Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (740. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar... 2 yıldır ara vermişim forumu takibe.. 2012 model aracım, garanti kapsamında son bakımına girecek. Bundan sonra yetkili servise götürmeyi düşünmüyorum. Ankara'da bizim araçlara iyi bakan bir özel servis tavsiyeniz var mı?
  • sxyy S kullanıcısına yanıt
    Sercan Oto'yu tavsiye ederim.
    http://www.sercanopel.com/iletisim.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kul Ahmet -- 11 Aralık 2017; 9:46:49 >
  • Sıfır olarak aldığım ve 5 yıldır severek ve sorunsuz olarak kullandığım aracımla bugün vedalaştım. Araç 2012 model 1.6 benzinli (LPG yok) style plus manuel vites 74.000 km idi. Herkese kazasız mutlu günler dilerim.
  • Özel değilse aracı kaça verdiniz ve hasar varmıydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonennet

Özel değilse aracı kaça verdiniz ve hasar varmıydı

Aracım hasarsızdı. 66.750 yazıp 65.000'e verdim.
  • Arkadaşlar ix35 2014 otomatik var .benzinli lpg yok.aracımda 2 hafta önce yolda 80 ile giderken düz yolda gaz yememe ve bir titreme gibi bir sorun oldu yaklaşık 2 kilometre sonra motor arıza ışığı yanıp sönmeye başladı.servisi aradım benzinden yapabilir dediler.gidecegim yer deki servise girdim benzinden dediler çıktım geri dönüş yolundada yanınca ıarıza ışığı,yaşadığım şehirdeki servise soktum aracı.onlarda benzin dediler bujidende olabilir dediler..neyse bujileri değiştirdik.fakat problem devam ediyor servise yeniden gittim .bu sefer endiksiyon bobinini değiştirdiler.servisten çıktım 4_5 km sonra araç yine titremeye başladı ve ımotor arıza ışığını yaktı.döndüm yine servise 4 saat baktılar ama birşey bulamadılar.aracı presi getir 2-3 gün kalacak dediler.
    1-arkadaşlar böyle bir problem yaşayanımız oldumu.nasıl çözdü
    2-yorum yapabilecek kimse varmı.
    3-serviste nasıl bir yol izlemeliyim .yarın Birgül bir problem çıkmaması için.tşkler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2012 mart ayında sıfır km almıştık ix35 1.6 style plus apa modelini.. 2016 nisan'da sattık..

çok yakıyordu, yol tutuşu olarak vasattı, sağlamlığı konusunda da emin değilim. konforsuzdu.

geçen hafta 2013 model yine full+full mitsubishi asx aldık. keşke 2012 senesinde hyundai'ye gideceğimize mitsubishi galerisine gidip asx alsaydık diyorum. yakıt az, sağlamsa sağlam, konforluysa konforlu.

ix35 çok büyük bir hataydı bizim için..
  • Arkadaşlar bu araçta ACC yani adaptive cruise control var mı? Ya da sonradan takılabiliyor mu?
    teşekkürler..
  • 2010-2012 style ve style plus modellerinde var. 2013 ve sonrasının benzinli olan versiyonun da malesef hız sabitleme özelliği bulunmamakta. Ancak dizel düşünüyorsanız onda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreglry

2010-2012 style ve style plus modellerinde var. 2013 ve sonrasının benzinli olan versiyonun da malesef hız sabitleme özelliği bulunmamakta. Ancak dizel düşünüyorsanız onda var.
    cruise controlden bahsetmiyorum adaptif hız sabitleme yani öndeki araca göre otomatik fren basıp, öndeki araç önünüzden çekildikten sonra kendisinin tekrar eski hızını otomatik gelmesi..
  • natulus N kullanıcısına yanıt
    Yanlış anladığım için kusurabakmayın hocam ama o özellikte yok

• quote:

Orijinalden alıntı: emreglry

Yanlış anladığım için kusurabakmayın hocam ama o özellikte yok
    estağfurullah teşekkürler..
  • arkadaslar hyundai ix35 lerini hiz sabitleme CRUISE CONTROL takilir orjinal tlf 541 3055702 videvo burdan izleyebilirsiniz lin asagida

https://youtu.be/lgbJ5bEU-eg

• natulus N kullanıcısına yanıt
    hyundai ix35 lere hız sabitleme CRUISE CONTROL takilir orjinal tlf 5413055702 arayin yardimci olalim taktigimiz aracin link videvosu alta

https://youtu.be/lgbJ5bEU-eg

• merhaba arkadaşlar qasqai bakarken ix35 dikkatimi çekti 2015 model lpgli garantili 60 binde 84 bin liraya bırakıyorlar otomatik sizce fiyatı uygun mudur bütcem 80 ve bi tık üstü en fazla 84 öneriniz nedir .alma şunu al yada al şu sebepten diye fikirlerinizi mutlaka bekliyorum
  • sadrainman kullanıcısına yanıt
    Araç Konforlu bir SUV dur.Bence alınabilir.Lpg sisitemi Sıvı Lpg ise yakıt tasarrufunuz %45-50 arası olur.Diğer LPG sistemleri %30-35 tasarruf ettirir. Otomatikse ortalama yakıt tüketimi 11 lt/ 100 km dir.
  • Photon Milestone Led Ampul Hır2 model taktıran oldumu?
  • birdal0234 B kullanıcısına yanıt
    videoda tuslar ust tarafta tam oturmamis gibi duruyor ve orjinalde sag tarafta 2 tus olmasina ragmen yeni takilanda tek tus var islevlerden hangisi devre disi birakildi

• Arkadaşlar daha fazla dayanışma için ix35 WhatsApp gurubu kurdum katılmak isteyenler mesaj atsın 5375468018

• ilkqer İ kullanıcısına yanıt
    tam toporlanmadigi icin ola bilirmi bit halinin fotosunu gonderebilirim

• 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.