Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.109.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konudaki kullanıcılar: connectgücü, ch@llenger k, mdindas, Sye88, Erdm24™, muratozd

hadii arkdaşlar bakıp çıkmayalım
  • kanka
  • merhabalar;

sıfırdan bilenler için soruyorum,

herkesin aracının lastiği HANKOOK mu?
  • benimi andın anıl
  • Abi connect hakkında fazla bilgiye sahip değilim.Resimlere bakıyorum
    Ama ne yalan sölim Connect başka.Duruşu karizması süper.Ah bide Caddy'deki süspansiyon motor bide kalite onda olsa.Rekor kırar valla.Ama yinede sınıfında Caddy varken daha çok tutulması onun kalitesini belli ediyo

Birde şunu belirteyim.Bizim focusu teslim alırken Glx'lere bi bakayım dedim.4 hava yastığı ve fren sistemini görünce acaba bundan mı alsaydık dedim
    Çünkü o tip ticari bir araçta koltuklarda hava yastığı ve 4 tekerde disk fren olması ne bilim park sensörü cd çalar kalitesi beni etkiledi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdm24™

Abi connect hakkında fazla bilgiye sahip değilim.Resimlere bakıyorum
    Ama ne yalan sölim Connect başka.Duruşu karizması süper.Ah bide Caddy'deki süspansiyon motor bide kalite onda olsa.Rekor kırar valla.Ama yinede sınıfında Caddy varken daha çok tutulması onun kalitesini belli ediyo

Birde şunu belirteyim.Bizim focusu teslim alırken Glx'lere bi bakayım dedim.4 hava yastığı ve fren sistemini görünce acaba bundan mı alsaydık dedim
    Çünkü o tip ticari bir araçta koltuklarda hava yastığı ve 4 tekerde disk fren olması ne bilim park sensörü cd çalar kalitesi beni etkiledi

kalite ve motor derken???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ch@llenger k

quote:

Orjinalden alıntı: Erdm24™

Abi connect hakkında fazla bilgiye sahip değilim.Resimlere bakıyorum

kalite ve motor derken???

1,9 Motor gücü ve Esp + Tcs standart olması...
  • kardeşim ben anlamıyorum valla;

senden ricaam connect stil ile wv en donanımlısını yan yana koyarmısın?

sağlamlık desen connect,fren mesafesi desen connect, donanım desen connect, yakıt desen baştan toptan ödüyorsun zaten,parça fiyatı desen connect, bakım masrafı desen 15000 bakımı için 150ytl verdim, vergi desen connect daha ne diyeyim...

neden bu önyergı anlamadım...
  • cady nin iç hacmi dar süspansiyonunu bilmiyorum. connect teki süpansiyon da sanırım yük taşımada 1 numara olmasının sonucu. connectte yol bilgisayarı da olsun isterdim. diğer karşılaştırmalarda ch@llenger teğmenin sölediklerine katılıyorum. önyargıyı bırakalım artık.
    bu arada herkese günaydın, mutlu sabahlar team.
  • team nerdesiniz?
  • benim lastikler continental

evet kanka seni andım biras

buarada @erdem24 caddy de esp+tcs yok
  • arkadaşlar 2007 yılının ekim ayında yola çıkmış 110hp GLX+yan hava yastıkları kaza-boya yok tertemiz 9250km de 26500 YTL'ye alıyoruz. açık mavi renk.ne diyorsunuz?? bu arada çok yakar demişsiniz.yanlış bilmiyorsam bu yeni motor daha güçlü ama o nispette ekonomik.bu araç ne yakıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmert -- 7 Mayıs 2008; 13:37:12 >
  • çok iyi fiyatt
  • kaskonun taktığı teyip

• henüz 6 aylık araba sıfırı 35 000 lira. dediğin gibi temizse kaçırmayın. şehiriçi 100 km.de 8 litre hesap et şehir dışı da 6 litre. yakıta sürekli zam geliyo çünki.
  • kaskodan önce nasıl bir teyp vardı? güzele benziyor bu.üzerine fark verdin mi?
  • standart cd çalar orjinal teyibi vardı!fark ücreti ödemedik ama hasarsızlık bozuldu
  • Arkadaşlar connectlerinizin motorunu yıkatıyor musunuz?
    Bizim connectiin motoru berbat durumda her tarafı toz servis zamanı servisde fln yıkatayım diyorum ama bide size sorayım dedim
  • bu elektronik destekli motorlarda bir sürü kablo sensör var. açıkcası yıkatmaya gözüm kesmiyor. bundan önce lada samara vardı 2000 model onu bi defa yıkatmıştım, alarmı bozuldu. serviste yıkanır biz yıkarız derlerse düşünme derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ch@llenger k

kardeşim ben anlamıyorum valla;

senden ricaam connect stil ile wv en donanımlısını yan yana koyarmısın?

sağlamlık desen connect,fren mesafesi desen connect, donanım desen connect, yakıt desen baştan toptan ödüyorsun zaten,parça fiyatı desen connect, bakım masrafı desen 15000 bakımı için 150ytl verdim, vergi desen connect daha ne diyeyim...

neden bu önyergı anlamadım...

allah var şimdi caddynin motoru iyi. bilgisayar da iyi. gösterge ışıklandırma da iyi. görünüşü de bence connectten 1 derece daha iyi. connectte 100 üzerinden 75 se, caddy 80-85 alır. ancak iç döşemeler -arka- ve fiyatla alınmaz. arka kapılardan da soğuk alıyor. 36 milyar verip de bu aracı alamam. 3-4 milyar düşük fiyata glx çok mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.