Şimdi Ara

DH Kvothé Sergisi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
4
Favori
5.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @zigör
    @iznik16
    @Bakmaterry

Yorumlarınızı için ayrı ayrı teşekkürler.
  • şehit mehmet sulus vapur fotografınla nehir fotografın kesin ödül alır arkadasım harikalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Ben de sergi işine bi el atayım dedim derli toplu dursunlar. Flickr izin verdikçe eklemeye devam ederim ...

Ekipman :

Nikon D3100
    +
    18-55 VR Nikkor Lens
    +
    55-200 VR Nikkor Lens

DH Kvothé Sergisi

ya hocam fotoğrafların hepsi birbirinden güzel de, bu kediyi gördüğüm anda istemsiz olarak kaşlarımı çattım, sinirli, sinirli baktım valla :) daha aşağıdaki aslanlar bile bundan sevimli :)) bu arada yalanırken de çok iyi yakalamışsın :)
    tekrar tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: wilcomme

quote:

Ben de sergi işine bi el atayım dedim derli toplu dursunlar. Flickr izin verdikçe eklemeye devam ederim ...

Ekipman :

Nikon D3100
    +
    18-55 VR Nikkor Lens
    +
    55-200 VR Nikkor Lens

DH Kvothé Sergisi

ya hocam fotoğrafların hepsi birbirinden güzel de, bu kediyi gördüğüm anda istemsiz olarak kaşlarımı çattım, sinirli, sinirli baktım valla :) daha aşağıdaki aslanlar bile bundan sevimli :)) bu arada yalanırken de çok iyi yakalamışsın :)
    tekrar tebrikler.

:) O arkadaş güneşin altında gerine gerine yatıyordu yanına gidip biraz rahatsız edince böyle bi poz verdi ben de kaçırmak istemedim . ilk karelerimden kendisi zaten karede bayagı bi patlamış flaş . Yine de severim bu kareyi :)

Yorumunuz için de teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyncnk

şehit mehmet sulus vapur fotografınla nehir fotografın kesin ödül alır arkadasım harikalar

Beğenmenize sevindim amatör bir fotoğrafçı olarak önümde daha uzun bir yol ve yıllar oldugunu düşünüyorum herhangi bir ödül için.
  • Ben yeni başladım sergileri dolaşıyorum gerçekten güzeller bakalım böyle olabilecek miyiz yoksa pes mi edeceğiz
  • Mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

Mükemmel

Teşekkürler. :)

@Zemzem Suyu çok daha iyilerini çekebilirsiniz.
  • quote:

quote:

şehit mehmet sulus vapur fotografınla nehir fotografın kesin ödül alır arkadasım harikalar

Beğenmenize sevindim amatör bir fotoğrafçı olarak önümde daha uzun bir yol ve yıllar oldugunu düşünüyorum herhangi bir ödül için.

Alçak gönüllülüğe gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

quote:

Alçak gönüllülüğe gerek yok

olsun hep daha iyisini istemek için bahanem oluyor o :) Ama hedefim de yok değil Shark hocamın yarısı kadar iyi çeksem kafi :)

• Ben ne yapayım.500px'de gezmeye korkuyorum.Mp-e 65 çiler deli ediyor beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok iyi kareler tebrikler
  • kedi güzel olmuş baya
  • Fotoğraflar gerçekten çok güzel.
  • Uzun bir aradan sonra bugün yürüşe çıkarken yanıma makinamı almıstım 3-5 kare çıktı .

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

• Amma çok resim eklemişsin ya bravo gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Directed

Amma çok resim eklemişsin ya bravo gerçekten

Teşekkürler çektikçe eklemeye çalışıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir süredir makinaya dokunamıyordum yolda kedilere sardım biraz .. ve ayrıca baska bir kare daha.

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

DH Kvothé Sergisi

• bütün resimlerine tek tek baktım ve sabah sabah çok güzel geldi :) hele kedinin güvercinlere bakışı muhteşem :) güzel resimler başarılısın ve sayende gaza geldim şimdi nikon d3100 almaya gidiyorum... ellerine sağlık huzur verici
  • çok güzel fotoğraflar var tebrik ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.