Şimdi Ara

DH PC Modifikasyon-Modding Club (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
3
Favori
59.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mc.kork

ederiz kardes ayıpsın bak imzada mod ürünleride satıyorum sen iste biz sana her türlü yardım ederiz

bak bak fırsatçıya kulübü ne amaçla kullanıyo
  • durun biz satıcı deiliz yiyiciyiz eğitim şart
  • ben de üye olmak isterim
  • benide ekleyin battı balık yan gider
    yanlız ben modcu filan değilim söylemesi bile acayip kotcu gibi tunner filan deyin bana
  • Ekleyin balim : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fero411 -- 30 Ekim 2006; 19:04:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emir_

o kadar mod yapık klübe de girelim de mi yazın beni de

Yeni kasa yok mu usta ? boş durma yaw sende büyük bi çevher yatıyor
  • benide alırsanız memnun olurum
  • bizde gelelim
  • hoşgeldinizzz

edit: yaw bi düzgün msj yazamıyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModDoctor -- 30 Ekim 2006; 11:15:18 >
  • Hem siteye hem de kulübe üye oldum. Hayırlı olsun :) Hayırlı olurum inşallah :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: lunaworks

Hem siteye hem de kulübe üye oldum. Hayırlı olsun :) Hayırlı olurum inşallah :)

istersen olma şaka şaka hoşgeldin dostum güzel paylaşımlar bekliyoruz...

edit: mesaj yazma özürlüyüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModDoctor -- 30 Ekim 2006; 16:15:44 >
  • benide ekle kardeş. Mod işinde yeni olabilirm ama orji fikirlerim var. Bensiz club olmaz. Girdiğim yeri şenlendiririm.
  • @black_one dostum bi tane daha projem devam ediyor ama ev arkadaşımın kasası, bi türlü başından kalkmıyo ben de modlyamıyorum
  • benim de proje var ama kaynak arayışı içindeyim. alet çantası 300 ü geçti batırdı beni daha bir çok da eksiği var.
  • kasa nasıl bişee?
  • kasa yaklaşık 8 yıl öncesinin tower kasalarından. kasanın içi boş (psu dahi yok) ağırlığı 8,5 kg.
    mükemmel bi kasa. şu an flashdiskimi kaybettim. bulunca atayım resmini.
  • hazır kasa demişken benimde elimde çok eski bir server kasa var tower ama nasıl modlayacam die kara kara düşünüyorum fotosunu yarın koyarım
  • valla ben şuan alet çantası+e365 lcd si üzerinde çalışıyom. eğer e365 ile bişeyler yapabilirsem çok manyak olacak
  • ßeni Hala Üye Yapmadın?

Pm Atmıştım Ama Görmedin
  • ekleyelim bakalım bu kadarcık mıyız??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModDoctor -- 31 Ekim 2006; 17:33:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.