Şimdi Ara

DH+ Mart Sayısı Yayında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DonanımHaber imzasını taşıyan dijital dergimiz DH+, dördüncü sayısı ile karşınızda.

Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’ni kapağa taşıdığımız bu sayıda, fuarda tanıtılan en yeni mobil cihazlara yer verdik. Samsung, Sony, HTC, Lenovo, ZTE, Huawei gibi bir çok markanın ilerleyen günlerde vitrinleri süsleyecek modellerine ve Android’li Nokia’lara değiniyoruz.

Oyun dünyasından beyaz perdeye adım atan uyarlamalardan da bahsettiğimiz sinema sayfasında, bu kez deniz savaşlarıyla gündeme gelecek olan 300 Sparta’lı ve Sınırsızlar Kulübü filmlerine yakından bakıyoruz.

Otomobil sayfasındaysa test etme imkanı bulduğumuz Peugeot 308’e dair ilk izlenimlerimize yer verdik. Ayrıca Renault’un yeni çift turbo teknolojisine sahip 1.6dci dizel motorunun merak edilen detayları ile yeni kasa Mercedes C serisinden ve elektrikli BMW i3’ten de bahsediyoruz.

Android, iOS ve Windows Phone için derlenmiş 24 oyun ve uygulama, İzlanda’nın magma tabakasına açtığı kuyulardan enerji elde etme projesi, dünyanın en büyük rüzgar türbini ve Google Project Ara için çok özel yazılar sizleri bekliyor.

DH+’ı AppStore’dan iPad, iPhone ve iPod Touch’a aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DH+ Mart Sayısı Yayında!

• Android kim ki :(

• Android icin de istiyoruz sayin editorler..

• Başka zaman uygulamalar çıktığı zaman kendiniz Android e geç çıkartılıyor diye serzenişte bulunurdunuz. Şimdi de sizler aynısını yapıyorsunuz. Bu dergi olayı çıkalı neredeyse 2 aya yakın oldu. Bu kadar mı zor be Androide de çıkartmak. Enteresansınız gerçekten.

Üstün teknoloji takipçisi editörlerhttp://www.log.com.tr/ biraz örnek alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeYaBaN. -- 5 Mart 2014; 16:02:00 >
  • Her gördüğümde sövüyorum zorla gözümüze sokuyosunuz mobilde ve gitmiyor citizen işte ne beklersin. :(

• arkadaş bunu pc sürümü yokmu ?

• Ne çabuk geldi hemen okuyayım..

• Arkadaşlar daha önce de konuştuğumuz gibi Android sürümü çıkacak. Biz de çok istiyoruz ama küçük aksaklıklar var. Onları aştığımız anda vakit kaybetmeden zaten sizi haberdar edeecğiz.
  • pc ye ındırebılecegımız bır yer var mı ?
    illaki i tunes mu kullanmamız gerekıyor
  • MWC yi anlatıyorsun aletlerin neredeyse hepsi androidli ama dergi sadece appstore da.

yaman bir çelişki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agonim1453 -- 5 Mart 2014; 21:11:11 >
  • apple dan kamyon dolusu para mı alıyorsunuz siz de çıkartmamak için EA gibi?

• bunu pc sürümü yokmu
  • Tamam android sürümü olmayabilir ama bilgisayara bile indiremeyecek miyiz? Üstelik bu 4. sayınız. Ayrıca Android cihazların anlatıldığı bir sayı apple ürün kullananlara ne gibi bir fayda sağlayacak çok merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuheylan12 -- 5 Mart 2014; 18:08:09 >
  • Kapak görsel ve haberleri neredeyse %100 android dünyası ile ilgili ama dergi ios cihazlara çıkıyor. Ne kadar tezat olduğunuzun farkında mısınız? Çok acil hem pc hemde android için yayınlamalısınız. Şu an bu dergi topal ilerliyor.

• İşin kolayı varken neden Android için yayınlasınlar ki!

• Android için nerde

• Android mi...o ne la...Sonra millet diyor ki niye her uygulama-oyun önce ios a çıkıyor..niye olacak androidi 500 modele uyarlamak var, ios u birkaç modele....anlayamazsınız....

• "Android, iOS ve Windows Phone için derlenmiş 24 oyun ve uygulama..."
    Android ve Windows Phone kullanıcılarının ulaşamayacağı bir dergi için konu kapsamı biraz geniş tutulmuş sanki...

• Uygulama olarak daha yeterli seviyede değil rakiplerine göre fakat içerik olarak inanılmaz doyurucu bir dergi.Gerçekten ellerinize sağlık sıkılmadan okuyorum.Uygulamanın da güncellemelerle gelişeceğini umuyorum.Bir de bildirim uygulaması yerine bence siteyi ve forumu rahatça takip edebileceğimiz bir uygulama yapsanız süper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Android mi...o ne la...Sonra millet diyor ki niye her uygulama-oyun önce ios a çıkıyor..niye olacak androidi 500 modele uyarlamak var, ios u birkaç modele....anlayamazsınız....

IOS'cunun havası da bir başkaymış.Sanki Windows-Linux her bir bisayar için ayrı ayrı optimize ediliyor. Daha dün yazdığım android uygulamasını bugün her telefonda çalıştırabiliyorum. Herhangi bir optimizasyon yapmadım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.