Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.635
Cevap
65
Favori
934.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: thy majesty

şu orden ogan beni açmadı ya..
    ben daha edguy gibi stratovarius,sonata arctica gibi bi grup arıyorum:D o da zor galiba..
    neyse vazgeçtim,kalmah dinliyim bari..

O zaman dinlemediysen 'Brainstorm' verelim sana, olmaz mı

İyidir gerçekten bu abiler, 2008 albümleride çıktı, taze sayılır henüz...
  • buna bakarım işte,güzel çıkarsa bayram ederim..
    çıkmaz isede kaderime boyun eğerim..
    ulan kafiyeyide bulduk haa!..
  • Bak bak, sağlamdır Brainstorm...

Zaten Orden Ogan'e tam olarak 'power' diyemeyiz... Folk/medieval diye tabir edilsede biz buna melodik metal diyelim... Benim demek istediğim şuydu; o kadar kolpa power grubu türedi ki, bu adamların müzikleri tam olarak power olmasa bile çoğundan daha sağlamdır... Yinede zevk meselesi tabiki, ben beğendim albümlerini gerçekten...

Birde ne zamandır dinlemek istediğim 'Alestorm' vardı, bugün yarın dinliycem işallah.. Korsan power metal

Albümün ismide 'Captain's Morgan Revenge' Methini duyup duruyorum, bakalım neyin nesiymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 22 Nisan 2008; 23:58:41 >
  • power konusunda haklısın tabi..millet ''kopyala yapıştır''cı oldu..baydılar geçirdiler ortalığı

korsan power metal
  • Eğer dinlemediysen bir de 'Rebellion' var benim dinlediğim, diğerleri arasından sıyrılan

Bi araştır istersen, son iki albümleri vikingler üzerine... 'The History Of The Vikings' Volume 1-2..
  • brainstorm için teşekkürler şu anda dinliyorum ve kulağım yakaladı melodileri..eşlik etmeye başladım bile..
    viking mi dedin..bakmak farzdır:D
    bende ispanyol bi power metal grubu ile tanıştım elimde tek bi albümleri var 4 şarkılık..ama süper bir şey..
    rekiem adlı grbun 2005 çıkışlı ''palabras de fuego'' adlı albümüne bi bakıver bunaltıda olcaktı:D..
  • Terasbetoni gibi bir isimi de çok mu aramışlar,merak ettim.Zaten resimdeki bakışlar "Dolmuşa bir yaşlı binse de yer versek." tadında,grup adı daha beter...

-Terasbetoni dinleyerek terasa betonu dayadık abi.Kemiksiz oldu.
    -Tamam ciğerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ɛnslaved

Terasbetoni gibi bir isimi de çok mu aramışlar,merak ettim.Zaten resimdeki bakışlar "Dolmuşa bir yaşlı binse de yer versek." tadında,grup adı daha beter...

-Terasbetoni dinleyerek terasa betonu dayadık abi.Kemiksiz oldu.
    -Tamam ciğerim.

süper yorum..ama cidden katıldım..olmaz böyle şey..
  • Bakıyorum hemen

Bu arada Brainstorm'u fırsatın olunca diskografi olarak indir bence, eski albümlerinde de iyi parçalar var...

Bende gezinip dururkene 'Galneryus' diye bi gruba rastladım, bu hacularda Japonmuş, neo-classic/power metal diyor, ne olaki acep demeden indirecem Japonyadan severek dinlediğim bi Loudness vardı, başkada bilmiyorum zaten, tek bildiğim bu çekik gözlüler 'metal dinleyiciliği' konusunda aşmışlar, bir çok baba grubun sadece Japonya için çıkan albüm baskıları mevcut, aynı bizim burası

Aslında sevmiyorum böyle indir dinle beğenmedin salla gitsin olayını ama o kadar çok çöp grup doldu ki heryer, arada birşeyler yakalamak için çırpınıp duruyoruz işte... Sadece bir kez dinleyip sildiğim albümlerin haddi hesabı yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: charcharodon carcharias

Bakıyorum hemen

Bu arada Brainstorm'u fırsatın olunca diskografi olarak indir bence, eski albümlerinde de iyi parçalar var...

Bende gezinip dururkene 'Galneryus' diye bi gruba rastladım, bu hacularda Japonmuş, neo-classic/power metal diyor, ne olaki acep demeden indirecem Japonyadan severek dinlediğim bi Loudness vardı, başkada bilmiyorum zaten, tek bildiğim bu çekik gözlüler 'metal dinleyiciliği' konusunda aşmışlar, bir çok baba grubun sadece Japonya için çıkan albüm baskıları mevcut, aynı bizim burası

Aslında sevmiyorum böyle indir dinle beğenmedin salla gitsin olayını ama o kadar çok çöp grup doldu ki heryer, arada birşeyler yakalamak için çırpınıp duruyoruz işte... Sadece bir kez dinleyip sildiğim albümlerin haddi hesabı yok...

bu japonlara kılım valla:D
    adamlar için en baba gruplar özel çalışıyo yaa..

ortalık bendede çöp grup doldu valla..bazen diyorum işte budur diye..yorumlar filan süper oluyo,indiriyorum oda ne!

