Şimdi Ara

DH PS3 ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ / KONUYU SAHİPLENECEK BİRİ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.295
Cevap
12
Favori
202.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle benide
  • Beni de ekleyiniz.
  • benide ekleyin

psn:bozkent
  • @ICOSolidEye

ve

@SolidRock

madem hakiki orjinalcisiniz xbox 360 da da orjinal kullanın
  • Hocam mesajlarımı iyi okumadınız galiba, sırf bu düşünceden dolayı 360'ı elden çıkartım, şu anda kullanmıyorum ve kullanmayı da tavsiye etmiyorum....
  • umarım next gen de resmi olarak gelir xbox da tavsiye etmemeler biter. gör bunları microsoft! inşallah bu gelişmeleri görüp de pişman oluyorsundur
  • Ben kopya kullandığım dönemde de belirttim, MS'nin ülkemizde resmi olarak satılması, yerelleştirilmiş hizmet vermesi orijinal kullanımını tetikler. Şu gün girsinler bu piyasa yeni bir 360 alıp direk orijinal olarak takılırım. Bu hali ile oynamam daha iyi... Zaten tercihimi de bu yönde yaptım, kopya oynamaktansa, hiç oynamamak daha iyi. Zaten elimizdeki oyunlar yetiyor, kopyaya pek hacet kalmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere
    @ICOSolidEye

ve

@SolidRock

Valla ben yaşadığım ülkeye adam akıllı hizmet vermeyen bir firmanın konsolunda orjinal kullanmayı tercih etmiyorum, önce bana o hizmeti doğru düzgün verecek ki gerçekten Sony'de olduğu gibi makineyi kullandığın zaman verdiğin paranın hakkını versin. Tabii burada kimseye sizde kullanmayın demiyorum, benim kişisel tercihim bu yönde...

Ayrıca 360'ta deneyip mutlaka arşivde bulunması gereken oyunları PS3 için orjinal olarak temin ediyoruz, bunuda hatırlatayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 23 Ocak 2011; 15:59:54 >
  • hocam benim fikrim de şudur ki biz orjinal kullandıkça microsof bu ülke orjinal kullanıyormuş desin. pişman olsun resmi olarak girmediğine. korsan olarak kullanılan her xbox 360 ile microsoftun yaptığı açıklamaları haklı çıkarıyorsunuz.

ne diyeyim. o zaman pc de oyun oynuyorsanız en azından onda orjinal alın. belki o tarafta da gelişmeler olur.
  • Beni de ekle dostum...

Benim PS3'ü orijinal kullanmamın nedeni Türk oyuncusunu biraz da olsa ciddiye alması ve birşeyler yapmaları. Ama kopyacıların online oynamasını engelleyemezse PS3 Türk oyuncusuna destek de verse değeri sıfıra iner. Mutlaka kopya oynayanlar banlanmalı PSN'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye

quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere
    @ICOSolidEye

ve

@SolidRock

Valla ben yaşadığım ülkeye adam akıllı hizmet vermeyen bir firmanın konsolunda orjinal kullanmayı tercih etmiyorum, önce bana o hizmeti doğru düzgün verecek ki gerçekten Sony'de olduğu gibi makineyi kullandığın zaman verdiğin paranın hakkını versin. Tabii burada kimseye sizde kullanmayın demiyorum, benim kişisel tercihim bu yönde...

Ayrıca 360'ta deneyip mutlaka arşivde bulunması gereken oyunları PS3 için orjinal olarak temin ediyoruz, bunuda hatırlatayım...

sizce neden hizmet vermiyor ? yada Sony neden GT5 ve KZ3 gibi exclusive oyunlara Türkçe destek sağlıyor?

bence iş tamamen satışlarda bitiyor. 2-3 milyonluk ülkelerde bile daha fazla satış gerçekleştiriyorlar.

• Şunu tekrar belirtelim, bu konudaki amaç kopya kullananları eleştirmek değil veya bir konsolun diğerine üstünlüğünü kanıtlamak... Amacımız sadece orijinal oyunlar hakkında bir bilinç düzeyi oluşturmak ve özellikle Türkçe oyun konusundaki hassasiyeti herkese ifade etmek. Yoksa kim kopya oynar, oynamaz beni açıkçası ilgilendirmiyor. Kısır muhabbetlere girmek yerine orijinal kullanan oyuncuların hangi nimetlerden faydalanacağını konuşmak bence daha hayırlı.

Aslında bir konu daha var, o da elinden geldiğince kopyadan uzak duran insanlara her şeyin orijinal olsun tehditleri... Bu olay öyle bir noktaya geliyor ki adam orijinal kullandığı için bir küfür yemediği kalıyor. Halbuki fırsat varken imkanları ölçüsünde orijinal yazılıma yönelen bir insana bu tip laflar hakaret yerine geçiyor.

İşe olumlu tarafından bakmak bence gidişatı iyi yönde etkiler. Amacımız ne hesap sormak ne de birilerini yargılamak. Tekrar söylüyorum lütfen bu konuda kişilere karşı hassas davranın ve cevap hakkı doğuracak pozisyonlara girmeyin...

• Beni de ekle ama oyunlar çok pahalı daha oynayamadığım onlarca kült olmuş oyun var yine de orjinal devam
  • C.@.N kesinlikle haklısın hocam.

SolidRock sen de haklısın
  • Bence herkes haklı

Listeler güncel...
  • bende varım
  • Üye sayımız kısa süre içinde 33'e ulaştı...

Bu arada şunu da belirteyim sadece PS3'de değil, PC, 360 dahil tüm platformlarda orijinal yazılımı destekliyoruz...
  • benide ekle hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Üye sayımız kısa süre içinde 33'e ulaştı...

Bu arada şunu da belirteyim sadece PS3'de değil, PC, 360 dahil tüm platformlarda orijinal yazılımı destekliyoruz...

sanırım 7. ile 9. aynı kişi.(Y@KI$IKLI )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.