Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (739. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dunkela

quote:

Orijinalden alıntı: dede06

benim ix35 aracın usb yuvasına taktığım bellekten müzik çalarken ara ara araç kasıldıkça ''reading eror''yazısı çıkıyor cihaz takılıyor. usb yi ,şarkı formatını falan değiştirdim sonuç aynı,genelde rampa çıkarken vites küçült düğümde yapıyor.sanki mekanik bir temassızlık var gibi.
    başına gelen yada bir fikri olan var mı?

torpidodakimi,çakmak yanındakimi?

Araç 2014 otomatik,üzerinde orijinal teyp var.bu modelde sadece çakmak yanında USB girişi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

benim ix35 aracın usb yuvasına taktığım bellekten müzik çalarken ara ara araç kasıldıkça ''reading eror''yazısı çıkıyor cihaz takılıyor. usb yi ,şarkı formatını falan değiştirdim sonuç aynı,genelde rampa çıkarken vites küçült düğümde yapıyor.sanki mekanik bir temassızlık var gibi.
    başına gelen yada bir fikri olan var mı?

torpidodakimi,çakmak yanındakimi?

Araç 2014 otomatik,üzerinde orijinal teyp var.bu modelde sadece çakmak yanında USB girişi var.

Usb ucu veya araçtaki kısmı deforme olup laçkalaşmış olabilir elektronikçiye gösterin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: There and Back Again

Merhaba arkadaşlar.

Babamın ix35'inde Daiichi marka multimedya cihazında her şey çalışıyor(müzik, radyo, bluetooth vs.) fakat navigasyon çalışmıyor. Yani navigasyon simgesine basınca uygulama açılmıyor. Söylenene görewww.naviextras.com 'dan harita satın alıp hafıza kartına kurmak yetiyormuş. Ama önce bir bilenlere sorayım 30 dolar vermeden önce dedim. Daha önce başına gelen oldu mu.

(Araba 2. el olduğu için daha önce navigasyonu çalışıyor muydu çalışmıyor muydu bilmiyoruz ama dediğim gibi navigasyon hariç kalan şeyler çalışıyor.)

Teşekkürler şimdiden

Bende bilmeden mikro hafıza katına mp3 şarkılar atıp dinliyordum.
    Meğerse bu minik kartın içinde navigasyon yazılımı varmış.
    Bilmeden şarkı attım,sildim,güncelledim felan.
    Nasıl yaparız bu navigasyonu çalıştırmasını.
    Yardım lütfen

navigasyon yazılımı yüklemeniz gerek..cihaz android mi yada wince mi ona göre uygun çözünürlük vs göre webte bulabilirsiniz fakat bu şekilde crack dosyası mı lisansı mı ne kırılmış yazılımların haritasını naviextras günceller mi bilmem..sanmıyorum..bende aracı ilk aldığımda çalışmadı necvox multimedia cihazın navigasyonu..epey uğraştım yazılım yaz çiz vs olmadı meğer yazılımda değilmiş sorun,cihazın port arıza yapmış,sinyal almıyordu..garantiden değişti..sonra naviextras sitesinden ara sıra güncellemesini yapıyorum kartı çıkarıp..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Garantiden derken servismi attı yazılımın son halini?

• quote:

Garantiden derken servismi attı yazılımın son halini?

araç servisi değil multimedia cihaz ın kendi servisi..necvox servisi yani..benim sd karta yeniden yazılım attılarmı bilmiyorum ama sanmam,sorun navigasyon yazılımında değildi..aynı yazılımla port tamir edildikten sonra çalışmaya devam etmiştir sd karttaki yazılım..
  • İX35'e bu ızgara (http://g02.s.alicdn.com/kf/HTB1.zzrFFXXXXbwXVXXq6xXFXXXI/202666934/HTB1.zzrFFXXXXbwXVXXq6xXFXXXI.jpg) çok yakışıo. Türkiye'de gören eden var mı ?
  • öncelikle merhabalar. Ben 2015 model arabam için çinden h7 led getirttim.doğru mu ettim bilmiyorum. h4 olduğunu söyleyen arkadaşlar var. Çözüm bulamadım henüz
  • Dreadmoore kullanıcısına yanıt
    Konya da bir ix35 de görmüştüm ama sahibine sormadim nerden aldin nasil yaptin diye.

• selam
    2014 model ix35 aracım için mobil 1 fuel economy 0w30 motor yağı almak istiyorum, doğru seçim olur mu?
  • battal852 B kullanıcısına yanıt
    ben 7000 km dir kullanıyorum,hiç eksiltmedi.ince bir yağ....
    araçta sıvı sistem lpg var yüksek basınç benzin pompası daha iyi yağlansın diye tercih etmiştim.
    benzinli kullanımlarda 5-30 tercih ediliyor genellikle....
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

lastik önerisi lazım 2 adet 4 mevsim lastik alıcam.aracınızda kullandıgınız memnun kaldıogınız markalar nelerdir>?

