Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün arabaya biraz masraf yaptım aldığımda üzerinde 15" alaşımlı jantlar vardı, Dunlop lastikler 185x60x15. Çıkma kendi orjinal saç jantlarından buldum (185x65x14) 150 TL buna verdim. Jant kapakları 25 TL, Bijon mu ne deniyorsa sıkma cıvataları 16 tanesi 35 TL ve Continental 185x65x14 kış lastiği 2015 36. hafta üretim 165 TLX4=660 TL toplam 870 TL harcamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Günaydın arkadaşlar
    Dün arabaya biraz masraf yaptım aldığımda üzerinde 15" alaşımlı jantlar vardı, Dunlop lastikler 185x60x15. Çıkma kendi orjinal saç jantlarından buldum (185x65x14) 150 TL buna verdim. Jant kapakları 25 TL, Bijon mu ne deniyorsa sıkma cıvataları 16 tanesi 35 TL ve Continental 185x65x14 kış lastiği 2015 36. hafta üretim 165 TLX4=660 TL toplam 870 TL harcamışım.

hayırlı olsun üstad,alaşım jantları neden değiştin ki?

Bu arada iyi günler takım.
  • Çok sağol, orjinal jantı olsun istedim kışın zincir takmak gerekirse belki sürtme olur diye düşündüm.

O jantlar görünüm olarak çok daha iyi tabiki de değişim işine gıcık oluyorum lastiği janttan çıkarırken resmen eziyorlar böyle sadece bijonları sök tak olacak birde Allah ömür verirse eraya 2 yıl binsem yaz-kış lastik değişim parası jant parasını çıkaracak.
  • quote:

Çok sağol, orjinal jantı olsun istedim kışın zincir takmak gerekirse belki sürtme olur diye düşündüm.

O jantlar görünüm olarak çok daha iyi tabiki de değişim işine gıcık oluyorum lastiği janttan çıkarırken resmen eziyorlar böyle sadece bijonları sök tak olacak birde Allah ömür verirse eraya 2 yıl binsem yaz-kış lastik değişim parası jant parasını çıkaracak.

Hayırlısı o zaman

Bu arada iyi günler takım.
  • Merhaba arkadaşlar
    2012 era mode otomatik vites araçta nadirde olsa esp lambası yanıyor. Kontağı kapatıp açınca düzeliyor. Daha önce karşılaşan oldumu bu durumla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhndinc

Merhaba arkadaşlar
    2012 era mode otomatik vites araçta nadirde olsa esp lambası yanıyor. Kontağı kapatıp açınca düzeliyor. Daha önce karşılaşan oldumu bu durumla

servise gösterin diyeceğim ama onlarında bir şey anlayacağını sanmam,düğmeden aç kapı yapın bir kere de

bu arada hayırlı cumalar takım.
  • vinsanityx kullanıcısına yanıt
    Sorun baska olabilir. Aracimin yan cami gelen bir tasla kırılmıştı. Haliyle degistirdim. Kapi icinde su gecirmesin diye naylon kaplama var.kapidan su almasi imkansiz. Camdan benim atac hic su almadi. Ses bile almiyo benzinlimi diye soruyolar bilmeyenler:)

• Merhabalar. Kış lastiği olarak ne önerirsiniz? Üzerinde 14'lük 4 mevsim lastik mevcut. Kış lastiğini 15 alsam zararı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Merhabalar. Kış lastiği olarak ne önerirsiniz? Üzerinde 14'lük 4 mevsim lastik mevcut. Kış lastiğini 15 alsam zararı olur mu?

15 alırsanız jant değişmek zorunda kalırsınız lassa petlas Goodyear olabilir

• 4 mevsim diye bir lastik olmaz hocam, pazarlama stratejisi, adını öyle koyuyorlar. Değilse bir lastik hem +40 45 derecede hemde -30 35 derecede aynı performansı gösteremez.

