Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler arkadaşlar heralde bu imkansız gibi görünüyo her trafik durduruşunda ceza yemekten se minibüs tarzı bir araba alıcaz gibi geliyo bana ama yine de ben bir kaç yere sorarım... Bir de buda(samsun) trafik denetlemesi baya yoğun valla her durduruşlarında ceza yazarlar sa altından kalkılmaz...

yine hafif ticari araba tercih etsem connect tercih ederim neyse 7 kişilik hangi araçlar varmış onları araştırmaya geçerim...
  • seni fanatik bir connect çi olarak gördüğüm için öneriyorum. arkaya içiçe giren plastik taburelerden at olsun bitsin.
  • teşekkürler jackdaniels tabüre koyarsın fakat oturacak kişiler sorun çıkartır genel de ticari olarak kullanacağız gerektiğinde öğrenci falan taşınması gerekebilir o yüzden o olmaz ama yine de önerin için teşekkürler...
  • bnce 9O lık ideal. Hepsini kullandım.110 luk ve 9O lık hala kullanıyorum.ama 75 lik bence kaçmıyordu seri deil yani.Tabi bunlar benim kendi düşüncem kardeş... saygılar...

arkadaslar naber nasılsınzz ???
  • saol egur54 onbaşım. senin keyifler nasıl? şimdi sen hepsinden kullandım 90 lık ideal demişsin. hangi kriterlere göre böyle düşünüyorsun? fordun sitesinde karşılaştırmada en verimlisi 110 luk çıkıyo.
  • hepsini ewt kullandım pert ettiğim 75 likti. sonra gecen sene 1 ağustosta hem 90 lık hem 110 luk aldık...

110luk ta yakıt cook. surat falan fena deil zaten gaza dokunulmaya gelmiyor.araç kaçıyorr...ama cok yakıyo

90 lık ise bence tam ideali yakıt olarakta kaçma olarakta bence...

75 lik ise sollamalarda vs kaçmıyo yakıt ise normal

ona dayanaraktan bende 90 lık dedim.ama tabiki 110 luk en verimlisi.ama yakıtı cook.benim kendi düşüncelerim ikisinide kullanıyorum biliyorum

bu arada şkr ya yok yaramazlık yaşam mücadelesine devam ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqur54 -- 6 Mayıs 2008; 17:55:35 >
  • glx inde resimlerini bekliyoruz kardeş
  • tamam anladım uğur, bendeki 110 lukta çok yakıyo görünüyo. araba açıldıkça yakıtının düşmesini bekliyorum.

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
  • Güle güle kullanın güzel araba ya şu CONNECT
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackdaniels_35

tamam anladım uğur, bendeki 110 lukta çok yakıyo görünüyo. araba açıldıkça yakıtının düşmesini bekliyorum.

ASALET yaaa
  • Jackdaniels_35 // aracın tertemiz ya Allah kaza bela vermesin kardeş.... Sen açmaktan bahsediyorsun ya benim o karamel yani 110 luk her gün sakarya-gebze gidip geliyo 250 bin oldu ama hala cok yakıyo :D

buda benim aracın resimleri :http://forum.donanimhaber.com/m_22915554/tm.htm
  • Panelvan Transit Connectler kaç beygir ???
    Bizim şirkette var yeni ruhsat motor gücü 55 KW yazyo ???
  • 75 beygir ozaman:D

onu kendin de hesaplaya bilirsin aslinda

1 kw = 1.36 bg

55kw * 1.36 = 74.8 bg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPacino -- 6 Mayıs 2008; 19:27:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LazPacino

75 beygir ozaman:D

onu kendin de hesaplaya bilirsin aslinda

1 kw = 1.36 bg

55kw * 1.36 = 74.8 bg

Neden böyle yazmışlar ki ???
    Yeni ruhsatlar hep Kw olarakmı yazılıyo ???
  • herhalde oyle bilmiyorum bizim eski arabada bg olarak yaziyordu sonra connecti aldik simdi kw yaziyor herhalde ona donduler
  • Ruhuma el-fatiha..
  • ne oldu sye88 teğmenim. yoksa doblomu aldınız:) bu arada herkesin iyi dilekleri için teşekkürler. bu çocuk kaçar mesaisi bitti:) iyi akşamlar.
  • arakaslar connect glx in turbosu motorun neresinde bulamadim ben

benim bildigim turbo bu sekildedir

yoksa gorulmeyecek yerdemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPacino -- 6 Mayıs 2008; 20:55:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sye88

Ruhuma el-fatiha..

babanı buraya bekliyoruzz.... yapmasın hata..alırsa satamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: LazPacino

arakaslar connect glx in turbosu motorun neresinde bulamadim ben

benim bildigim turbo bu sekildedir

yoksa gorulmeyecek yerdemi

aracın önünde durduğunda sağ kenarda duran hava filitresinden çıkan kalın hortumu takip et ön camın alt kenar altında manifoldun hemen altında öyle büyük bir parça değil sadece kalın giriş ve çıkış hortumları görünüyor. kendide yuvarlak salyangoz gibi bir şey oradan çıkış hortumuda ön panelin orada turbo hava intercooler radyatörüne geliyor.

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.