Şimdi Ara

DH Kahvaltı Organizasyonu // 27 Ekim Pazar (FOTOLAR EKLENDİ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
5
Favori
6.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kesin gelirim dedim ama umarım vize yoktur o gün. yok diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rîtchîe Blackmore

Ben kesin gelirim dedim ama umarım vize yoktur o gün. yok diye biliyorum.

Çhocam şindi söylemen lazım cunku rez yaptrcam yarın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martin.

ben gelebilirim araba var

Hocam sizi ekliyorum o zaman.

Lepanto adlı arkadasla iletişime gecin bize bu aksam haber cerin konuya yazın

• erdi ben de recep abi ile geciyorum, yanlis anlasilma olmasin.
  • Erdi tam sayimizdan 2-3 eksik soyleyerek rezervasyon yaptir bence.nolur nolmaz.fazla gidersek sorun olmaz ama eksik gidersek o paralari odemek zorunda kaliriz.kocaelinden gelecekleri ben alicam tabi cok asiri olmazsak.ben dahil 7 kisi gidebiliriz.sikis tikis olur biraz ama buradan yakin cok sorun olmaz herhalde.

• ulen işimiz gücümüz yok kartal'a mı gideceğiz yine? yalnız gideceksem bu taraftan, vapurla geçeriz artık.
  • süper organizasyon, istanbulda olsak gelirdik. neyse bekliyoruz ss leri

• valla kahvaltıyı geçtim sonrasındaki sohbet için gelmem ben . bilip bilmeden herkes konuşup durcak kan çıkar uzak duralım
  • Ben recep kardesimin aracinda bi slot aldim, kendisini haberdar edelim sonra problem yasamayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Ben recep kardesimin aracinda bi slot aldim, kendisini haberdar edelim sonra problem yasamayalim

Aynen tayfur sen recep41 arkadsnzla geliyorsun

Recep41 hocam sen izmitten toplam 3 kişi alcaksın.

Girlenberg , obsession , fidel castro.onlarla iletişime gec hocam ki haberiniz olsun biribirinizdrn.doru diosun oyle yaptırayayom recep hocam.eksik solemekye fayda var

Martin. Hocam gelicekmısınız ? Eğer yer varsa can arkadsla irtibata gec cunku sen bos gelceksın.baska adam yok şimdi geliyorum beya gelmiyorum deyinde sayıyı bildireyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ulen işimiz gücümüz yok kartal'a mı gideceğiz yine? yalnız gideceksem bu taraftan, vapurla geçeriz artık.

Ben gelirdim avrupa tarafından senle ama seneye artık, diğer tarih belli olmadığı için burayı pas geçim.

Sürekli seni eksileyen 10-15 kişiyi al sen yanına bende sürekli beni eksileyen 5-6 kişiyi alırım.
  • Martin hocam cevap verin lütfen @Martin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ulen işimiz gücümüz yok kartal'a mı gideceğiz yine? yalnız gideceksem bu taraftan, vapurla geçeriz artık.

Ben gelirdim avrupa tarafından senle ama seneye artık, diğer tarih belli olmadığı için burayı pas geçim.

Sürekli seni eksileyen 10-15 kişiyi al sen yanına bende sürekli beni eksileyen 5-6 kişiyi alırım.

e gelsene, niye gelmiyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Martin hocam cevap verin lütfen @Martin.

kurtarma hattı gıbı oldu houston houston :D benım işim çıktı gelemıcem arabanında mazotu yokmuş cuamrtesi olsaydı gelırdım belkı
  • Günaydın herkese.ben rezervasyonu yaptırıyorum arkadaslar.Aradım ama yetkili bi abi yokmuş beni 1-1:30 saat sonra arayacaklar o zaman rez yaptıracağım.

15 kişilik yaptırıyorum ama daha gelen olursa hicbir sorun olmaz rahatlıkla gelebilirler.Eksik olmaktansa fazla olmak iki taraf icinde daha iyi olur

Gelmek isteyenler lütfen yazsın buraya.sonra arabadda yer kalmaz "vay efendım beni arabaya almadınız" demeyin vururum zopaynan ona göre

• İyi eğlenceler tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnL

İyi eğlenceler tekrar

Sende gel hocam ?

• quote:

quote:

İyi eğlenceler tekrar

Sende gel hocam ?

Hocam tam vize öncesi geçmem şart yani,şu okulu bitireyim birgün katılmayı planlıyorum böyle bir etkinliğe,bakalım...
  • quote:

quote:

quote:

İyi eğlenceler tekrar

Sende gel hocam ?

Hocam tam vize öncesi geçmem şart yani,şu okulu bitireyim birgün katılmayı planlıyorum böyle bir etkinliğe,bakalım...

Anladım hocam.keşke gelseydin ya.hafta ici ve c tesi full calıs pazar günü bizle olurdun.Aksam 5-6 dan snra yine calısırdın sınava :)

Hem maşukiyenin(kartepe)havası tertemiz oluyor.beynin yenilenir oksijen patlamsıyla makara muhabbet sayesinde de sınavada zinde girerdin tabi karar senin yinede

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi eğlenceler tekrar

Sende gel hocam ?

Anladım hocam.keşke gelseydin ya.hafta ici ve c tesi full calıs pazar günü bizle olurdun.Aksam 5-6 dan snra yine calısırdın sınava :)

Hem maşukiyenin(kartepe)havası tertemiz oluyor.beynin yenilenir oksijen patlamsıyla makara muhabbet sayesinde de sınavada zinde girerdin tabi karar senin yinede

Ç.Kale'den biraz zor olur hocam yav Nisan için İstanbul programım var ona para biriktirmeye çalışıyorum ufak ufak

Bu serferlik resimlerle yetineceğiz,sohbetiniz bol olsun

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.