Şimdi Ara

DH Konu Dışı Kocaeli İftar Buluşması [19 Temmuz 2013 Cuma]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki sene önce ilkini düzenlediğimiz buluşmayı tekrarlıyoruz. Konu Dışı ekibi olarak İzmitte güzel bir kebapçıda İftar açıyor, ardından İzmit gecelerine akıyoruz...

Mekan: 01 Adana (İzmit Merkez Kebapçılar pasajı)

Menü:

Çorba
    Seçmeli Kebap (Adana Urfa Tavuk vs.)
    Salata
    İçecek
    Tatlı
    Çay

Fiyat: 20 TL

Tarih: 19 Temmuz 2013 Cuma

Buluşma Saati: 19:30 Halkevi

1-theJuDGe_41 (?)
    2-Kissed by Fire (+2 ile)
    5-Guest Account
    6-Mr Legend
    7-Shift41 (+1 ile)
    9-Fidel Castro (?)
    10-Kinross
    11-Iron Maiden (+1 ile)
    13-Swager
    14-Gizli41

Kesin olarak geleceklerin isim yazdırması önemle rica olunur, Cuma sabahı rezervasyon yaptırılacaktır. Son dakika iptali olmasın

Dip not:
    2011 Buluşmasının Ana Konusu şurada göz atmak isteyenler için
    http://forum.donanimhaber.com/m_51462394/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kissed by Fire -- 18 Temmuz 2013; 23:49:08 >

• Konuya Up alalım
  • Up!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnyxousTR

bende gelirim

niyet sakat
  • Up!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kissed by Fire -- 18 Temmuz 2013; 1:25:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyorum. Konu yukarıda kalsın.
  • ısmarlıcaksan geleyim hacım
  • ismimi yazmışsın tak diye yarın cuma dmişsin.bir millet gelsin konuşalım.Tarihi atalım az ilere.Ayrıca gelenler kim,kaç yaşında bunlarda önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazmapolitan -- 18 Temmuz 2013; 10:31:12 >
  • fiyat 20 tl derken olayı anlamadım tam ?
  • Keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

fiyat 20 tl derken olayı anlamadım tam ?

Gideceğimiz dükkanın iftar menüsü fiyatı o. Donanımhaber'e katkı payı değil.

konu yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazmapolitan

ismimi yazmışsın tak diye yarın cuma dmişsin.bir millet gelsin konuşalım.Tarihi atalım az ilere.Ayrıca gelenler kim,kaç yaşında bunlarda önemli.

Pardon da 5 gündür yazıyorum sağa sola oraya buraya, Konu açıldı, Üstte tutuyoruz ama Konuya yazmıyor fazla kişi. Demek ki gelmeyecek daha fazla kişi, e o zaman mevcut kadroyla gidebiliriz. Gelenler 18 yaş ortalamasında olacaklar tanıdığım üzere bir kısmını. Maksat hoş vakit geçirmek.
  • Beni ayzmayın o vakit.
  • yarın olcaksa gelirim
  • Tamamdır. Şu an onaylayan 8-9 kişi var. Haber beklediğimiz de bir 6-7 kişi var. Güzel olacağa benziyor bakalım.
  • Ben de geliyorumm :D
  • İftara gelmekten vazgeçtim , eğer iftar sonrası bir yerde oturup muhabbet edilecekse gelebilirim.Alıntılarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alister Vale -- 18 Temmuz 2013; 17:02:18 >
  • Ben dahil 2 kişi geliyoruz da diğer arkadaşım gelemeyecek büyük ihtimal.

Not: Yaşlar 19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shift41 -- 18 Temmuz 2013; 17:04:32 >
  • UP !
  • Hocam Yuvam Akarcada oturuyorum aslında gelirdim ama müsait değilim. Bir dahakine nasipse gelirim İnşaallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.