Şimdi Ara

DH Kahvaltı Organizasyonu // 27 Ekim Pazar (FOTOLAR EKLENDİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
5
Favori
6.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama galiba bundan bi önceki organizasyondu. polonezköy'de şelaleli enfes bi mekan bulmuştu arkadaş, ondan sonra aradım aradım bulamadım. hatırlayan varsa bi tıklatsın be
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci ilyas

tam hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama galiba bundan bi önceki organizasyondu. polonezköy'de şelaleli enfes bi mekan bulmuştu arkadaş, ondan sonra aradım aradım bulamadım. hatırlayan varsa bi tıklatsın be

tamam buldum. ne polonezköy'ü la sapancaymış
  • Araba yok,Kocaeli'den beni alan olursa yakıta katkı sağlarım.
  • fake üyeleride getirebilirmiyiz.
  • Velimize kagit imzalatacak miyiz? Yas ortalamasi bazi bolumlerde 12 ve altı ya

22 yasindayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RECEP____KOVBOY

fake üyeleride getirebilirmiyiz.

Sen ne diyon la değişik?
  • Görmeyenler olabilir tekrar yazayım.

Kesin ve Neyt şekilde gelecek arkadaşlar bu ayın 20 si gece yarısına kadar mutlaka ama mutlaka buraya yazsın geliyorum diye.cunku ertesi sabah (21 ekim) mekanı arayıp rezervasyon yaptıracağım.geleceği kesinleşecekler yazsın o tarihte en geç.Ç

Lütfen özen gösterelim bulusmanın ciddiyetine.Orada kişi sayısına göre para verilecek , kimse kimsenin parasını ödemek zorunda değil.geliyorum deyip gelmemezlik yapanlar (rez yapıldıktan sonra) birdaha ki organizasyonlara alınmayacaktır.O yüzden kendinizi netleştirin öyle yazın buraya.

Şimdilik 4 araba var.1 i benim ve ne yazık ki doldu.diğer 3 ünden 2 si anadolu yakasında can (vgroove)ve hakan arkadasımızın , diğeri de kocaeli de oturan recep41 in aracı.

İstanbuldan gelmek isteyenler can arkadasla(vgroove) izmitten gelecekler recep41 ile irtibata geçsin.Yoksa ayakta bile gidecek yer bulamazsınız

Anlayışınız için teşekküler

• Hakan avrupa'da yahu.
  • Izmitten baya gelecek var gibi gozukuyor.geleceklerin cusselerini bilmiyorum ama kimse magdur olmasin diye iki kisi one 4 kisi arkaya ben haric gidilebilirse 6 kisiyi ben goturebilirim.tabi insallah son dakika bi isim cikmazsa.bence birinci sayfaya kimlerin kesin geldigi ve nereden geldigini yazmak guzel olacaktir.
  • izmitten gelmek isteyen arkadaşlar kimler kesin geliyor.ona göre organize olalım.bazıarkadaşlarım mesaj attılar biraz geç cvp verdim kimse kusura bakmasın.pek vakit bulamıyorum çünkü.anladığım kadarıyla baya kişi gelecek gibi kocaeliden.benim düşüncem kalabalık olursak ben hariç öne iki kişi arkaya da dört kişi sıkışırız.yani ben dahil 7 kişi gidebiliriz.kimse kalmasın istiyorum.tabi hepiniz benim gibi değilsinizdir o zaman sığamayız

ya buradan kocaeliden gelecek arkadaşlar birbirlerinin mesajını alıntılayarak bildirsinler yada ilk sayfaya can kardeşimiz kesin gelecekleri düzenlesin.ben hafta içi yoğun çalışıyorum pek fırsat bulamıyorum.bu arada ben kuruçeşmede oturuyorum.ortak nokta halkevinde buluşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

izmitten gelmek isteyen arkadaşlar kimler kesin geliyor.ona göre organize olalım.bazıarkadaşlarım mesaj attılar biraz geç cvp verdim kimse kusura bakmasın.pek vakit bulamıyorum çünkü.anladığım kadarıyla baya kişi gelecek gibi kocaeliden.benim düşüncem kalabalık olursak ben hariç öne iki kişi arkaya da dört kişi sıkışırız.yani ben dahil 7 kişi gidebiliriz.kimse kalmasın istiyorum.tabi hepiniz benim gibi değilsinizdir o zaman sığamayız

ya buradan kocaeliden gelecek arkadaşlar birbirlerinin mesajını alıntılayarak bildirsinler yada ilk sayfaya can kardeşimiz kesin gelecekleri düzenlesin.ben hafta içi yoğun çalışıyorum pek fırsat bulamıyorum.bu arada ben kuruçeşmede oturuyorum.ortak nokta halkevinde buluşuruz.

ben izmit'ten gelicem gibi duruyor abi.

