Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.636
Cevap
65
Favori
934.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstatdan aferini şimdi hatun kesmeye çıkalım

ortam nasıl bi laftır ya

ortam yapmışız koç

• quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

Avril Lavigne - Fuel (Metallica Cover)
    Avril Lavigne - Chop Suey (System of a Down Cover)

Bu ikili bir insanı Avrilden soğutmaya yeter...

Artı olarak Cof-Angel of Death(Slayer Cover)
  • Cof ' un fear of the dark ve halloweed be thy name coverlarını unutmamak lazım , igrençlik otesi bayagında bayagı sı düşügünde düşügü yorumlardır.
  • cofun coverini yollayabilcek varmı link ?

dediğiniz cover gravewormun olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 22 Nisan 2008; 18:13:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TroopeR

Cof ' un fear of the dark ve halloweed be thy name coverlarını unutmamak lazım , igrençlik otesi bayagında bayagı sı düşügünde düşügü yorumlardır.

+1 benim de işime geldi bu cover olayı şimdi bi liste yapıp elde etmeli bunları
  • quote:

Hadi bi soru da benden gelsin...
    Sizi en çok coşturan, kendinizden geçiren veya coşturmasa, kendinizden geçirmese bile hoşunuza giden sahne performansları neler?
    Hangi grup, hangi parça, hangi performans?

Ben başlıyım;
    KISS - I Wanna Rockn Roll All Night

Davul patladığı andaki havayi fişekler, Gene'nin balta gibi gitarını yere vurduğunda çıkan alevler...
    "I wanna rockn roll all night at party everyday" dedirtiyo harbiden...

Iron Maiden - Fear Of The Dark

Seyircinin eşlik ettiği bölümler acayip coşturmuştur,bir hoş etmiştir beni.
  • Death on the road ' u izleyen biri ' nın paschendale ' ye hayran kalmaması ilginç olurdu.

Kotu coverlar baslıgının bir olmazsa olmazı da metallica - sabbra cadabra ' dır.
    Nirvana ' nın the man who sold the world coverıda unutulmamalıdır .

Daha uzar gider bu liste...
  • quote:

Hadi bi soru da benden gelsin...
    Sizi en çok coşturan, kendinizden geçiren veya coşturmasa, kendinizden geçirmese bile hoşunuza giden sahne performansları neler?
    Hangi grup, hangi parça, hangi performans?

bende İn flames'in bu performansına hastayım (doktor çağırıııın.ıııyy )

http://www.youtube.com/watch?v=_eZzB5pFv90

bu arada Unirock pentEgramla birlikte harbi kaçırılmaması gereken bi fest. oldu..bide bu fiyatın gruplar açıklandıkça artmak gibi bi olasılığı var mı?

edit:nan ben bu yazı tipiyle nası yazdım ya anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VogAumTaR -- 22 Nisan 2008; 19:08:41 >
  • Opeth-Circle Of Tyrants sevdiğim coverlar arasındadır

Performans olarakta;

http://www.youtube.com/watch?v=LTR-tePa0Bg

Anselmo gibi headbang yapsam heralde beynim dışarı fırlarrrrrrrrrrr....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightwatchersking -- 22 Nisan 2008; 19:23:30 >
  • Iced Earth - Alive In Athens sevdiğim canlı performanslardan...

Özellikle 'A Question Of Heaven' çalarken ağlamaklı olurum, kendimden geçerim
  • xbladex

nooldu hacım tişörtler ? benim gibi kayalara gelmedin umarım :D
  • solitude aeturnus indiriyom bakalım nasıllarmış:D

• Bu da yeni keşfettiğim gruplardan biri...

Bütün gün 2008 albümleri 'Vale' yi dinleyip durdum... Güzel albüm olmuş gerçekten. Metal-Archives'te Folk/Medieval Metal olarak geçsede siz aldanmayın, son zamanlarda dinlediğim bir çok kopya/kolpa power metal grubundan daha sağlam müzikleri var... En azından keyifle kendilerini dinlettirmeyi başarıyorlar...

