Şimdi Ara

DH Kahvaltı Organizasyonu // 27 Ekim Pazar (FOTOLAR EKLENDİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
5
Favori
6.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir organizasyon . Fırsatım olsaydı uzun süredir bulunduğum forumdaki arkadaşlarla yüzyüze tanışıp muhabbet etmek isterdim. Başka zaman artık.
  • Umarım keyifli gün geçirirsiniz ben gelemem maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi geceler herkese.

Ben de gelmek istiyodum ama 27sinde izmirde olucam cok buyuk ihtimalle.

Foto cekin bol bol da bakariz bari.

• Soğuktan dötünüzde donsa o kahvaltı olacak haberiniz olsun hepiniz 22 yaş üstü adamlarsınız soğuktan mı kokuyonuz la ? Askerde napcanız siz o zaman ?

Adil seni tenzih ederim kardo.Sen yapmıştın askerliği.saygılar @JessieJ @Obsession

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Soğuktan dötünüzde donsa o kahvaltı olacak haberiniz olsun hepiniz 22 yaş üstü adamlarsınız soğuktan mı kokuyonuz la ? Askerde napcanız siz o zaman ?

Adil seni tenzih ederim kardo.Sen yapmıştın askerliği.saygılar @JessieJ @Obsession

Ne alaka arkadaşım?22 yaş üstü adamlar üşüyemez mi?Belki de askeri Antalya da falan yapacağız ne biliyorsun?

• oğlum askerlik yapmadınız mı yada hepiniz yapacaksınız.soğuktan bu kadar korkmayın.soğukta kahvaltının tadı daha bir başka olur.maşukiyede kapalı mekanlarda var.sobalı yerler mesela mis gibi ekmek kızartılıyor.çay sobanın üstünde.

bu arada istanbuldan gelecek arkadaşlar için bir maliyet tablosu yapılsa iyi olur.malum öğrenci arkadaşlarımızda vardır.kahvaltı artı yol masrafı gibi.
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Hepimiz kar kaplanıyız

DH Kahvaltı Organizasyonu // 27 Ekim Pazar (FOTOLAR EKLENDİ)
  • Bizden once davrananlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Soğuktan dötünüzde donsa o kahvaltı olacak haberiniz olsun hepiniz 22 yaş üstü adamlarsınız soğuktan mı kokuyonuz la ? Askerde napcanız siz o zaman ?

Ne alaka arkadaşım?22 yaş üstü adamlar üşüyemez mi?Belki de askeri Antalya da falan yapacağız ne biliyorsun?

Korkma üşümekten diyorum kaç yasında adamsın.

Ayrıca sen makedonsun olm kesin ağrıya verirler seni

@gielenberg

Bi an düşündüm basalım mı orayı diye ama kahvaltıya gs lilerim ağırlık geleceğini hatırlayınca vazgeçtim. karambole gitmek var işi ucunda

• bu arada, ben bir arkadaşla gelebilirim, bayrama kadar belli olur.
  • İstanbul içi niye bir şeyler ayarlamazsınız ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

İstanbul içi niye bir şeyler ayarlamazsınız ki.

Geleceklerin % 90 ı istanbulda hocam zaten.ARabalarla gideceğimiz için sıkıntı yok.ARabanız varsa yakıta ortak olur arkadaşlar sizin arabanızla gelir , yoksa siz biriimizin arabasıyla gelirsiniz bu kadar dert etmeyin.GElmeyi düşünüyorsanız konu sahibi arkadaşla pm yoluyla mutlaka irtibata geçin.Arabalarda yer ayarlancak çünkü , sonra ayakta bile gidemezsiniz
  • Beyler ben ucuz yollu küvet buldum o gün kar felan olursa buza gerek kalmaz, birisi de neşter iplik makas felan getirirse işlem tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Doğumgünümde mi toplanıyorsunuz læ

Gel hocam davet bekleme, sabahtan bizle buluşur akşam alemlere akarsın Doğum günün için de sana küçük sürprizler yaparız

29 Ekim de de biz doğmuşuz lee :) Katılım için bütün imkanları zorlarım. Fırsatım olursa araç ile gelmeye çalışırım. Tüm foruma saygılar ve selamlar

• Ben kocaeli körfezdeyim tam olarak bir şey demiyorum bayram zamanı netleşir ona göre iletişime geçerim sizinle
  • İstanbuldan gidecek olan araba varsa yer arıyorum, itinayla benzine ortak olunur İstanblue'nun araba dolmuş ama bir düşünürse torpidoda da yolculuk yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

İstanbuldan gidecek olan araba varsa yer arıyorum, itinayla benzine ortak olunur İstanblue'nun araba dolmuş ama bir düşünürse torpidoda da yolculuk yapabilirim

Anadolu mu Avrupa mı ? VGroove'a pm ile ulaş Anadolu ise onun arabasında yer bakabilirsin, değilse bile organizatör olarak diğer araç sahiplerinden haberdar olabilir. Yazıp beklersen sağlıklı iletişim kuramazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

İstanbuldan gidecek olan araba varsa yer arıyorum, itinayla benzine ortak olunur İstanblue'nun araba dolmuş ama bir düşünürse torpidoda da yolculuk yapabilirim

Anadolu mu Avrupa mı ? VGroove'a pm ile ulaş Anadolu ise onun arabasında yer bakabilirsin, değilse bile organizatör olarak diğer araç sahiplerinden haberdar olabilir. Yazıp beklersen sağlıklı iletişim kuramazsın

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Gelecekler netleşsin de ayarlamalar yapılır.

• Kızarmış ekmek + tereyağ? lan
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.