Şimdi Ara

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
9
Favori
111.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendim upload ettiğim linkleri paylaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bliss32

Kendim upload ettiğim linkleri paylaştım.

arkadaşım teşekkür ederim ama nasıl yükleniyor hepsi içinde mi ayrıca bi sorum olcak bu ana menüye dönerken menü tuşuna çift mi basıyoruz yoksa basılı mı tutuyoruz?
  • İkisini de içine atıyorsun cihaz kendini güncelliyor. Ana menüye dönmek için geri tuşuna yani soldaki tuşa basmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bliss32 -- 13 Şubat 2013; 23:52:49 >
  • Batarya'yı ebay'dan yeni alıp, değiştirmiştim. Bozulunca cowon D2'ye taktım. Cowon'u 120 liraya satmayı düşünüyorum. Ekranı full fonksiyon dokunmatik ve hafıza kartı ile toplam 10 gb hafızası var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebay'den hangi satıcıdan aldınız? Benimde almam gerekiyor, linkini paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Batarya'yı ebay'dan yeni alıp, değiştirmiştim. Bozulunca cowon D2'ye taktım. Cowon'u 120 liraya satmayı düşünüyorum. Ekranı full fonksiyon dokunmatik ve hafıza kartı ile toplam 10 gb hafızası var.

ebay dan link verebilirsen iyi olur kardeşim ben bulamadım? acaba karaköyde servisi ne kadara değişir?
  • Geçen sene almıştım, satıcıyı hatırlamıyorum. 8 dolar galiba.. Ebay'da, "battery for meizu m6 SL" diye arattır istersen.. Karaköy next servise telefon edip, sormak gerek.

• quote:

Geçen sene almıştım, satıcıyı hatırlamıyorum. 8 dolar galiba.. Ebay'da, "battery for meizu m6 SL" diye arattır istersen.. Karaköy next servise telefon edip, sormak gerek.

denedim onları falanda ama çıkmadı telefonla alakalı bataryalar çıkıyor peki cihazı açmak kolay mı yoksa servise versek 20 tl ye falan? değişirler belki?
  • Kadıköy'de batarya değiştirtebileceğin iyi bir mp3 player tamircisi Müslüm usta var. Sanırım 20-25 liraya batarya'yı değiştirir.. 05367132613 arayıp, sorarsınız.

• quote:

Kadıköy'de batarya değiştirtebileceğin iyi bir mp3 player tamircisi Müslüm usta var. Sanırım 20-25 liraya batarya'yı değiştirir.. 05367132613 arayıp, sorarsınız.

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsima

quote:

Kadıköy'de batarya değiştirtebileceğin iyi bir mp3 player tamircisi Müslüm usta var. Sanırım 20-25 liraya batarya'yı değiştirir.. 05367132613 arayıp, sorarsınız.

teşekkürler...

Son iki rakamı yalnış yazmışım. 71 olacakmış 0536 713 26 71

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler...

Son iki rakamı yalnış yazmışım. 71 olacakmış 0536 713 26 71

Tamam üstad
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qube26

Dün bayağı kurcaladıktan sonra cihazın firmware dosyasını atabildim. Ancaaak; asıl sorun pil ölmüş gibi gözükmekte.
    Cihazı şarja takıp bıraktım ve sabaha kadar doldu. Şarjdan çıkardıktan sonra açmak istediğimde açılmıyor. Tekrar şarja takıyorum ve tekrar baştan şarj etmeye başlıyor.
    İşin enteresan tarafı anca 2 sene olmuştur satın alalı ve öyle çok fazla yoğun kullanmadım. Sanırım servisle irtibata geçip pil fiyatına bakacağım.
    Piyasaya bakayım dedim mp3 playerlar için ama öyle içime sinen bir model de bulamadım açıkcası.

Servise pilini sorun bence de çünkü sizinle aynı sorunu yaşıyorum ve kesinlikle piyasada şu anda satılan playerlar Meizu kadar kaliteli değiller. Çok yüksek fiyatlara çıkmak gerekiyor. İpod Video 5g aldım ama Meizu dan aldığım büyüleyici sesi kesinlikle alamıyorum.

Yanıtı geç gördüm kusura bakmayın, öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim.

