Şimdi Ara

~ DH KASTAMONU GRUBU (155 Kişiyiz) ~ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
5
Favori
29.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama ankarada üniversitedeyim sadece yazları buradayım
  • yokmu bi pınarbaşılı yaws :(((
  • Pıanrbaşılı ve kastamonulu hemşerilerim selamlar. ya bu topici açmak benim aklıma niye hiç gelmedi. hicran neredensin pınarbaşının?*
  • heyy kasatamonulu hemşehrilerim. uynaıın artık ya. biraz sohbet edelim tanışalım. bu topici faydalı bir arkadaşımız kurmuş bizde onu kalkındıralım. kasatamonulu olduğumuzu belli edelim ayı olduğumuz değiil. haydi canım kardeşlerim bekliyorum...
  • KASTAMONU-İNEBOLU

ineboluluyum arkadasLar kızılkara koprunun asagısında dedem oturuo.Her ne kadar Hic gitmesemde ii biyerdir heraLde
  • BENDE VARIM
  • Kastamonu-Cide arkadaşlar
    Güzel paylaşım olmuş...
  • evet Wasell çok iyi düşünmüşsün eğer daha etkili olacaksan ve forumda kastamonulu çoksa ilk mesajı sürekli güncel yap gruplar ve üye olan kişileri yaz örneğin;
    kastamonuda yaşayanlar
    x
    y
    z

kastamonulu olanlar
    k
    l
    m

kastamonuda okumuş olanlar
    a
    b
    c
    gibi sana pm yoluyla katılmak istediği gurubu yollasınlar... böyle daha iyi olur diye düşünüyorum...
    ben de cideliyim fakaz köyünün yukarısındaki horsa köyünde dedem oturuyor her sene gideriz havası suyu denizi ayrı bir yerdir oralar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinxc -- 16 Ağustos 2006; 23:04:29 >
  • esasında karabüklüyüm ama çok beğendim paylaşımları zati batıkaradeniz kardeşliği diye bişiy var.deyzemin gızı çatalzeytinden evli halamın uşağı cidede öretmen bende arada geliyom.etli ekmeeeeekkk yemek istiyom.babamda taşköprü seka da çalışıyodu bir zamanlar.bidee tirittttt varsa tirit alayım.kankamda gölköyde staj yaptı teğmenkene orayıda gezdim.kastamonuyu beya biliyomuşum yafuu.Karabük'ede bekleriz ama dimi
  • ben cideliyim ama 2 ci sınıftan beri bartında oturuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtimirt

esasında karabüklüyüm ama çok beğendim paylaşımları zati batıkaradeniz kardeşliği diye bişiy var.deyzemin gızı çatalzeytinden evli halamın uşağı cidede öretmen bende arada geliyom.etli ekmeeeeekkk yemek istiyom.babamda taşköprü seka da çalışıyodu bir zamanlar.bidee tirittttt varsa tirit alayım.kankamda gölköyde staj yaptı teğmenkene orayıda gezdim.kastamonuyu beya biliyomuşum yafuu.Karabük'ede bekleriz ama dimi

etli ekmek yemeği istiyorsan bi konya ya uğra ben 1 ay önce gittim etli ekemek aslında konyanındır ama kastamonununda iyidir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: waRRioR

kastamonu inebolu

hacı adın ne bende inebolu kesin tanıyoruz da birbirimizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtimirt

esasında karabüklüyüm ama çok beğendim paylaşımları zati batıkaradeniz kardeşliği diye bişiy var.deyzemin gızı çatalzeytinden evli halamın uşağı cidede öretmen bende arada geliyom.etli ekmeeeeekkk yemek istiyom.babamda taşköprü seka da çalışıyodu bir zamanlar.bidee tirittttt varsa tirit alayım.kankamda gölköyde staj yaptı teğmenkene orayıda gezdim.kastamonuyu beya biliyomuşum yafuu.Karabük'ede bekleriz ama dimi

Kardeş ben de karabüklüyüm ineboluda oturuyorum aynıyız yane cok güzel bir yerdir inebolu
  • aglı ve azdavaylılara ve bütün hemşerilerime selamlar
  • AZDAVAY . DOĞA HARİKASI . KANYONLAR ŞELALELER ORMAN SÜPER. TEK SORUN KIŞ UZUN VE SOĞUK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l_a_b -- 31 Ağustos 2006; 9:02:34 >
  • heyyy. bir kere o şelale ve kanyonlar pınarbaşına ait. hemen sahiplenme. sizde bi tane aşıklar köprüsü ve birde suğla yaylası var. gel, misafirimiz ol ama sahiplenme...
  • biraz haklısın aslında . ılıca şelalesi sizin . dünyanın enbüyük ikinci kanyonu da sizin . ama bizimde çatak kanyonumuz var. doğal olmasada yapay şelalerimiz var. ben bunlardan bahsetmiştim . sizin şelalenizinde reklamını yapmışım fenamı ? neyse bu forumda buralarını tanıyan biriyle karşılaşmak güzel......

quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

heyyy. bir kere o şelale ve kanyonlar pınarbaşına ait. hemen sahiplenme. sizde bi tane aşıklar köprüsü ve birde suğla yaylası var. gel, misafirimiz ol ama sahiplenme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l_a_b -- 6 Eylül 2006; 13:51:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: l_a_b

biraz haklısın aslında . ılıca şelalesi sizin . dünyanın enbüyük ikinci kanyonu da sizin . ama bizimde çatak kanyonumuz var. doğal olmasada yapay şelalerimiz var. ben bunlardan bahsetmiştim . sizin şelalenizinde reklamını yapmışım fenamı ? neyse bu forumda buralarını tanıyan biriyle karşılaşmak güze......

quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

heyyy. bir kere o şelale ve kanyonlar pınarbaşına ait. hemen sahiplenme. sizde bi tane aşıklar köprüsü ve birde suğla yaylası var. gel, misafirimiz ol ama sahiplenme...

eyw. kardeş seninle tanışmak güzel.

• imza düzelmiş güzel
  • Kastamonulu hemşerilerim sizi büyük bir ankete davet ediyorum. herkes bir oy atsa yeter. kastamonulu olduğunuzu belli edin yaw
    http://forum.donanimhaber.com/m_7616051/mpage_2/key_//tm.htm#9121573

oylarınızı bekliyoruz. karadenizin en güzel ili kastamonudur bunu unutmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caiz2005 -- 5 Eylül 2006; 16:37:57 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.