Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24042405240624072408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar. 2011 model 110 glx ford connect sahibiyim. araçta uzun zamandır kaynağını bulamadığım bir problem mevcut. araç soğukken 1,2 bazende 3. vitesde 1500-2500 devirler arasında tekleme yapıyor. fakat gaz kesme vs mevcut değil. aracı sallıyor sadece. bu durum gaza yüklenince var. tekleme sırasında gazı hafif kesince kesiliyor. yakıt kaliteli. tüm filtreler yeni. sorun nerde anlamadım. ayrıca sorun araç ısınınca geçiyor. araç 65.000 km. çözüm önerilerinizi bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar, bende 2011 model Connect 110 glx ile aranıza katılmış bulunuyorum.

İlk olarak aracın lastiklerini değiştirmekle başlıcam. Şu 4 mevsim lastik asfaltta ıslak ve kuru zeminde işimi görür mü ne dersini? Kış sertifikalı olması avantajı var.

http://kolayoto.com/michelin-crossclimate-195-65r15-95v.html?gclid=CK7Vhf-9_8sCFZadGwod9t0MNw
  • peacelove61 kullanıcısına yanıt
    tam kar lastiği değil ama bizim işimizi görüyor.yaz lastiklerine göre kışın performansı iyi.bence mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar herkese merhaba, 2013 model 9o lık ford connect aldık. aracın teybine blootuut ile telefonu bağlayıp oradan müzik çalınması mümkün mü? daha önce beş tane telefon tanımlanmış bi türlü silemedim onları. nasıl olacağını bilen var mı acaba?
  • Kayzersoze38 kullanıcısına yanıt
    https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://m.youtube.com/watch%3Fv%3DNXjsnMU0EqA&ved=0ahUKEwihoZDmybPMAhWEPxQKHd_9BXsQtwIIHDAB&usg=AFQjCNEVZgqS-gsq22fmoc8kcEl383kLkA&sig2=SIVgXkoYMDNkLD0cVT_cLQ
    Anlatımı var burda.ayrıca telefon bluetooth ile dinlenmiyor.aux girişinden kablo ile müzik dinleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mduzgun60 -- 29 Nisan 2016; 13:29:34 >

• mduzgun60 kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam, teşekkürler,
  • Kayzersoze38 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.hayırlı olsun.kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireStorm -- 5 Temmuz 2016; 1:57:22 >
  • 2016 beyaz connect titanyum x paket almış bulunmaktayım..araç ta yok yok..caddy ede baktım ancak connect çok daha dolu bir araç..binek otodan bir farkı kalmamış..navigasyon cam tavan geri görüş kamerası v.s.yeni alacaklaa tavsiye ederim
  • beyler herkese selamlar şimdi bir sorum olcak bizde 2007 model connect var 90 binde 1.8 75 lik her neyse babam arabayı sıfır aldı zamanında sandıgım kadarıyla ilk aldıgında arabayla hiç basmadı yani demek istedigim motoru açmadı yada açamadı şimdi araba hala bizde ve araba hiç çekmiyo o kadar da motor olmasına ragmen yokusta tıkanıyo falan yanlıs anlamayın arabada ufacık sıkıntı yok motorunda yıllardır böyle nedeni nedir babamda kullanıyo bende araba hiç kaçmıyo yani düz yolda bile atik değil amcamda 2004 model falan doblo var nasıl kaçıyor ayar oluyorum ya nedeni nedir
  • Yeni connectte panoramik cam tavanı x paketine taşımışlar x paketi almadan sadece cam tavanı opsiyon olarak alabiliyor muyuz x paketi almak istemiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Kullanımla alakalı bir durum.
    100bin kmden önce değiştiren çok nadir denk geldim. Genelde 120binden sonra değişiyorlar. Kullanım ve aracı zorlama ile alakalı.

bizimki 75 bin de bitti. bas bas bağırıyordu biteceğim diye, öyle bir yerde bitti ki... çok fena..

selam uğurcuğum bu arada ne var ne yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetrasittopal

Yeni connectte panoramik cam tavanı x paketine taşımışlar x paketi almadan sadece cam tavanı opsiyon olarak alabiliyor muyuz x paketi almak istemiyoruz

http://apps.ford.com.tr/vehicleconfigurator/pdf/Tourneo_Connect.pdf
    Alabiliyorsunuz. Ekteki fiyat listesinde var tüm fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FireStorm

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetrasittopal

Yeni connectte panoramik cam tavanı x paketine taşımışlar x paketi almadan sadece cam tavanı opsiyon olarak alabiliyor muyuz x paketi almak istemiyoruz

http://apps.ford.com.tr/vehicleconfigurator/pdf/Tourneo_Connect.pdf
    Alabiliyorsunuz. Ekteki fiyat listesinde var tüm fiyatlar.

