Şimdi Ara

//\\ DH PROGRESSIVE ROCK VE PROGRESSIVE METAL TURNUVASI //\\ (Albümler belirlendi, katılım açıktır) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
6
Favori
2.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2023 albümündeki 2023 adlı parça gerçekten çok hoşuma gitti ama bir üst tur için bu albüm yeterli mi bilmiyorum, Third albümünden de bir şey anlamadım. Kime oy versem kararsızım
  • Barış Manço'yu çocukluğumdan beri çok severim, her zaman yeri ben de ayrıdır ama sanırım burada duygusal davranmayıp, Soft Machine'e oy vermek gerekiyor, The Third daha önde;

Soft Machine 2
    Barış Manço 0
  • Zaten fazla katılım olmuyor 2-0 ile geçeyim mi yoksa biraz daha bekleyelim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Future

Zaten fazla katılım olmuyor 2-0 ile geçeyim mi yoksa biraz daha bekleyelim mi?

Geçelim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • //\\ DH PROGRESSIVE ROCK VE PROGRESSIVE METAL TURNUVASI //\\ (Albümler belirlendi, katılım açıktır)

Caravan - For Girls Who Grow Plump In The Nigh - 1973

VS

//\\ DH PROGRESSIVE ROCK VE PROGRESSIVE METAL TURNUVASI //\\ (Albümler belirlendi, katılım açıktır)

Pendragon - Masquerade Overture - 1996

Bu 7. maçımız, bir önceki maçı Third kazandı, bundan sonra bir tane daha Rock yapıp Metale geçeceğiz.

• Bir kapisma da ben ekliyim

Metallica- And Justice For All (1988)

Death-Symbolic(1995)

Iki muhtesem frontman iki essis muzisyen iki harika grup. Ben kararsizim soz sizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 9 Haziran 2017; 17:14:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

Bir kapisma da ben ekliyim

Metallica- And Justice For All (1988)

Death-Symbolic(1995)

//\\ DH PROGRESSIVE ROCK VE PROGRESSIVE METAL TURNUVASI //\\ (Albümler belirlendi, katılım açıktır)

Pek çekişmeli olmuş

• Nedense favoriler kısmına bununla alakalı bir şey gelmeyince maçı geç gördüm;

Caravan'ı baya severim, For Girls Who Grow Plump In The Nigh en iyi albümleri olmaktan uzak olsa da, yine de güzel albümdür, Pendragon'un albümü de kötü değil ama Caravan'ın albümü daha iyi bence.

Caravan 1
    Pendragon 0
  • Keşke Moğolları'da ekleseymişiz. Türkiye'de de epey Progressive işler yapmışlar ve çok kaliteli
  • Yakın zamanda konserlerine gitmiştim. Efsane ötesiydi. Sana söylemiş miydim bilmiyorum ama Kansas'ın bir tane albümünü iki defa yazmışım listeye. Yani 128 değil 127 albüm var iki defa yazdığım albümü iki defa saymışım . O yüzden silip bir tane Moğollar albümü ekleyebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Peace Sells..

Yakın zamanda konserlerine gitmiştim. Efsane ötesiydi. Sana söylemiş miydim bilmiyorum ama Kansas'ın bir tane albümünü iki defa yazmışım listeye. Yani 128 değil 127 albüm var iki defa yazdığım albümü iki defa saymışım . O yüzden silip bir tane Moğollar albümü ekleyebiliriz

Şuan kazananları farklı bir listeye alıyorum, eksik yada fazla çıkarsa ona göre bir ayalarma yapabiliriz. Dün motto müzik'te Cem Karaca'nın plaklarının konu yapıldığı bir program izledim, efsane işler... Büyük bir yoklukta inanılmaz güzel işler yapmışlar, şuan o kadar imkan varken taklitten öteye gidemiyorlar. O zaman ne kadar ilerici adamlarmış, sadece bu ülkede ilk defa bu tarz bir müziği icra etmenin dışında Avrupa standartlarında işler yapmışlar.

• quote:

quote:

Yakın zamanda konserlerine gitmiştim. Efsane ötesiydi. Sana söylemiş miydim bilmiyorum ama Kansas'ın bir tane albümünü iki defa yazmışım listeye. Yani 128 değil 127 albüm var iki defa yazdığım albümü iki defa saymışım . O yüzden silip bir tane Moğollar albümü ekleyebiliriz

Şuan kazananları farklı bir listeye alıyorum, eksik yada fazla çıkarsa ona göre bir ayalarma yapabiliriz. Dün motto müzik'te Cem Karaca'nın plaklarının konu yapıldığı bir program izledim, efsane işler... Büyük bir yoklukta inanılmaz güzel işler yapmışlar, şuan o kadar imkan varken taklitten öteye gidemiyorlar. O zaman ne kadar ilerici adamlarmış, sadece bu ülkede ilk defa bu tarz bir müziği icra etmenin dışında Avrupa standartlarında işler yapmışlar.

Hocam şimdilik öyle liste yapıyorsunuz da 127 albüm olduğu için 63 maç oynanacak. 64. Maç oynanamayacak. O yüzden bir albüm bulmamız lazımdı zaten

• quote:

quote:

quote:

Hocam şimdilik öyle liste yapıyorsunuz da 127 albüm olduğu için 63 maç oynanacak. 64. Maç oynanamayacak. O yüzden bir albüm bulmamız lazımdı zaten

Ben göremedim

• Pendragon 1
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.