Şimdi Ara

DH Ko Ekibi İletişim [ANA KONU][GÜNCEL: NOSTALJİ] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
4
Favori
36.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Osko bekleyin arkadaşlar

Osko ne zaman gelecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

quote:

Osko bekleyin arkadaşlar

Osko ne zaman gelecek ?

Onu bende bilmiyorum ne yazıkki ama 15-20 gün içinde açılır diye düşünüyorum
  • quote:

quote:

Osko bekleyin arkadaşlar

Osko ne zaman gelecek ?

Arkadaşlar Oldko grubu şuan nerede hangi sw de takılıyor oldko tamamen bitti artık şimdi upgrade yapıcam bütün itemleri yakıp serverı bırakıcam :) Nerdeyseniz oraya geliyorum.
  • Yourko oynuyorum. Server full ve kalite akiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

Yourko oynuyorum. Server full ve kalite akiyor.

Yok bro moradon 1000 kisi emc 50 kisi orasida kötü

• quote:

quote:

quote:

Osko bekleyin arkadaşlar

Osko ne zaman gelecek ?

Arkadaşlar Oldko grubu şuan nerede hangi sw de takılıyor oldko tamamen bitti artık şimdi upgrade yapıcam bütün itemleri yakıp serverı bırakıcam :) Nerdeyseniz oraya geliyorum.

Birader senin kolunda +6 fp varken benim kolumda bisey yoksa sen bana kutudan çıkan kolluğu vermelisin biz orda stiletto 8 le dolasirken tezgaha md koymak benim kitabimda yok ne zaman CLAN İÇİ Yardımlaşmayi ogrenirsen ozaman bana bisey sor lutfen

• Myko olarak destan game açiliyor 4 temmuzda. Bi göz atın isterseniz orasıda güzel görünüyor.
  • Orjin Carnibor kullanıcısına yanıt
    Beni de aranıza alır mısınız 19 yaşındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: kawaguchi

quote:

quote:

quote:

Osko bekleyin arkadaşlar

Osko ne zaman gelecek ?

Birader senin kolunda +6 fp varken benim kolumda bisey yoksa sen bana kutudan çıkan kolluğu vermelisin biz orda stiletto 8 le dolasirken tezgaha md koymak benim kitabimda yok ne zaman CLAN İÇİ Yardımlaşmayi ogrenirsen ozaman bana bisey sor lutfen

Biz clanca item kastıkta bana item dizildi sen itemsizmi kaldın ? Ben ne yaptıysam kendi çabamla gece gündüz uğraşarak upgrade yaparak o itemleri yaptım. Ben zaten clanca bir party yaptığımızda çıkan itemleri ihtiyacı olan arkadaşlara verdim karşılıksız. Ben bireysel olarak elde ettiğim itemi bırakta sana vermiyeyim.. Daha ne kadar samimiyet var arada, ben senin 3 gün sonra oyunu bırakıp gitmeyeceğini nerden bileceğim? Kalkmışın bana birde bana burda sitem ediyorsun. Sanki biz senle gittik raven harpy döndük md düştüde benim elimde varken o itemi ben sana vermedim ozaman kalkıp bana lafını edersin. Ben sabah 8 de mesaiye kalkıyorum o patlak gözlerle gece 4 te hala abyss de BUS 9 takı çıkarma derdindeyken sen napıyordun? Bunun adı yardımlaşma değil biraz enayilik olur kusura bakma..
    Dün ben human olup bir clana girdim CZ Bowl döndük akşam çıkan itemler bunlar.
    Bakirra
    Lycaon Hammer
    ROM
    Fire Belt(Eslant)