Ben geçen sene focusta continental kullandım memnun kaldım bu senede eraya conti aldım, aldığım fiyat üst mesajımda yazıyor
  • quote:

4 mevsim diye bir lastik olmaz hocam, pazarlama stratejisi, adını öyle koyuyorlar. Değilse bir lastik hem +40 45 derecede hemde -30 35 derecede aynı performansı gösteremez.

Ben geçen sene focusta continental kullandım memnun kaldım bu senede eraya conti aldım, aldığım fiyat üst mesajımda yazıyor

Evet eski "4 mevsimler"! 'in sadece adı 4 mevsimdi.

http://www.michelin.com.tr/otomobil-lastikleri/michelin-crossclimate?xtor=SEC-3030-GOO-[CrossClimate_Exact]--S-[michelin%20crossclimate]&xts=482999&gclid=CLT5lqjw0MgCFYU_GwodrIQFtQ&gclsrc=aw.ds

Linkteki ürünü bir arkadaşıma aldık. Üzerinde kış sertifikası bulunuyor. Yani kış lastiği özelliğine sahip yaz lastiği. Yeni bir teknoloji olduğu söylendi. Lastik almamız gerekiyordu. Durum hem yaz hem kış lastiği almaya uygun olmadığı için bu lastiği aldık. Bakalım kışın nasıl bir sonuç verecek. Değerler (ses, yol tutuşu) gayet güzel gözüküyor. Araştırmanızı öneririm.

• Geçen sene mart nisan gibi çıkmış galiba. İnceleyeyim çok sağolun
  • GreatWhite kullanıcısına yanıt
    Rica ederim . Yanlış hatırlamıyorsam toplamda 740 tl ye almıştık kredi kartına taksit ile.
    Üzerindeki sertifika,amblem sayesinde kışın polis çevirmesinde kış lastiği olarak geçiyor.
  • 2010 model accent eramın Turbosu oldukça sesli bir şekilde ötüyor. Yakıt tüketimi de fazla hyundai yetkili servisi 3900 tl parça, 300 tl ışçilik ücreti istedi. Ben de sanayiden 1100 tlye yan sanayi bir ürün sipariş verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SefaAccent

2010 model accent eramın Turbosu oldukça sesli bir şekilde ötüyor. Yakıt tüketimi de fazla hyundai yetkili servisi 3900 tl parça, 300 tl ışçilik ücreti istedi. Ben de sanayiden 1100 tlye yan sanayi bir ürün sipariş verdim.

geçmiş olsun servis çok uçmuş

bu arada iyi günler takım.
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için.Bende pek farkını göremediğim için kış lastiği düşünmüştüm Şuan arkadaşımın 2.0 dizel 2011 epica ile takas aşamasındayız askıya aldım kış lastiğini.Anlaşamaz isek 105 bin bakımını yaptırıp devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Teşekkür ederim cevaplarınız için.Bende pek farkını göremediğim için kış lastiği düşünmüştüm Şuan arkadaşımın 2.0 dizel 2011 epica ile takas aşamasındayız askıya aldım kış lastiğini.Anlaşamaz isek 105 bin bakımını yaptırıp devam.

Hakkınız da hayırlısı

Bu arada iyi akşamlar takım

• Hayırlı akşamlar arkadaşlar
    Nasılsınız?
    Girmeyeli uzun zaman olmuş.
    Özlemişiz buraları.
    Hepinize selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expo Gold 2009

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
    Nasılsınız?
    Özlemişiz buraları.
    Hepinize selamlar.

A.Ş. hoş geldin üstad nerelerdesin?

Bu arada günaydın ve iyi tatiller takım

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

Orijinalden alıntı: Expo Gold 2009

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
    Nasılsınız?
    Özlemişiz buraları.
    Hepinize selamlar.

A.Ş. hoş geldin üstad nerelerdesin?

Bu arada günaydın ve iyi tatiller takım

Hoşbuldum efendim nasılsınız?

Bundan sonra daim buralardayız inşallah.
    Selamlar.
  • 
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.