Şimdi Ara

DH PS3 ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ / KONUYU SAHİPLENECEK BİRİ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.295
Cevap
12
Favori
202.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle.
  • Bu haber doğru çıkarsa,Kopya - Orjinal meselesine yeni bir boyut gelir..

Sony PlayStation 3 için her yolu deniyor.

Adı açıklanmayan ancak güvenilir olarak bahsedilen bir kaynak, Sony'nin hacker'lara karşı mücadelesi iyice kapsamlı bir hal alıyor. Japon firması yeni yaptığı bir duyuru ile bundan sonra çıkartacağı bütün oyunlara PC oyunlarındaki gibi seri numarası vereceğini açıkladı. Oyuncular bu numaraları konsola girip oyunu bu şekilde oynayabilecekler.

http://www.merlininkazani.com/Sony_PlayStation_3_icin_her_yolu_deniyor-oyun_haber-39173p1.html

• Yaz kaptan .korsana karşı değilim ama ps3,ü karıştırmıycam bu kirli işlere
  • Benide ekle hocam.
  • benide ekleyin, oyunlar ucuz olsa korsancılık biter ama malesef çok pahalı herşeye rağmen orjinal oyun almaya gayret gösteriyorum, korsan kullananlarada saygı göstermek gerekir çok pahalı oyunlar var piyasada
  • Ekle hocam beni.
  • Ekle.
  • yaz hocam
  • benide eklermisin PS3 de orjinal oyundan şaşmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenyyy

sadece kırdırmamakla olmaz.takas yapan ve 2. el oyun alıp satan kimse orjinal oynasada fark etmez .oyunları resmi Türkiye satıcılarından almadıktan sonra ha kırdırmışsınız ha orjinal oynuyorsunuz farkı yok bence.

öyle saçma şeymi olur oyun firmasının yaptığı oyunu oynuyorsan nasıl korsandan farkı yok dersin,sadece Türkiyeye bir katkısı olmaz diyebilirsin.sonuçta takasdan yada shopto dan aldığım oyunu,oyunun yaptığı firmanın satış hanesine yazılmıyormu? burda önemli olan illegal olmaması
  • Ekle benide

Konuyu okumadım ama imza ne zaman gelir ?
  • yaz beni de hocam bizde orjinalciyiz.. şu ban olayını bi şekilde ayarlaması lazım sony'nin.. bizim zevkimiz kaçmasın bari o kadar para veriyoruz oyuna..
  • Beni de ekleyin.
  • Elimdeki otuz adet orjinal oyunu tanesi 30 dan satıyorum 2 oyun alana kargo bedava
  • Bu kadar kısa süre içinde 55 üyeye ulaşan kulübümüz aslında ülkemizde orijinal kullanmaya devam edecek PS3 kullanıcı sayısının hiç de azımsanmayacak kadar büyük olduğunu ortada...

Artık iş başa düştü imza işini ben en geç yarın akşama halledeceğim...
  • Bende orjinalden yanayım ps3 de kırdırmayacagım ama artık verdigimiz paranın karşılıgını vermek zorundalar. Kendi dilimizde türkçe destekli oyunu yapmaları gerekir. Bazı arkadaşlar 2-3 milyonluk ülkelerde daha fazla oyun satılıyor diyor. belki haklılar ama yap bakalım oyunları sadece türkçe adamlar anlamadıgı dilde oyundan kaç tane alıyor. Şu kadar oyun satılırsa türkçe destegi belki düşünürüz havasından kurtulup adam gibi paramızın karşılıgını vermeleri gerekir.
  • quote:

Bu kadar kısa süre içinde 55 üyeye ulaşan kulübümüz aslında ülkemizde orijinal kullanmaya devam edecek PS3 kullanıcı sayısının hiç de azımsanmayacak kadar büyük olduğunu ortada...

Artık iş başa düştü imza işini ben en geç yarın akşama halledeceğim...
    Merakla bekliyorum hocam.

İyi Forumlar
  • Kulübün adında küçük bir değişiklik yaptım, böylesi daha iyi olur sanırım. Sonuçta DH üyelerinin oluşturduğu bir kulüp olacak...
  • Benide eklersen sevinirim. Korsana hayır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.