Ben daha clana gireli 1 saat olmamıştı kimseyi tanımam etmem öyle çok userlı bir clanda değil yani geleceği var yada yok. Partyde 4 kişiyiz Bakirra party başkanına gitti ROM partyde mage vardı ona gitti Lycaon Hammer da bana geldi. Ben adamlara bakirra bana lazım verirmisiniz demedim. Ama lycaon hammer bana düştüğünde pm attılar prieste verirmisin o itemi diye 2. ye söyletmedim bile trade attım verdim kimseyi tanımıyorum etmiyorum da daha yeni girmişim karşılıkta beklemedim.. Yani birini suçlamadan önce iyi tanı bakalım. Ben senin dediğin gibi biri olsam akşam bu hareketi yapmazdım. Priest arkadaşım var ona vericem der geçerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 3 Temmuz 2014; 8:39:14 >

• quote:

Biraz bahsedermisin serverdan level ve item olayı nasıl ?
  • Oynuyor musunuz beyler?
  • quote:

quote:

serverda baya user var. level olayı oldko'ya göre zor. item de zor. drop rateler daha da düşük oldko'ya göre. human olun gelin, hem kasayım sizi. sonrasında birlikte item çıkarmaya çalışırız. archerım şu an. mage veya priest güzel olabilir.
  • beyler oldkoya başladım,oyunuda pek iyi bilmiyorum 50 lvl archerım yardımcı olucak varmı
  • Yeni başlayan arkadaşlar oyun için Reus pm atarsanız xp konusunda yardımcı olurum.
  • Yeni açılan server a başlayacak olan arkadaslara;
    Merhaba Arkadaşlar sizlerle OTP ICS yazılımının ücretsiz sürümünü paylaşıyoruz.

Artık Yeni Sunucuya girmek için para harcamanıza gerek yok aynı zamanda seri skill özelliğide mevcuttur. bu paylaşımı hiç bir yerde bulamazsınız Bundan sonra ko Yapıcılarına para yatırmak yerine onlardan para alacağız. Bir Teşekkürü Eksik Etmeyin..

Rar Dosyaları Şifresizdir...

LİNK:

www.dosya.tc/server32/KP4GaB/AnyOTPSetup.zip.html

alternatif link:

http://www.dosyalama.or...2615153297cafbb28d.html

• ESKİ/YENİ TÜM SÜRÜMLERİ:https://www.mediafire.com/folder/cj9q1k3hil089/probot

PRoBot Macro v2036
    [19.06.2014 | 08:30]
    Deneme amaçlı yapılmış Macro projesidir.

Grup Heal Eklendi...
    Grup Buff Eklendi...
    0tur - Kalk Eklendi...
    Buff - Ac Eklendi.....
    Slot Kısıtlama Aktif.....
    [ XIGNCODE ] Yakalanma Fix....
    Taş atma eklendi....
    Pedal eklendi.....
    0T0 Heal eklendi...

Yönetici olarak çalıştırın

1.Oyuna Launcher ile giriniz
    2.B0T Başlat-Durdur [INSERT-DELETE]
    3.Skillerinizi verilen sıraya göre diziniz
    4.Oyunun Ekran Çözünürlüğü (1280x768
    aynı zamanda yeni servera giriş yapmak için ıcs otp ye bir sürü para dökmeye gerek yok direk giriş yapabilirsiniz.

Bir Teşekkürü Esirgemeyin...

LİNK:

http://s3.dosya.tc/server25/kYYvij/Macrov2036YeniServera_cretsizdirekgiri_.rar.html

• Beyler paper mage team dizsek yeter la bize

• quote:

quote:

quote:

serverda baya user var. level olayı oldko'ya göre zor. item de zor. drop rateler daha da düşük oldko'ya göre. human olun gelin, hem kasayım sizi. sonrasında birlikte item çıkarmaya çalışırız. archerım şu an. mage veya priest güzel olabilir.

oldko dan zorsa çok çabuk sıkılmaz mıyız ?

pk ya çıkabilmek için baya vakit lazım.

• Orjin Carnibor kullanıcısına yanıt
    yaani biraz öyle, evet. 58 levelım şu an. item için de baya uğraştırıyor oyun. güzel ama cidden zor.
  • yourko da başlıyorum isteyenlerle takılabiliriz vidanj ile de beraber olcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonchild01 -- 5 Temmuz 2014; 2:29:34 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.