Almanya'lı olan grubun bu ikinci stüdyo albümü...

Albümde 13 parça ve birde bonus şarkı var...
    1. Graves Bay
    2. To New Shores of Sadness
    3. Winds of Vale
    4. Farewell
    5. Reality Lost
    6. This Is
    7. This Was
    8. Something Pretending
    9. Lord of the Flies
    10. ...And if You Do Right
    11. What I'm Recalling
    12. A Friend of Mine
    13. Candle Lights

Dediğim gibi ben albümü beğendim gerçekten, gerek şarkılar, gerek atmosfer olsun başarılı bir çalışma olmuş... 'Power Metal ve 'NWOBHM' arası bir tarzları var sanki...

• merak ettim;zaten power metal dinleyesim vardı ama sıkılmıştım aynı gruplardan..
    bu güzel oldu bi deniyim..
  • finlandiya eurovisona terasbetoni diye bir metal grubu yolluyomuş.grubun türü folk/power arası bişey herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kujeste

xbladex

nooldu hacım tişörtler ? benim gibi kayalara gelmedin umarım :D

hala siparişi veremedim yaw. kredi kartı limitim dolu. yetmiyor
    bi dahaki aya kaldı sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: rnw@y1235

finlandiya eurovisona terasbetoni diye bir metal grubu yolluyomuş.grubun türü folk/power arası bişey herhalde.

Yazıyı direkt bi siteden aldım...Mesuliyet kabul etmiyorum...

Teräsbetoni , Finlandiyalı Power/Heavy Metal grubu. İlk albümleri, Metallitotuus (İngilizce. “Metal truth” ), 2005 yılında yayınlandı ve 32000 den fazla kopya sattı. Teräsbetoni , Manowar gibi gruplardan oldukça etkilenmiş.

Teräsbetoni'nin savaşçı bir havası var , öyle ki şarkı sözleri şan , savaş , pagan savaşçı yaşamı ve “metal kardeşliği” üzerine.

İkinci albümleri, Vaadimme Metallia (İngilizce. “We Demand Metal” ) 2006 yılında yayınlandı.

Ve en önemlisi ,

Terasbetoni grubu , 2008 eurovision şarkı yarışmasında Finlandiya'yı temsil ediyor. Finlandiya Lordi'den sonra ikinci defa metal bir şarkı ile katılıyor hadi hayırlısı Smiley

Yarışmaya katıldıkları şarkının ismi ise : Missä Miehet Ratsastaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Out Of OrdeR -- 22 Nisan 2008; 21:54:44 >
  • Finlandiya'nın Melodic Death Metal gruplarından sonraki hastalığı bu...Karbon kopya gibi türeyen sıkıcı Folk/Power Metal grupları...
    Birde bunları Heavy Metal diye yazıyorlar,ulan her Manowar çakması Heavy Metal mi oluyor?Bu Heavy Metal ise Black Sabbath,Mercyful Fate falan daha başka birşey herhalde...

Cidden şu an bir yanlış kategorize Heavy Metal karmaşası yaşanıyor,Power Metal'e kayan bir çok grubu Heavy Metal diye etiketlendiriyorlar.
  • biz hiç zombie çalmadık dinleyen yok zaten ( hoş vokalimiz de pek iyi değil jamesin son hali kadar kötü yani)
    beni en çok etkileyen canlı performans cliffli metallicanın for whom the bell tolls'udur ama woodstockta "the new guy" whiplash soylemişti onu da beğenmiştim
  • şu orden ogan beni açmadı ya..
    ben daha edguy gibi stratovarius,sonata arctica gibi bi grup arıyorum:D o da zor galiba..
    neyse vazgeçtim,kalmah dinliyim bari..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demonchild -- 22 Nisan 2008; 23:08:42 >
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.