Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (266. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.634
Cevap
65
Favori
934.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten bi grup nereli bilmiosan finlandiyalı yapıştır gitsin
  • Hanging Garden de iyidir de bünye derler buna...Bi yerden ileri gitmemek lazım...
  • Abi doğru söylüyosun, adamlar pıtırcık gibi patlıyor her yerden, müzikal anlamda da tıkandılar resmen ama aralarında es geçilmemesi gereken çok grup var...
    Bu kadar çok grubun olduğu bir memlekette abidik bir sürü adam bulunmasıda kaçınılmaz.. Bizde eliminasyon yöntemiyle gidiyoruz napalım...
    Mesela yukarda sözünü ettiğim abiler gerçekten sağlamlar... Mar De Grises ile sarsılan Out Of Order, sanada öneririm bu albümü

Edit; zaten biliyormuşsun arkadaşları... dediğin gibi bünye meselesi ama keşiş olup çıkıcam burda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 23 Nisan 2008; 11:50:49 >
  • damage done vs gallery ?

damage doneda keyboard cok baskın hosuma gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 23 Nisan 2008; 13:32:27 >
  • bende diyorum burası neden bu kadar kalabalık bugünbugünün tatil olduğunu unutmuşum

quote:

Orjinalden alıntı: Ɛnslaved

Terasbetoni gibi bir isimi de çok mu aramışlar,merak ettim.Zaten resimdeki bakışlar "Dolmuşa bir yaşlı binse de yer versek." tadında,grup adı daha beter...

-Terasbetoni dinleyerek terasa betonu dayadık abi.Kemiksiz oldu.
    -Tamam ciğerim.

Enslaved,neden öyle diyorsun kibelki adamların kendi dilinde bi anlamı vardır,hem adamlar grup ismi koyarken "Türkçede bi karşılığı var mıdır,Türkler bizimle dalga geçerler mi acep" gibisinden şeyler düşündüklerini sanmıyorum

quote:

Orjinalden alıntı: Crabeinmorn

Sentenced
    Genre(s)
    Death Metal (early), Melodic Death Metal (mid), Gothic Metal (late)

late albümler son 2-3 albüm galiba ?

anlamıyorum benim gothic metal anlayışım mı farklı yoksa bu millet gothic metali mi yanlış biliyor,Sentenced ne aman gothic metal yaptı kihadi doom deseler tamam hadi ondan olsun derimde gothic metal ne alaka

quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

@charcharodon carcharias ve @thy majesty kalkındırmışsınız topici...@Crabeinmorn seni de unutmayalım...

Herkese gunaydın...Berbat bi sabaha uyandım ya hava iğrenç, bunalım...
    Ve bi anda vahiy gelmişçesine bi playing list yaptım;

Draconian - Turning Season Within
    Empyrium - Songs Of Moors And Misty Fields
    Katatonia - Brave Murder Day
    Katatonia - Discouraged ones
    Loss - Life Without Hope... Death Without Reason
    Mar de Grises - The Tatterdemalion Express
    My Dying Bridge - Turn Loose The Swans
    Paradise Lost - Gothic
    Paradise Lost - Icon
    Paradise Lost - Draconian Times
    Theatre Of Tragedy - Theatre Of Tragedy
    Theatre Of Tragedy - Aegis
    Theatre of Tragedy - Velvet Darkness They Fear
    Tristania - Beyond The Veil
    Tristania - Widow's Weeds

Bütün gün evde olduğumu düşünürsek ancak biter herhalde, akşamki halı saha maçına çıkamam bu gidişle...
    Dinlemeyenlere de tüm albümleri ayrı ayrı tavsiye ederim

güzel listeama Loss ve Mar De Grises'i hiç dinlemedim bi bakayım albümlerine,gerçi son günlerde Mar De'nin lafı çok geçti forumda,bakmazsam ayıp olur
    ama madem gothic/doom ağırlıklı dinleyeceksin araya Lake Of Tears'ın Forever Autumn albümünüde at

bu arada hangi şehirdesin hava ne güzelmiş orada,burada güneş var ve hava sıcak
  • yokmu hiç heavy,trash,speed,power dinleyen bu topicte yaw.konuşucak paylaşıcak bişey bulmakta zorlanıyorum.ayrı topicmi açsam acaba.?