elvenking'i biliyorsundur ama;derim güzel şarkıları var(seasonspeech,the regality dance ve white willow en sevdiklerim)

birde melodik power metal de dark moor var;güzeldir hoştur..vivaldi's winter'i ayrı bir dehşettir..hemen her şarkısı güzeldir ama(before the duel,the silver key,lovers,green eyes başka bi güzeldir..)

son olarakta war cry var power metalde ilginç bir vokalle iyi iş çıkardığını düşündüğüm..
    (capitan lawrance,tu recuerdo me bastara,vampiro,un lugar,un mar de estrellas.) favorilerim..
    ulan ne zormuş ispanyolca ya..:D

yok bende powerin gralları var banane ula dersende önerdiğim şarkılara bi bakıver sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demonchild -- 23 Nisan 2008; 0:39:14 >
  • @thy majesty

Valla kalplerimiz birmiş abi, bende tam yatıcaktım, sana yazmak için geri döndüm

Duymamış olma olasılığın düşük ama ben yinede yazayım, hazır power metal seven birini yakalamışken...
    'Nocturnal Rites' ta çalma listemden çıkarmadığım power metal gruplarındandır... Death metal zamanlarını dinlemedim ama power adına iyi işler çıkardığını söyleyebilirim.. Gerçi son albümü 'The 8th Sin' yerden yere vurulmuş ama ben bunuda beğendim...
    Yinede sen ilk defa dinleyeceksen 'Shadowland' ve 'New World Messiah' albümlerinden başlamanı öneririm

Dediğin gruplarada mutlaka bakıcam...

Son olarak hepinize iyi geceler der giderim, 23 Nisanınız kutlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 23 Nisan 2008; 0:50:19 >
  • finlandiyalıların şarkısı fena değilmiş.aşırı manowar taklidi yanlız.hareketler kıyafetler ve vokal manowar ı çok andırıyor.bide bu şarkıyı ingilizce söylemezlerse hiç şansları yok yarışmada.herşeye rağmen eurovision saçma bir yarışmada olsa metal gruplarının katıldığını görmek iyi oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: charcharodon carcharias

@thy majesty

Valla kalplerimiz birmiş abi, bende tam yatıcaktım, sana yazmak için geri döndüm

Duymamış olma olasılığın düşük ama ben yinede yazayım, hazır power metal seven birini yakalamışken...
    'Nocturnal Rites' ta çalma listemden çıkarmadığım power metal gruplarındandır... Death metal zamanlarını dinlemedim ama power adına iyi işler çıkardığını söyleyebilirim.. Gerçi son albümü 'The 8th Sin' yerden yere vurulmuş ama ben bunuda beğendim...
    Yinede sen ilk defa dinleyeceksen 'Shadowland' ve 'New World Messiah' albümlerinden başlamanı öneririm

Dediğin gruplarada mutlaka bakıcam...

Son olarak hepinize iyi geceler der giderim, 23 Nisanınız kutlu olsun

döndün de ne iyi ettin:D hem sen hem ben mutlu olduk bak

bakıcam o gruplara..

seninde kutlu olsun 23 nisan bayramın..
  • ne kadar tembel bir topic ya:D
    erken yattınız,şimdide geç kalkıcaksınız....şu sabah saatinde annihilator'den phoenix rising'i öneriyorum..
  • yo ben çoktan kalktım ama post atmadım

ve 4te yattım hih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 23 Nisan 2008; 9:28:30 >
  • Sentenced
    Genre(s)
    Death Metal (early), Melodic Death Metal (mid), Gothic Metal (late)

late albümler son 2-3 albüm galiba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 23 Nisan 2008; 9:32:05 >
  • Kalktım kalktım, günaydın herkese....

Komşularada Nocturnal Rites ile günaydın diyorum... Şükretsinler Cannibal Corpse'ta olabilirdi
  • aç aç cc aç

Naildown dinlemiş olan varmı
  • @charcharodon carcharias ve @thy majesty kalkındırmışsınız topici...@Crabeinmorn seni de unutmayalım...

Herkese gunaydın...Berbat bi sabaha uyandım ya hava iğrenç, bunalım...
    Ve bi anda vahiy gelmişçesine bi playing list yaptım;

Draconian - Turning Season Within
    Empyrium - Songs Of Moors And Misty Fields
    Katatonia - Brave Murder Day
    Katatonia - Discouraged ones
    Loss - Life Without Hope... Death Without Reason
    Mar de Grises - The Tatterdemalion Express
    My Dying Bridge - Turn Loose The Swans
    Paradise Lost - Gothic
    Paradise Lost - Icon
    Paradise Lost - Draconian Times
    Theatre Of Tragedy - Theatre Of Tragedy
    Theatre Of Tragedy - Aegis
    Theatre of Tragedy - Velvet Darkness They Fear
    Tristania - Beyond The Veil
    Tristania - Widow's Weeds

Bütün gün evde olduğumu düşünürsek ancak biter herhalde, akşamki halı saha maçına çıkamam bu gidişle...
    Dinlemeyenlere de tüm albümleri ayrı ayrı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Out Of OrdeR -- 23 Nisan 2008; 10:52:03 >
  • Bu playlist'i iki kere üst üste dinleyenden hayır gelmez bir daha

Bende şimdi 'Hanging Garden' dinliyorum, dinlememiş olan doom-death severler kaçırmasın, süründürüyorlar resmen...

Albümlerinin ismi 'Inherit The Eden'

Zaten tek albümleri var şimdilik, grup Finlandiya'lı bu arada...
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.