225x60x17 99H lastik ebatlarım tavsiyenize ihtiyacım var ve gerçekten bilgim yok bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

lastik önerisi lazım 2 adet 4 mevsim lastik alıcam.aracınızda kullandıgınız memnun kaldıogınız markalar nelerdir>?

225x60x17 99H lastik ebatlarım tavsiyenize ihtiyacım var ve gerçekten bilgim yok bu konuda

hocam bende yazlık hankook, kışlık petlas var ikisi de bişeye benzenmiyor 4 seneden sonra paket oldular arabanın toplam kmsi 40k yeni oldu

ben de değiştirmeyi düşünüyorum yazlık için Nokian Line SUV kışlık için ise Dunlop SP WinterSport 4D ya da fiyat performans olarak Falken 225/60 R17 99H HS449 iyi gibi
  • merhabalar,

63.000 de 2015 otomatik lpgli aracimi 4 ay once aldim ve şu sorunu yasamaktayim. Arac bazen otomatikdeyken birden gaz yememeye baslayip, nekadar gazi koklesemde hiz 60km de devir ise 3000 de sabit kaliyor. motordan da sanki bostaki araca gaza basarsin motor bagirir iste oyle bir ses geliyor. Araci durdurup yeniden baslattigimda sorun gidiyor. Ayrica manuele alip vites arttirdiginda da sorun cozuluyor. Cok sik olmuyor bazen 3-4bin km kullaniyorum olmuyor bazen 1000km de 2-3kez oluyor. Bu sorunu yasayan var midir arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar izmir de tavsiye edeceginiz ozel servis var mi? 2.0 crdi otomatik aracin agir bakimlarini yaptircaz

• Arkadaşlar merhaba bende çok yakında aranıza katılacağım 2016 seat ibiza 1.2 tsi style plus aracım vardı dün itibariyle sattım 2015 model ix35 1.6 gdi elit araç alıcam yanlız ibizama aliexpresten cnsunnylight h7 led almıştım uzunlar için çok güzeldi memnun kaldım şimşek etkili 1 sene boyunca kullandım hiç sıkıntı çıkartmadı yine aynı satıcıdan ix35 için almak istiyorum fakat tam net bulamadım h4 diyen var hır2(9012) diyen var h7 diyen var net bilen biri varsa yazabilir mi birde tek ampül mü kısa ve uzunlar malüm bugün aliexpresste 11.11 indirimleri var birde rica etsem sis ampülü içinde kodunu yazabilirseniz çok memnun olurum çok teşekkürler...
  • malum birde geç geliyor anca aracı alana kadar gelir o yüzden şimdiden almak istiyorum çok saolun...
  • hocam aynı konudan müzdaribim elimde 1 çift eski arabamdan kalan hiç kullanılmamış h7 var bende aliexpresten almıştım çok güzel şimşek etkili fakat aracı sattım ix35 2015 model alıcam ve bugün 11.11 indirimlerinden tekrar led almak istiyorum ix35 için hır2(9012) diyen var h4 diyen var eğer netleştirebilirseniz birde sislerin kodunu biliyorsanız buraya yazarsanız çok sevinirim teşekkürler...
  • Bu akşam itibarı ile aranızdan yavaş yavaş ayrılacağım sahibindene ilanımı koydum.501814781 numaralı ilan benim.beyaz meleği verip cla 180 D comfort alacağım kısmet olursa.ilgilenen olursa mesaj atsın.yarın 3 yıl bakımına goturecegım aracı yaklaşık olarak 450 çivarı ücret çıkar dediler bilginiz olsun

• Sıfır olarak aldığım ve 5 yıldır severek ve sorunsuz olarak kullandığım aracımla sıfır araç almak üzere vedalaşıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-ilk-sahibinden-boyasiz-tamirsiz-tramer-kayitsiz-style-plus-apa-503546156/detay
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-acill..elit.2014-full-501814781/detay Arkadaşlar sıfır araç alacağım diye satışa koydum araçı ama pek rağbet YÖK .yaptıgım bir hatamı var acaba.aracın benzerlerine bakıyorum boya olmayan benim gibi titiz kullanıcıların fiyatları daha yüksek.benden düşük fiyatlılar ise ya km yüksek ya boya ya hasar kaydı var.takas 74 veriyorlar en son telde 76 veren var piyasa mı durgun yoksa benim ilan damı hata var

• 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.