• Evet arkadaşlar rezervasyon için yarın sabah mekanı arayacağım ve yer ayırtacağım.Kimler kesin ve net şekilde gelecekse bugün gece 00:00 a kadar ben geliyorum diye buraya yazsın.pm den tel alınıp iletişime gelecek kendileriyle.

Arabası olanlar lütfen yazsın buraya.buradan grlecekler alınıp yakıtınıza ortak olacaklar.

27 ekim pazar 11:00 da orda olmayı planlıyoruz.Sabah 9:00 da arabalara binilip hareket edilmiş olunacak.ona göre sanahtan erken kalkıp arabası olan kişilerle irtibata geçip nerede buluşacağınızı konuşun.hareket ettikten sonra arac sahipleri ile araşıp otobanda bi yerde bulusacağız ve peşpeşe gideceğiz.

Lütfen özen gösterelim bıluşmaya.akşam geleceklerin listesi yapılıp ilk mesaja isimler eklenecek , konu başlığına sayısı eklenecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar önceki organizasyonun bize getirilerinden bahsedeyim biraz da.

vgroove, kahvaltı organizasyonu sonrası 1 dönemde aldığı 12 dersi aynı anda geçti.
    istanblue, altındaki araba tanktan fazla yakıt tüketirken bir anda tüplü şahin kadar yemeye başladığını söylüyor.
    jessiej, futbol bilgisini öven bir tebrik yazısı almış fatih hoca'dan.

dileyene daha fazlasını da sayabilirim. şifalı gibi o topraklar, bence kesin gelin.
  • hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Bu organizasyondan sonra da Mancini'den teknik ekipte çalışmak için teklif bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

arkadaşlar önceki organizasyonun bize getirilerinden bahsedeyim biraz da.

vgroove, kahvaltı organizasyonu sonrası 1 dönemde aldığı 12 dersi aynı anda geçti.
    istanblue, altındaki araba tanktan fazla yakıt tüketirken bir anda tüplü şahin kadar yemeye başladığını söylüyor.
    jessiej, futbol bilgisini öven bir tebrik yazısı almış fatih hoca'dan.

dileyene daha fazlasını da sayabilirim. şifalı gibi o topraklar, bence kesin gelin.

12 değil, 16 Hashüscüm 16' da 16 !

• Güncel arkadaşlar.

kimler geliyor şimdi yazsın lütfen.Yarın sabah rezervasyon yaptıracağım için kişi sayısı belirtmem gerekli.
  • Kesin olarak gelecek kişiler belli arkadaşlar.

Gs lilerden gelecekler şunlar

Reef1905(akın abi) ve kardeşi
    JessieJ
    Hashus
    Vgroove
    Barbar
    Denerod
    Uğur(wesley sneijder 10)
    Gielenberg(tayfur)
    Xswordfish (yalçın)(daha belli değil haber vermedi)
    Recep41
    Marjinalyus

Ben
    Ekrem (escherchio coli
    Sertac (obsession)
    Hasan(Fidel castro)
    Eser(Eser.)

17 kişi olduk.GElmek isteyenler yazsın yarın sabah bildireceğim sayıyı.
  • Evet % 95 netleştirdik arkadaşlar.

JessieJ
    Hashus
    Vgroove
    Barbar
    Denerod
    Uğur(wesley sneijder 10)
    Gielenberg(tayfur)
    Recep41
    Marjinalyus

Ben
    Ekrem (escherchio coli
    Sertac (obsession)
    Hasan(Fidel castro)

Can arkadaşımız( vgroove)

marjinalyus hashus barbar wesleysneijder 10 u alacak , denerod arkadasımız mekana gececek

ben reef1905 ve kjardesi(akın abi ve kardesi) jessiej , e.coli(ekrem) i alacağım.

recep41 hocam sende sertac ve hasanı alıyorsun sanırım.Baska kimler gelecek seninle ? @recep41 @Escherichia.Coli @Marjinalyus
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Evet % 95 netleştirdik arkadaşlar.

JessieJ
    Hashus
    Vgroove
    Barbar
    Denerod
    Uğur(wesley sneijder 10)
    Gielenberg(tayfur)
    Recep41
    Marjinalyus

Ben
    Ekrem (escherchio coli
    Sertac (obsession)
    Hasan(Fidel castro)

Can arkadaşımız( vgroove)

marjinalyus hashus barbar wesleysneijder 10 u alacak , denerod arkadasımız mekana gececek

ben reef1905 ve kjardesi(akın abi ve kardesi) jessiej , e.coli(ekrem) i alacağım.

recep41 hocam sende sertac ve hasanı alıyorsun sanırım.Baska kimler gelecek seninle ? @recep41 @Escherichia.Coli @Marjinalyus

Ben recep kardesime pm attim eger aracinda yer varsa bende onlara katilicam sanirim.

• ben gelebilirim araba var
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.