Şimdi Ara

DH Ko Ekibi İletişim [ANA KONU][GÜNCEL: YENİ SV ARANIYOR]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.286
Cevap
4
Favori
34.040
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> DH Ko Ekibi İletişim [ANA KONU][GÜNCEL: YENİ SV ARANIYOR]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    279 Mesaj
    clan falan varmı biri beni kassın geliyom simdi
    |
    |

Orijinalden alıntı: Infernall

priest gelen yokmuydu yav priest sıkıntısı var

hangi ırksınız geliyorum

orc bıraktım ben oynamaya değmez ve ruh yok oyunda
    |
    |
    loveofsebastian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Start gelmiyor
    |
    |
    Oyundan SSler
    |
    |

• Yarbay
    3109 Mesaj
    PK team Human Irk nick aynı bilginiz olsun giriyorum.
    |
    |
    Geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    O kadar emek verdim bu kadar çabuk bırakmak istemiyorum +7 fp set dual +7 cleaver 9 dex takı set 1 adet scorpion side ve 50m kadar nakit param var 57 level oldum 60 olup biraz keyfini çıkarayım diyorum hafta sonu çok uğraştım 60 olup CZ gitsem bu itemlerle az çok iş yaparım gibi geliyor. Stiletto ile pk atan adam var.. :) Eğer dediğim gibi serverı bıraktıysanız kolluk yakmış clanlardan birine geçicem.

Nick: Reus
    quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

Arkadaşlar, Victory clanı üyeleri :) kesin olarak serverı bıraktınız mı? Ona göre clandan çıkacağım kendime yeni bir clan bulucam.
    O kadar emek verdim bu kadar çabuk bırakmak istemiyorum +7 fp set dual +7 cleaver 9 dex takı set 1 adet scorpion side ve 50m kadar nakit param var 57 level oldum 60 olup biraz keyfini çıkarayım diyorum hafta sonu çok uğraştım 60 olup CZ gitsem bu itemlerle az çok iş yaparım gibi geliyor. Stiletto ile pk atan adam var.. :) Eğer dediğim gibi serverı bıraktıysanız kolluk yakmış clanlardan birine geçicem.

Valla clan başkanı olarak ben bırakmadım oynamaya devam ediyorum.Hatta dün bayağı kastık beraber Ayrıca Apos ve Deru düzelmiş artık vuruyorlar ona göre gidip yatmayın

Nick:Mellon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UsainBolt -- 30 Haziran 2014; 12:46:28 >

• Yarbay
    4953 Mesaj
    database iyiydi ama gm çok kötüydü küfür ediyordu millete,bdwsi rezaletti hiçbirşey vermiyordu kc veriyodu başta sonra onuda kaldırdı event yok bişey yok exp aşırı zor en önemlisi user yoktu cz bomboş e user olmayınca myko burası millet emek vermek istemiyor haliyle dahada düşüyor user.Zaten yönetim iyi değildi face sayfasında 100kişi yazmış oyuna giremiyoruz adamın verdiği cevap combofixle tarat
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

quote:

Arkadaşlar, Victory clanı üyeleri :) kesin olarak serverı bıraktınız mı? Ona göre clandan çıkacağım kendime yeni bir clan bulucam.

Valla clan başkanı olarak ben bırakmadım oynamaya devam ediyorum.Hatta dün bayağı kastık beraber Ayrıca Apos ve Deru düzelmiş artık vuruyorlar ona göre gidip yatmayın

Nick:Mellon

Bu kötü olmuş priest sıkıntısı var zaten oyunda. Apost party nasıl kurulacak merak ediyorum.
    |
    |

• Yarbay
    3109 Mesaj
    quote:

Ben tam olarak bırakmadım, ancak clanda çoğu kişi bıraktı diyebiliriz. Yani clandan çıkabilirsin bir problem olmaz. Sonuçta zevk meselesi, aktif bir clan bulup yoluna devam edebilirsin hocam. Serverın ömrü geçen senekine göre dahada az. Geçen yıl bu zamanlarda bunun 2 katı insan vardı şimdi erkenden öldü :(
    |
    |

• Yarbay
    4953 Mesaj
    başka server bulalımda ona girelim ama busefer mümkünse clanca organizasyon olsun herkes farklı şeyler yapınca olmuyor hatta kendi clanındaki adamı yatırmak için tw çeken bile oldu öcümü aldımı bilmiyorum ama :D
    |
    |
    Tigerko beklerim beyler ben tek başıma oynuyorum exp kolay item orta

|
    |

Bir Tek özlemleri Deviremedim şu ince Bileklerimle..
  • Binbaşı
    1112 Mesaj
    Ben daha tam birakmadim ama ac gözlü insanlar kendini belli etti geri kalanlarla her yere gelirim

|
    |
    Ben oyunu 2. günün ortasında bıraktım. Neden derseniz, öncelikle kasmak ve item yapmak zor geldi. Upgrade oranları USKO'ya göre bile düşük. +7 item basmak eziyet zaten. Elime geçen chitin, cleaver, fpler, kukryler vs. neredeyse +5'e, +6'ya bile geçiremeden yaktım. Hani benim item konusunda aşırı beklentim yoktu da, şu an serverdaki en iyi adama bile bakıyorum o bile dizememiş doğru düzgün bir şey. Bir de ileride lv kasmak için mecbur premiuma ihtiyaç duyacaktı. İlk günlerden alanlar felan oldu; ama 2. günde user sayısının düşmesiyle değmeyeceğini anladım. Adamların sistemi bu oyunu daha önce oynamı adamlara, myko keyfi yaşatalımdan öte serverı açalım kazanacağımı kazanalım. Sonra user azalınca kapayalım. Sonra tekrar ortaya çıkalım, bu şekilde kazanmaya devam edelim.

Bundan da öte USKO'da lv kasarken bir şekilde elde ettiğimiz şeyin devamlılığı olacağını biliyorduk. PVP'ler resmen ne olacağı belli olmuyor. O kadar emek harcarsın, sonra bir bakmışsın, serverda adam yok. Açıkçası bu tarz bir sisteme emek harcayasım gelmedi.

MYKO'da PK yapmayı özlüyorum; ama şunu anladım. Benim level ve item konusunda bu kadar emek harcamaya enerjim yok. Yalnız 83 levelın olduğu, krowaz itemlerin olduğu serverları da sevmiyorum. Myko bazlı 70'in sınır olduğu nispeten daha rahat bir şeyler yapabileceğimiz her oyuna varım ben.
    |
    |

• Yarbay
    3109 Mesaj
    70 level sınırı olan yada 83 fark etmez, item-level kasma olmayan, yani direk pk atabileceğimiz bir server bizim işimizi görür. Ama itemler herkeste aynı olmayacak dizili gelmeyecek yani, npcde olacak herkes kendine göre itemini dizip o an cz ye geçebilecek...
    |
    |

Bence de dediğin gibi bir şey olmalı. Level-item olayı yüzünden bırakıyor çoğu insan zaten. Mevcut kişiler ya kasmaya çalışıyor ya da moradonda bir şeyler satmaya çalışıyor. Haliyle pk yapan CZ'de adam kalmıyor. Daha demin girdim baktım, 5 dakika içinde 1 kill oldu sadece. Ha tabii item olarak dediğin tarz da mantıklı. En azından bir şekilde özgürlük tanınıyor ve herkes kendine göre seçeneğini seçiyor. Önerisi olan varsa bekleriz.
    |
    |
    Bahsedilenler: Orjin Carnibor
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,840
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.