Şimdi Ara

*****DH NINTENDO DS TOPLULUĞU!!! GÜNCEL: 25 ÜYE SON ÜYE:mericbey**** (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
11.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekranı degiştirme imkanımız yokmu yabancı sitelerde satılıyormu? eminim zamanla iyicene rahatsız edici olacaktır.evet arkaaşlar yorumlarınızı bekliyorm özelliklede uzun zamandan beri kullanan arkadaşların yorumlarını okumak isterimds leriniz ne alemde
  • arkadaşlar benide aranıza alırmısınız DS var
  • Nintendo DS Lite sahibiyim. Aranıza girebilir miyim?
  • Bende ds ilk çıktıgında alanlardanım ama yazmayalı baya olmuş yahu . Benim ds litemide çok hor kullanmadım ama dış yüzeyinde ve alt ekranında çok ışık altında görünen çizikler var tabiki.Asıl soruma geleyim.Bu malum zımbırtının convert edicisi vistada çalışmıyor tek oyun çeviriyor.Dierlerini çevirmiyor kaldırıp tekrar kurmak lazım her oyun için bıktım.Başka bir yolu varmı Vista için çıkmadımı hala güncellemesi.
  • Benim DSlite de bugün geldi.Beni de yazın listeye gerçi ben bunu pek kullanmam amaYav arkadaş COD4 açtık o nasıl oyun öyle.Bi yandan kalemle oynican bi yandan tuşlarla iki ekrana da bakıcan vs. çok zor işmiş harbiden.İkisini de kullanan olarak psp daha iyi diyorum ama keşfe devam
    Bir de COD4'te oyunun başlarında bir yere takıldım.Böyle çubuklardan bir şekil yapıyoruz.4 haneli kod mu çözecez bişiler olacak ama.Onu nasıl yaparız?
  • @mhyen
    Aha,walla merak ettim simdi COD4u desem

Bu topic de iyice ucmus gitmis, bakan yok sanirim

Esas sormak istedigim bir sey war. Final Fantasy IIIe basladim gecen gun. Kendisiyle pek anlasamadik Acikcasi save olayini anliyamadim. Bir quick save war, birde normal save war. Ve anladigim kadariyla normal save hakkim sinirli. Bu tahminim dogru mu? Quick save de hasta etti zaten, quick save yapinca oyunu kapatmak gerekiyor, ustune dsi tekrar actigimda o oyundan devam etmezsem quick save`im siliniyor.Olurda yanis bir sey yapar, gitmemem gereken bir yere gidersem benden ust level canavarlar beni dogruyor, gectigim tum kademeler yok oluyor. O da olmadi arkadaslardan biri acarda yanlis bir sey yapar, veya yeni oyun acarsa yine quick save`im siliniyor. Bole kalakaldik DSimle

Bu konuda bilgisi olan warsa sevinirim...

• Topic gerçekten de ölmüş.Eğer bu işi yapıyorsanız hala beni listeye eklemeyin.Bu DS olayı beni pek sarmadı.Yakın zamanda da satmayı düşünüyorum
  • Kimse yok ortalikta.
    Sade bu topic degil bu bolum bos kalmis

Final fantasye cevap verebilicek kimse varsa mem nun olucam
    up
  • Sanırım herkes DS'yi bir kenara attı.Hoş ben de sattım gerçi
  • Quick Save geçici save anlamına gelmektedir.
    Oynarken bi yere gideceksiniz mesela hemen Quick Save yapıp çıkabilirsiniz ama 1 kereliğe geçerlidir.
    Normal Save ise esas olandır , nerde kaydederseniz orada başlar hep.
  • yaw benim de nsdl im var. Benide eklerseniz sevinirim.
    Ayrıca dün R4 kart aldım. Biri bana nasıl oyun atıldığını resimle falan anlatırsa rahatlicam
  • BEyler iyi geceler 1 haftalık nds sahibiyim 2.el aldım pspnin üstüne baharat olsun diye...neyse yahu şu ds browser ile alakalı başlık bulamadım acaba bildiğiniz fixli bir versiyonu var mı çünkü indirdim bi tane şu özel hafıza aparatını takıp tekrar açın dedi eğer bilgisi olan arkadaşlar varsa çok sevinirim
  • @blackduck
    Browseri acman icin ya extradan m3 denilen (acikcasi bu kart uzerine bilgim yok sadece kulaktan dolma bilgimi veriyorum) karti alip, onun icine ram olarak calismasini saglayan programi kurup o sekilde baglaniyormusun. Veya direk orjinal browser aliyorsun o sekilde giriyorsun. Yani sadece R4 kartiyla baglanmanin imkani yok. Bilen warsa banada PM atsin cok hayirli bir is yapmis olur
  • benide ekleyin bende danette ikilim savaşların dan kazandığım nintendo ds me dün kavuştum gerçekten çok güzel bir alet, yarın gidip oyun alıcam en iyi oyunları hangisi tavsiye de bulunurmusunuz. bide r4 kartlar kaç para bunuda söylerseniz sevinirim
  • uzağım bayadır bu işlere ds için web browser çıktı mı(m3 simply kart)
  • beyler bnide eklermiinz DS lite' m var
  • advancedq,
    NES,N64,GC,Wii,GB,GBA/SP,NDS,PS,PS2
  • GİTTİGİDİYORDA N5 VE R4 AYNIMI
  • eee benide ekleyin demişim, eklememişsiniz

hem de taa ne zaman demişim
  • nintendo ds ve ds lite arasında boyut farkında başka bir fark varmı acaba?
    advance advance sp arasındaki ışık farkı vs gibi?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.