Şimdi Ara

DH Orta Koridor Grubu [İMZALAR EKLENDİ] ◀ +50 Kişi ▶ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
4.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide ekler misin ? FİZZ DİANA VE LB OYUNCUSUYUM
  • Benide ekleyin lütfen tf lisaandra lb ahri annie yasuo orianna anivia lulu oynarım genelde bu arada oyunla ilgili bi yardıma ihtiyacım olutsa sormak istediğim şeyi burdan mı ileticem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekledim. @Kenan Birkan
    Ekledim. Buradan veya bana özel mesaj yoluyla sorabilirsin.@Jack0fClubs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagor -- 23 Aralık 2015; 19:29:29 >
  • Şuan ve önünüzdeki sezonda middeki meta ne oşacak tam olarak bilemiyorum çoğu heronun efektif buildinide tam çözemedim buz kraliçesinin hakkı çıkanlar var tf ye asırlık sopa çıkanlar var çoğu şampiyonda oyuna girdikten sonra item dizilimi yapmakta zorlanıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

• Jack0fClubs kullanıcısına yanıt
    Buz Kraliçesinin Hakkını genelde Morello yerine alıyorsun. Dakika 30'a kadar 2k altın kasıp satıp geri Morello'yu alıyorsun. Üstelik aktifi de baya iyi.
    TF'ye Asırlık Sopa çıkanları bende görüyorum. Genelde tanklık için çıkıyorlar. Daha dayanıklı bir hale geliyor. Onun dışında neden çıkıldığını henüz bilmiyorum.
    Siz şampiyon söyleyin. Build önereyim. Eğer isterseniz şu site aracılığıyla profesyonel oyuncuların hangi eşyaları çıktığını görebilirsiniz.
    http://www.probuilds.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagor -- 23 Aralık 2015; 19:42:08 >
  • Diana , azir , ekko , mid jayce , mid varus , zed , cass... Biraz fazla oldu ama mazur görün lütfen...

• Jack0fClubs kullanıcısına yanıt
    Hocam siz en iyisi bahsettiğim siteye bakın. Aklınızda soru işaretleri kalırsa da çekinmeden soru sorabilirsiniz.
  • Ekle benide (twisted fate,talon,kassadin) olarak
  • Ekledim. İmzalarımızdan birini kullanmayı unutmayın.
  • Pax tf görmüsüm kullanmaz olur muyum
  • Kullandığınız için, teşekkür ederim.
    İmzanızın DH ORTA KORİDOR GRUBU kısmının resmin altında olması için reklam engelleyici uzantıyı kaldırıp yapmanız gerekiyor.
  • onu nasıl yapacağım anlamadim ya
  • Özelden mesaj attım.
  • Ekle hocam. ( Talon , Jayce ( 30 oyunda 83.3 win rate euw )) gider ayak havamı da atıyım

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Ekledim.
  • Selam dostum. Eklersen sevinirim. Cassio, Ryze, Twisted Fate, Zilean ve Ahri oyuncusuyum.
  • Selam, ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Selam, ekledim.

Nedir bu AP şampiyonların çektiği bu sezon Rito
  • Ekle Lynxou abi(Yasuo,Orianna)
    Bir de bu imza nasil ekleniyor direk o link gibi seyin hepsini yapistircam mi profildeki imza yerine?

• Ekledim, gruba hoş geldin.
    Evet, direk profildeki imza kısmına yapıştırman gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.