Şimdi Ara

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.570
Cevap
187
Favori
555.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]

(En Son Oy Tarihi: 17.6.2024)
Giriş

Ben gelebilirim gruba kartlar yatiyo boşta guzel bir dh ekibi olusturulabilir mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar selam mining pek bilmiyorum, ne önerirsiniz yeni başlayacak aday adayı bir insanevladına :D kusura bakmayın terimlere hakim değilim ve öğrenmeyi diliyorum saygılar

• hukukcu1i H kullanıcısına yanıt
    başlayamazsın mining bitti.

bir dahada asla çıkmayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexa mining iyi bırakıyor gibi bende yeni başladım deneme amaçlı

• Zeen kullanıcısına yanıt

Tekrar gelebilir. BTC yükselişe geçti. Ben sonbahar civarı canlanmasını bekliyordum ama belki bu yaza tekrar geri gelecek. Tabi hiç gelmeye de bilir kesin konuşmayayım.

• Elektrikte indirim oldu galiba dolar bazında 0.14 dü galiba şimdi nekadar oldu bilgisi olan varmı

• guguk kullanıcısına yanıt
    Tam net bir hesap yapabilmek icin yasadiginiz sehirdeki kw/s ucretini bilmek lazim gelir fakat kaba hesapla yaklasik:
    0.14 x 0.85 = 0.119 yani 0.12 olacaktir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Knight of Rose kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler bunu arıyordum.DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] 

Deneme amaçlı 3080ti ile solo bugün test ettim, 1 hafta solo takılsın bakalım, zaten online eğitimde pc açık, belki şans bize de güler DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] 

• Radiant kazan var mı? Radiant.bat dosyasını nasıl dolduruyoruz? Sitede oto doldurup bat dosyasını veriyor da onu atınca çalışmıyor, Manuel yazınca da yine başlamıyor, daha doğrusu woo da başlıyor, ben vipor da başlamasını istiyom, vipor dolduruyorum, woo başlatıyor, woo silincede hata veriyor, garip bir durum, illa woo da kazdıracak

• Canlanmaya basladi piyasa Dnx kâr getiriyo suan kartlari acsam gunluk 6 dolar kazancim var biraz daha bekleyecegim ben otursun piyasa o zaman acicam

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt

Hocam dnx ne, wattomine da yok, şuan nexa en iyi fakat elektrik çıkınca radiant baya kazançlı gözüküyor, nexa yı test ettim da radiant daha beceremedim

• wearesorryserver kullanıcısına yanıt

Hashrate no ya bakar misin hocam orada mevcut

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt

Kontrol ettim hocam, radiant yaklaşık %30 daha fazla veriyor

Dediginiz coini ilk kez duydum arastiracagim hocam bende tesekkur ederim

• deneme amaçlı nexa 1 rtx3090 2 rtx 3070 ile 60 minutes 4.124K (0.16$), 12 hours 69.106K (2.7$),

24 hours 125.033K (4.88$), getirisi var. Biraz takip edip tüm rigleri açmayı düşünüyorum.

Hocam radiant daha karlı, neredeyse %40 daha az elektrik çekiyor

Burada Elektrik Tüketimi Hesaplama Aracı - Aydınlatma Portalı (aydinlatma.org) 1rtx3090,2rtx3070 (hiveos da 600w gösteriyor çekilen elektrik) için 600w dan hesaplayınca aylık 900tl civarı elektrik çıkıyor. Bu 3 kart bana şuanlık günlük 5 dolar getiriyor. 5x30 gün yapınca 150 dolar bırakıyor. 150 dolar x 19.20 dolar kurundan çarpınca 2880 tl bırakıyor 2900 tl desen 900 tl elektriğe gitse 2000 tl temiz bırakıyor. Radiant hesaplamadım bu kadar bırakacağını sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 3 Nisan 2023; 16:25:39 >
  • hiveos az gösteriyor duvardan çektiğini, bence görmek için ölçen prizler onlarla bakın kaç watt çektiğine

Radiant için 687 tl elektrik çıkıyor, 350w kartlar + 80w da diğer dedim 430 hesapladım saatlik. Getiri 6.21x30 gün 186 dolar yapıyor. 3571 lira aylık - 687 elektrik sonuç olarak 2884 lira kar , hem daha az elektrik hem daha fazla kar DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] 

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.