Şimdi Ara

# DH Marmara Üniversitesi Topluluğu # (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
34
Favori
57.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da çok sağlam Bi çalışma gerek demek bilgi için teşekkür ederim inşallah olur hayırlısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hck34 kullanıcısına yanıt
    merhaba tebrik ederim :)
  • marmarada her bölüm ile çap yapabilirsin sanırım tıp için sınırlama getirmişlerdi :D ve evet ortalama yapman lazım marmaranın sitesinden çap/yap bölümünden görebilirsin
  • banyedimdegeldim B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam araştıracağım okul içi bölüm değiştirme ile ilgili bilginiz var mı?

• Exodia474 E kullanıcısına yanıt
    O konuda bilgim yok ama merkezi yatay geçiş var aldığın puan ile dönem ortasında tekrar tercih yapma gibi bir şey bunuda bir araştır istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: Exodia474

Teşekkürler hocam araştıracağım okul içi bölüm değiştirme ile ilgili bilginiz var mı?
    Yatay gecis ile ayni okuldaki baska bir bolume gecebilirsiniz.Okulunuzun ogrenci isleri sayfasini takip edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phantom II kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam bilgi için
  • Arkadaşlar merhaba. Marmara Üniversitesi Göztepede makine müh okuyorum. Eve çıkmayı düşünüyorum. Ev arkadaşı arayanlar ulaşırsa sevinirim

• Merhaba. Tez araştırması yapıyorum. Kütüphanenizde ki bir tez hakkında yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Tez yökte yayınlanmıyor ve marmara öğrencisi olmadığımdan tübess'den de yararlanamıyorum.
  • Arkadaslar merhaba, yaz ayinda formasyon almayi dusunuyorum. Egitim fakultesi hakkinda bilgisi olan varsa paylasabilir mi? Ayrica genel olarak okul nasil iyi mi?

• Erasmus sınavına girmiş olan bir arkadaş varsa bana mesaj bırakabilir mi?

• Uzaktan onlisans vizeleri niye bu kadar gec aciklaniyor acaba ya

• Makine mühendisliğinde okuyan arkadaş var mı?Yaz okulu için bilgi almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alik01

Makine mühendisliğinde okuyan arkadaş var mı?Yaz okulu için bilgi almak istiyorum.
    İlk sayfada liste var. Makine okuyan birini bulup pm atabilirsiniz.

• Konuyu başka birine devretmek istiyorum. Konuyla ilgilenebilecek, güncel tutabilecek, ana sayfada düzenlemeleri yapabilecek birileri varsa pm atabilir. Böylesine büyük bir konunun aktif kalması lazım. Ben artık aktifliği sağlayamıyorum. Konu sahibi olmak için Marmara Üniversitesi öğrencisi ya da mezunu olmanız yeterlidir.

• Yeni kimlik kartlarini hangi ptt subesinden alabilirim?

• Arkadaşlar kamu hukuku yüksek lisans yapan var ise bana ulaşabilir mi acaba?
  • Herhangi bir fakültede erasmus tecrübesi olan varsa mesaj atabilir mi? Tıp fakültesinden olursa daha çok makbule geçer.

• Mühendislik okuyan, okumuş biri lütfen yardım edebilir mi, pm atarsa sevinirim. Ders seçimi ile ilgili sıkıntım var

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.