Bugün İstanbul/Sultanbeyli'deki Next merkezi aradım. Durumu anlattım ve pilinin 20 TL'ye değişeceğini bildirdiler.
    Beylikdüzünde olduğumdan bugün kargo ile göndereceğim. Garanti vs. olmadığı için ücreti ben ödeyeceğim ama eğer 20 TL ile halledilecekse
    uygun geldi bana. Sonuçta piyasada sizin de dediğiniz gibi kaliteli ürün bulmak zor. Bir de akıllı telefonların iyice yaygınlaşması sonrası artık MP3 playerlara talep eskisi gibi olmadığından üretim de yaygın değil gördüğüm kadarıyla. Bende de akıllı telefon var ama ben müzik için müzik oynatıcı, fotoğraf için fotoğraf makinesini tercih edenlerdenim :) , telefonla e-mail ve mesajlaşma programlarını kullanıyorum telefon özelliklerinin yanında genelde

Yalnız, bir de benim kulaklık ihtiyacım var çünkü eski sony kulaklığım da arıza yapmıştı. 40-50 TL civarı kulaklıklar bakıyorum. Sanırım yine sony alacağım ama öneriler arasında gördüğüm genelde 100 TL ve üzeri civarlarda kulaklıklar. Temiz ses veren ve baslarda boğulmayan orta şekerli bir de kulaklık buldum mu bu cihaz arıza yapana kadar kullanırım sanırım uzun müddet.

• quote:

quote:

quote:

Dün bayağı kurcaladıktan sonra cihazın firmware dosyasını atabildim. Ancaaak; asıl sorun pil ölmüş gibi gözükmekte.
    Cihazı şarja takıp bıraktım ve sabaha kadar doldu. Şarjdan çıkardıktan sonra açmak istediğimde açılmıyor. Tekrar şarja takıyorum ve tekrar baştan şarj etmeye başlıyor.
    İşin enteresan tarafı anca 2 sene olmuştur satın alalı ve öyle çok fazla yoğun kullanmadım. Sanırım servisle irtibata geçip pil fiyatına bakacağım.
    Piyasaya bakayım dedim mp3 playerlar için ama öyle içime sinen bir model de bulamadım açıkcası.

Servise pilini sorun bence de çünkü sizinle aynı sorunu yaşıyorum ve kesinlikle piyasada şu anda satılan playerlar Meizu kadar kaliteli değiller. Çok yüksek fiyatlara çıkmak gerekiyor. İpod Video 5g aldım ama Meizu dan aldığım büyüleyici sesi kesinlikle alamıyorum.

Yanıtı geç gördüm kusura bakmayın, öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim.

Bugün İstanbul/Sultanbeyli'deki Next merkezi aradım. Durumu anlattım ve pilinin 20 TL'ye değişeceğini bildirdiler.
    Beylikdüzünde olduğumdan bugün kargo ile göndereceğim. Garanti vs. olmadığı için ücreti ben ödeyeceğim ama eğer 20 TL ile halledilecekse
    uygun geldi bana. Sonuçta piyasada sizin de dediğiniz gibi kaliteli ürün bulmak zor. Bir de akıllı telefonların iyice yaygınlaşması sonrası artık MP3 playerlara talep eskisi gibi olmadığından üretim de yaygın değil gördüğüm kadarıyla. Bende de akıllı telefon var ama ben müzik için müzik oynatıcı, fotoğraf için fotoğraf makinesini tercih edenlerdenim :) , telefonla e-mail ve mesajlaşma programlarını kullanıyorum telefon özelliklerinin yanında genelde

Yalnız, bir de benim kulaklık ihtiyacım var çünkü eski sony kulaklığım da arıza yapmıştı. 40-50 TL civarı kulaklıklar bakıyorum. Sanırım yine sony alacağım ama öneriler arasında gördüğüm genelde 100 TL ve üzeri civarlarda kulaklıklar. Temiz ses veren ve baslarda boğulmayan orta şekerli bir de kulaklık buldum mu bu cihaz arıza yapana kadar kullanırım sanırım uzun müddet.

Bende pil bitik zannediyordum ama pil bitik falan değilmiş benim nasıl olduysa sonradan kendini toparladı. Abartmak gibi olmasın ama ne zaman doldurduğumu unuttum yani :D. Gerçi çok dinlemiyorum gün içinde ama iyi yani cebimde sürekli dolu oluyor arada bir müzik falan atayım diyorum o arada şarj da oluyor... Güzel cihaz kısacası yalnız benimki slim modeli değil play tuşu yukarda olanlardan.

• quote:

Bende pil bitik zannediyordum ama pil bitik falan değilmiş benim nasıl olduysa sonradan kendini toparladı. Abartmak gibi olmasın ama ne zaman doldurduğumu unuttum yani :D. Gerçi çok dinlemiyorum gün içinde ama iyi yani cebimde sürekli dolu oluyor arada bir müzik falan atayım diyorum o arada şarj da oluyor... Güzel cihaz kısacası yalnız benimki slim modeli değil play tuşu yukarda olanlardan.