Teşekkür ederim. Peki şuan courier var hem iş hem ailemiz için kullanıyoruz fakat iş için biraz küçük kalıyor connect incelediğimizde büyüklüğü falan gayet güzel olduğunu gördük te kararsız kaldık hala courierden connecte geçmek mantıklı mı sizce kullanıcısı olarak o fiyata değer bir araba mı uzun vadede? Bir de courierin malzeme kalitesi biraz düşük her yerinden trim sesleri geliyor bu çok can sıkıyor ve motor biraz güçsüz bu konuda connect nasıl malzeme kalitesi iç mekan sesleri ve motor olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetrasittopal -- 16 Mayıs 2016; 21:18:00 >

• 2015 ocakta titanium plus bir kurye almıştım.
    Küçük dengesiz.. bence aldığım en kötü arabaydı..
    O sıralarda bayide connect sadece trend versiyon vardı. oda çok boş bir araba olduğu için kuryeyi aldık.
    Sonra 2015 haziranda titanium connect gördük, kuryeyi bayiye takasa verip connecte geçtik.
    Donanımı motor gücü büyüklüğü çok yerinde bir araç.

Kesinlikle aradaki fiyat farkına değiyor.
    Ama sonra yine kaşındık. Otomatik bir connet aldık. Tüm özellikleriyle çok çok iyi bir araç..
    Motor gücü olsun donanımı olsun ve de çok temiz geçişli vitesi olsun biz kesinlikle almayı düşünene önerebiliriz.

İçine oturunca özellikle iki kişi yanyana oturun, büyüklüğü çok daha iyi hissediliyor.
    Kurye gibi 4 kişilik değil tam boy 5 kişiyi çok rahat yolculuk vadeden bir araç.
    Ben özellikle cüsseden dolayı koltuğu biraz yatık kullanırım.
    Daha önce kuryede bu durumdan mızırdanan arkama oturan kız kardeşin bu araçtaki yeterli diz mesafesi sayesinde sesi çıkmıyor.

X paket donanımlı aldık. Tüm özellikleri çok iyi çalışıyor. şerit takibi olsun kör nokta uyarıcı olsun.
    Ben daha önce çok miktarda Amerikan araç kullandım.
    O yüzden biraz donanım işini ön plana aldık.
    Araçta bizi rahatsız eden bir trim sesi hiç almadık.
    Şu anki araç henüz 800 kmde..
    Ama bir önceki connect 15binde yeni sahibine gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireStorm -- 16 Mayıs 2016; 21:48:28 >

• Yorumunuz için teşekkür ediyorum tekrar. Son olarak courier ile kıyasla yakıt konusunda nasıl?

• kurye ile 6.5 lt yakıt tüketiyordum.
    Düz vites connect 7.5 lt yakıyordu.
    Otomatik şu anda 7.8 ltyi gösteriyor.
    Bu rakamların tamamı şehir içi trafiğidir.
    Yakıtı shellden alıyorum.
    Aracı orta sert kullandığımı da belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireStorm -- 17 Mayıs 2016; 22:34:46 >
  • TR de tek 180 hp connect diye bir video gördüm. Açıklamada warex egsoz +20 hp
    katalizor iptal 60 lik duz boru +20 hp
    ecu fast yazilim +30 hp bunlar yazıyordu. Bizde 110luk glx var. Yazılımla 136 hp oldu. Cidden o videoda açıklamaları yapsak 160 hp falan görebilir miyiz? Değer mi?
  • Üfürmüş, max 150 beygirdir. Turbo enjektör girişmeden 180 beygir alamazsın.

• Merhabalar, 2006 - 2007 model bir Connect için 90'lık mı 110'luk mu yakıt konusunda daha iyidir? Ya da 110'luk ne kadar yakar?
  • 
Sayfa: önceki 24042405240624072408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.