun başlatıp oyun başladıktan sonra ezici modu seçtiğinde perklerin aktif kalıyor olması gibi bir glitch vardı. Tabi sonradan yamalamış olabilirler.

Yani 4. oyundaki gibi değil yukarıda anlattığım glitch sayesinde perkler kullanılabiliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 1 Nisan 2020; 19:34:50 >
  • The Evil Within 2'yi Akumu zorluğunda bitirmek için hileler açılabiliyordu. Hileleri aktif hale getirmek için ne yapmamız gerekiyor?

• Oyunda akumu zorluğunda mod yok. En zor olan Classic mod vardır ve bunu açabilmek için oyunu 1 kez herhangi bir zorlukta bitirmen gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu zorluğu tamamladığınızda Yeşil Jel bonusu, bazı kostümler, iki ekstra bonus silah, sonsuz cephane kazanacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan540

Bu zorluğu tamamladığınızda Yeşil Jel bonusu, bazı kostümler, iki ekstra bonus silah, sonsuz cephane kazanacaksınız
    Cevabınız için teşekkür ederim ama oyunun çok bilinmeyen bir hilesi mevcut. Ölümsüzlük vs. özellikler kazanabiliyorsun. Bethesda.net'e bağlanıp yapılıyordu hatta. Ama nasıl yapıldığını hatırlayamıyorum maalesef. Umarım hatırlayan arkadaşımız çıkar.
  • Su videoda anlatilanlar sanirim;

https://www.youtube.com/watch?v=-W9HeQrHeE4

1.05 update'i sonrasi akuma modu ve cesitli hileler eklenmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Su videoda anlatilanlar sanirim;

https://www.youtube.com/watch?v=-W9HeQrHeE4

1.05 update'i sonrasi akuma modu ve cesitli hileler eklenmis.
    Çok yaşa üstadım ya, çok teşekkür ederim :)

• Platin almama rağmen hatırlayamadım o kısmı. 🤔🤔

• Merhabalar pes 20 platin alan var mı

• lethee0 kullanıcısına yanıt
    Platinledim ama sildim. Bi dahada elime almam. Danışmak istediğin bişi varsa sorabilirsin ama boost yapmam evde kavga cıkıyor pes açılınca.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    My clup kupalarını nasıl alacağımı bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.