Şimdi Ara

# DH Marmara Üniversitesi Topluluğu # (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.192
Cevap
34
Favori
57.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, Marmara Hazırlık'la ilgili geçen sene kötü olaylar yaşanmış. Umarım çeki düzen vermişlerdir. Aksi takdirde bizim de işimiz zor olur.
  • Uluslararası İlişkiler Wp grubu var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar,
    Erenköy'deki 2+1 evime ev arkadaşı arıyorum. Arayan arkadaşlar mail veya özem mesaj ile iletişime geçebilir misiniz? Cinsiyetim erkek, ev arkadaşı olarak erkek öncelikli fakat cinsiyet ayrımım yok.

ps: Göztepe kampüsüne yarım saat yürüme mesafesi veya minibüsle çok hızlı ulaşım.
  • isviçrelibilimadamı kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hazırlık okucam bir yıl siz nerden buldunuz bunu?Ayrıca 7 Eylül'de bir sınav olucakmış bu sınavın sonuçları ne zaman açıklanır?
  • grandout kullanıcısına yanıt
    Neyi nerden buldum? Dersler 17'sinde başlıyor. Zaten sınıflar sonucumuza göre belirlenecek.

Hocam bu M.Ü YADYO'da okuyanların sorumlulukları yazısını nerden buldunuz?Link atabilir misiniz?

Örnek sınavlarına baktımda dinleme kısmını nasıl yapıyorlar acaba?Dinledim ama hiçbişey anlamadım.Tırsmaya başladım açıkcası
  • 2017-2018 dönemi için tezsiz yüksek lisans kaydımı yaptım. Bölümün eğitim ücreti okulun sitesinde 12.400 TL olarak görünüyor, 6.000 tl'si güz, 6.400 tl'si bahar döneminde yatırılıyor.
    Güz dönemi ücretini yatırmadan kayıt olamıyorsunuz. Fakat yatırsanız bile iş ders seçmeye gelince, sizden ders ücreti adı altında toplam 5 ders için 6.000 tl daha istiyorlar.
    İkinci dönemde, toplam 5 ders 6.000 tl, +400 tl bitirme projesi ücreti isteyecekler.

Bu ders ücretlerini ne okulun sitesinde ne de kayıt olurken size bildirmiyorlar, 12.400 tl sandığınız ücret aslında 24.800 tl oluveriyor.

Okulu aradığınızda ise, hat sürekli meşgul, meşgul olmadığında dakikalarca bekletiliyorsunuz, hasbelkader karşınıza biri çıkarsa o da telefonu yüzünüze kapatıyor.
  • Benim merak ettiğim şey 11inde dersler başlıyor olarak gözüküyor akademik takvimde ama çoğu kişi de ilk hafta gitme diyor sizce ne yapmalıyım?
  • esrabkn E kullanıcısına yanıt
    Eğer yeni başlıyorsanız gidin okulu çevreyi sınıfları falan tanımış olursunuz. Ders olmaz büyük ihtimalle fakat bazen hocalar jest olsun diye ilk hafta sınıfta gördüğü kişilere ekstra 5 puan falan verebiliyor. İlk hafta gitmemiz kayıp olmaz fakat işim var gitmeyeyim derseniz de bir şey kaybetmezsiniz. Hayırlı olsun

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    Geçen sene hazırlıktaydim bu sene bölüme geçtim o yüzden kararsız kaldim hazırlık ortami daha bi lisemsiydi şimdi daha farkli olur diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabii

• iyi akşamlar, benim konuyla pek ilgim yok ama, yazacak başka bir yer de bulamadım, kardeşim elektronik myoya başlayacak da bunun için bir gruptur konudur vs var mı? ders nasıl seçilir falan filan hiç bilgimiz yok şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msy2012 -- 5 Eylül 2017; 21:37:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • esrabkn E kullanıcısına yanıt
    Eğer bölüm tıp diş ise ders yapılır. Diğer bölümler daha esnek davranıyor. Tanışma haftası olarak geçebilir.
  • ozgur561 kullanıcısına yanıt
    Anladım, çok teşekkürler
  • Hazırlık sınavı hakkında soru sorabilecegim biri PM atarsa sevinirim.

• UZEM için devam zorunluluğu var mı?

Harç yatırmayı bırakıp sınavlara devam etmezsem belli bir süre sonra kaydım otomatikman silinir mi?

• Edit: Hocam zaten eklemissiniz tesekkurler bu arada yeterlilik sinavi diger yillara gore nasildi?

Otobuste bir kiz hazirliga kalirsaniz para vermeyin o kitaplara ozellikle aldim 700₺'ye notum dustu bir ise yaramiyor dedi. Hazirliga kalma ihtimali olanlara duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patatos -- 7 Eylül 2017; 14:51:0 >
  • Marmara Üni. Twitter resmi sayfası İşletme Fakültesi güz döneminde Göztepe'de olacak diyor. Fakat işletme Fakültesi en erken Şubat demiş arkadaşıma. Bu gidişle açıkta kalıp, dışarıda ders yapacağız :) Merak eden arkadaşlar varsa diye yazıyorum bunu da.
  • Arkadaşalar ben ders seçimimi yaptım, danışman onayına gönderdim başka yapmam gereken bir şey var mı ? birde ne kadar sürede onaylıyorlar?
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.