daha bi kişinin ağzından overkill, pantera, helloween, dio v.s. gibi grupların muhabbetini duymadım.varsa yoksa black ve death muhabbet dönüyor.
  • biz pis bilekçiyiz katlanıcan
  • şu Eurovision ve Finlandiya hakkında bişey söyleyeyim,adamlar kendi ülkelerinden çıkan gruplara ne kadar çok güveniyorlar ki bi metal grubunu yarışmaya sokabiliyorlar,düşünsenize bizde bi metal grubu elemelere katılsa herkes "amanın satanist lan bunlar,eleyin gitsin rezil ederler bunlar bizi" falan deyip dinlemeden listeden çıkarırlar
    tabi bizim ülkemizde rock/metal anlayışı Athena,Kurban,Mor ve Ötesi gibi gruplar üzerine kurulu olduğundan adam gibi bi metal grubunun yarışmaya sokulmasını beklemek hata olur

ama öte yandanda şunu söylemeliyim,popülarite sınırları içinde olan herşeye karşı olduğumdan Eurovision'a katılan bi grubada sıcak gözla bakmam açıkçası

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

güzel listeama Loss ve Mar De Grises'i hiç dinlemedim bi bakayım albümlerine,gerçi son günlerde Mar De'nin lafı çok geçti forumda,bakmazsam ayıp olur
    ama madem gothic/doom ağırlıklı dinleyeceksin araya Lake Of Tears'ın Forever Autumn albümünüde at

bu arada hangi şehirdesin hava ne güzelmiş orada,burada güneş var ve hava sıcak

Lake Of Tears'ı bilmezmiyim ya...

İstanbul'dayım, şimdi burası da sıcak ve güneşli...Sabah ne güzeldi dediğin gibi...
  • o zaman bende fark yaratırım burda. Motörhead in ikinci videosunu mutlaka izleyin..Çok beğeniceksiniz..Her eve lazım o olaydan.

Alice Cooper - House Of Fire

http://www.youtube.com/watch?v=IX701UimhTM&feature=related

Overkill - Elemination

http://www.youtube.com/watch?v=VoMCka5bBdU

Motörhead - Ace of Spades (2.versiyonuda mutlaka izleyin çok müthiş bişey)

http://www.youtube.com/watch?v=vqtNGkSzh1o&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=3rnIuow93vo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Colombus -- 23 Nisan 2008; 15:40:03 >
  • Tepedeki resim ne lan? Film setinden kaçmış gibiler.

@ Sanctus Diavolos

Söylediklerine ek olarak, ''onlar'' ve ''bizler'' farkı boy gösteriyor. Heriflerle düyaya bakışımız arasında bayağı mesafe olduğundan, bizde belli bir kesim dışındakiler pek de olağan karşılamaz yurovizyon (bkz: örovizyon) olayını.

Ayrıca, şu Lost başlığında görür gibi oldum bir ara seni. Eğer izliyorsan bir iki soru soracağım sana. Başlıkta soru sorayım diyorum ama, ''spoiler''in köküne vurmuşlar.

Edit
    Şu yutup (haha, şutump aklıma geldi) videolarını eklemeyin foruma; başlık dibini göremiyorum iyi mi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutalite -- 23 Nisan 2008; 15:21:39 >
  • quote:

Loss - Life Without Hope... Death Without Reason

Bu demonun 10-15 sayfa önce falan kritiğini yapmıştım ben burada. Fazla dinlememek lazım. Ruh sağlığına zararlı.

Bu konudaki üyeler: Algol, *13*, Sanctus Diavolos, Out Of OrdeR, Colombus, Brutalite.

Edit: Ekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Algol -- 23 Nisan 2008; 15:21:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brutalite

Tepedeki resim ne lan? Film setinden kaçmış gibiler.