Ben de aslında öyle olabilir diye bekledim o sıkıntıdan sonra bir kaç ay. Ama sorun düzelmedi.
    Bazen laptopda öyle karşılaşıyorum sorunla. 2 sene sonrasında bazen pil çabuk bitiyor vs. ama bir kaç kez sıfırlayıp şarj ettikten sonra bazen toparlanabiliyor.
    Mesela 8. senesine giren bir laptop var evde kullandığım, kaç sefer pil bitik uyarısı aldım ama hala en az 40 dakika dayanıyor pili .

Bendeki model Slim olan. Cihaz güzel dediğiniz gibi, piyasaya baktım ama içime sinen doğru düzgün model yoktu. Bugüne kadar hiç bir Apple ürününü kullanmadığımdan ve mp3 atmak için özel program vs. ile uğraşmak istemediğimden ( fahiş fiyat politikası ön eleme unsuru aslında ) Ipodlara bakmadım bile. Zaten piyasada da başka doğru düzgün model yok gibi, olanlar da içime sinmedi.

Cihazı servise iki gün önce gönderdim. Bana ekstra bir şey çıkarsa fiyat vereceklerini söylediler. Ama en az 1 hafta sonra gönderebiliriz dediler ki acelem yok beklerim dedim. Cihaz geldiğinde son durumu buradan paylaşacağım.

• Cihazı servise göndermiştim. Bugün görüştüm servisle ve aslında bataryanın her hangi bir sıkıntısı olmadığı ama bataryanın temassızlık yaptığından böyle olduğunu bildirdiler ve ufak bir lehimle işi halletmişler. Yazılımı da güncelledik ve çalışır bir hale getirdik dendi. Bu yapılanlar için her hangi bir ücret talep edilmedi. Benden çıkan masraf bir tek kargo ücretleri oldu bu durumda. Cihazı sanırım elimden düşürdüğümde bu temassızlık meydana geldi.
  • Buna benzer başka bir ürün getirmeyeceklermi. Senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum. Sarj etme yerinde problem çıkarmaya başladı ama suçu bende :))

en sevdigim özelliği 40-50 dk mp3 de istedigin dakikaya kolayca gidebilmen. Piyasada ki bir çok üründe bu yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: piratex

Buna benzer başka bir ürün getirmeyeceklermi. Senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum. Sarj etme yerinde problem çıkarmaya başladı ama suçu bende :))

en sevdigim özelliği 40-50 dk mp3 de istedigin dakikaya kolayca gidebilmen. Piyasada ki bir çok üründe bu yok malesef

Piyasada akıllı telefonların iyice yaygınlaşması sonrası MP3 player çeşitlerinde azalma görüyorum, hatta bu cihaz arıza yapınca yenisine bakmak istedim ama muadil olabilecek doğru düzgün bir ürün bulamamıştım.

Ana merkezle bir görüşün derim ( Sultanbeylideydi yerleri ve ismi Yüksel idi yanılmıyorsam firmanın ). Mesela bendeki pil temassızlık sorununu ücretsiz tamir edip yolladırlar. Hani uygun fiyatlı bir onarım yaparlarsa deneyin derim, çünkü piyasada başka uygun fiyatlı ve daha kullanışlı bir ürün göremedim henüz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piratex

Buna benzer başka bir ürün getirmeyeceklermi. Senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum. Sarj etme yerinde problem çıkarmaya başladı ama suçu bende :))

Piyasada akıllı telefonların iyice yaygınlaşması sonrası MP3 player çeşitlerinde azalma görüyorum, hatta bu cihaz arıza yapınca yenisine bakmak istedim ama muadil olabilecek doğru düzgün bir ürün bulamamıştım.

Ana merkezle bir görüşün derim ( Sultanbeylideydi yerleri ve ismi Yüksel idi yanılmıyorsam firmanın ). Mesela bendeki pil temassızlık sorununu ücretsiz tamir edip yolladırlar. Hani uygun fiyatlı bir onarım yaparlarsa deneyin derim, çünkü piyasada başka uygun fiyatlı ve daha kullanışlı bir ürün göremedim henüz.

http://www.dijitalburada.com/next-meiuzu-m6-8gb-mp3-urun5866.html reklam yapıyor gibi olmasın ama ben Ben Tekrar Siparişimi verdim:):)

• Arkadaşlar kullanmakta olduğum sansa clip cihazımı değiştirmek istiyorum. Ses kalitesi konusunda sansa clip ile bu cihaz arasında bir fark varmıdır? Video oynatma aslında benim için çok önemli değil. Önemli olan tek şey ses kalitesi ve yüksekliği. Önerebileceğiniz başka cihaz varsa oda olur. İlgi ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.