@ Sanctus Diavolos

Söylediklerine ek olarak, ''onlar'' ve ''bizler'' farkı boy gösteriyor. Heriflerle düyaya bakışımız arasında bayağı mesafe olduğundan, bizde belli bir kesim dışındakiler pek de olağan karşılamaz yurovizyon (bkz: örovizyon) olayını.

Ayrıca, şu Lost başlığında görür gibi oldum bir ara seni. Eğer izliyorsan bir iki soru soracağım sana. Başlıkta soru sorayım diyorum ama, ''spoiler''in köküne vurmuşlar.

sadece Finliler ile değil diğer Avrupalı ülkeler ile aramızda da bariz bi fark var bu açıdan,dediğinde haklısın tabi

evet ben baya bi Lost hayranıyımdır,istediğin soruyu sorabilirsin ama en son hangi bölümde olduğunu söyle ona göre diziyle ilgili spoiler olabilecek şeyler söylemeyeyim sana

quote:

Orjinalden alıntı: Brutalite

Şu yutup (haha, şutump aklıma geldi) videolarını eklemeyin foruma; başlık dibini göremiyorum iyi mi!

bencede,sayfanın sonunu bulana kadar canım çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 23 Nisan 2008; 15:24:43 >
  • iyi yaw ne vuruyonuz küçücük çocuğa. editledik işte.

yaw gözünüzü seveyim şu motorheadin ikinci linkini izleyin koparsınız.
  • Overkill - Elemination'ın introsunu Master of Puppets'ın introsuna benzettim ama...

@Colombus

Thrash olarak saydıklarının arasından bir tek Pantera'yı dinliyorum... Bende buraya takıla takıla Dm'ye kayar oldum
  • Uni-Rock Festival'da sahne alması kesinleşen ilk gruplar;

OPETH
    TESTAMENT
    PENTAGRAM
    ORPHANED LAND

MALT
    CATAFALQUE
    FALSE IN TRUTH
    SOUL SACRIFICE
    INSISTENCE
    HERETIC SOUL
    OBSINACY
    UNLEASH
    AFFLICTION

Gittikçe cazipleşiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: *13*

Overkill - Elemination'ın introsunu Master of Puppets'ın introsuna benzettim ama...

@Colombus

Thrash olarak saydıklarının arasından bir tek Pantera'yı dinliyorum... Bende buraya takıla takıla Dm'ye kayar oldum

Eleminationu radyoda dinlemiştim ilk kez.vokalin sesine uyuz olmuştum ama sonrada overkill i çok sever oldum.DM yada BM dinlemiycem inatla.
  • quote:

Uni-Rock Festival'da sahne alması kesinleşen ilk gruplar;

OPETH
    TESTAMENT
    PENTAGRAM
    ORPHANED LAND

Gittikçe cazipleşiyor...

Şunları çektim bi kenara harika
  • quote:

Orjinalden alıntı: Colombus

quote:

Orjinalden alıntı: *13*

Overkill - Elemination'ın introsunu Master of Puppets'ın introsuna benzettim ama...

@Colombus

Eleminationu radyoda dinlemiştim ilk kez.vokalin sesine uyuz olmuştum ama sonrada overkill i çok sever oldum.DM yada BM dinlemiycem inatla.

İnce sesli vokalleri sevmiyorum pek ben.Overkill'i sevmeye çalıştım fakat başarılı olamadım benim için vokalist değiştirirlerse belki olabilir

Hep thrash hep thrash nereye kadar?İnsanın bazen kusası geliyor.Pantera'nın Walk'unu dinleye dinleye b*kunu çıkarmıştım.Şimdi 1 sene olmuştur heralde dinlemeyeli
  • Thrash'ten kusası mı gelir be insanın,en kral metal türlerinden biridir.Hep bilinen grupları geçin,ecük andırgıraunda inin,daha ne cevherler var...
    Mesela Fear Of God var,bayan vokalli Thrash Metal grubu,gayat gozel!
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.