Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizlerle en son uzun yol yakıt değerlerini paylaşmak istedim.Katedilen yol 1450 km.(Trabzon-İzmir).Araçta 5 yetişkin ve bir bebek var bagaj tam dolu.Yakıt konusu dikkatsiz kullanım diyebiliriz,çünkü araç genel olarak bu yüküne rağmen 120-180 km.hızları arasında kullanılmıştır,yolun yarısında klima açık bunu da belirteyim.Alınan toplam yakıt 240ytl(euro dizel)3,32'den alınmıştır.Hesaplarıma göre km.'de 172 ykr. yakmış,o da 5,2/100 km.'ye tekamül etmektedir.Hesabı yapınca bana bu şartlarda gayet iyi geldi.
  • Hocam iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Fiyat hakkında yorum yapmamışsınız.Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.kasımda Alsam fiyat düşermi sizce burada bir büyüğüm;ARABA KIŞIN ALINIR YAZIN SATILIR.Nasihatı aklımı çeldi.Ne dersiniz bu fiyata ekim veya kasımda stile modeli alabilirmiyim?SELAMLAR...........(Bu arada önerdiğin platin gri alacağım Allah kısmet ederse)
    quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

quote:

Orjinalden alıntı: kimsinsen3535

Arkadaşlar herkese selamlar.era1,6 select modeli 27000ytl ye el sıkıştık.2009model verecek.Yani araç 1 ağustosda teslim alacağım.Renkler zevkler tartışılmaz ama platin gri ile kum beji arasında kaldık.yardımcı olursanız sevinirim.Birde fiyatı nasıl buldunuz.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    ARANIZA KATILMAK ÜMİDİYLE SELAMLAR...........

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun,iyi günlerde kullanınız aracınızı genel olarak platin gri tercih edilen bir renk bana sorarsanız gri tonunu alın araca daha çok yakışıyor diye düşünüyorum,en kısa sürede aramızda görmek ümidiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolqa35 -- 14 Temmuz 2008; 18:15:03 >

• 700 ytl'lik bir indirim almışsınız fena deyil,ancak siz arabayı 2009 model olması için ağustosta alacağınızı söylemişsiniz sizden herhangi bir fark talep edecekler mi örneğin araca zam geldi sizden fark alacaklar mı,alacaklarsa bir şeyler daha koparmaya çalışın.Hyundai özellikle ekim-kasım aylarında indirimler yapıyor geçen sene gördük ancak alınmış alınmıştır diyelim.Bir de ülkemizde belirsizlik durumu hakim herşey almış başını gidiyor bir develüasyon olursa (Allah korusun)fiyatlar şişebilir.Hakkınızda hayırlısı,şunu unutmayın en doğru karar sizin vereceğiniz karardır kimsenin yorumlarıyla veya lafıyla hareket etmeyin derim.
  • Fiyatın artmayacağına dair garanti aldım.ötv de dahil.Ama ben dediğiniz gibi ekim kasımı beklemeyi tercih edeceğim.Ekim kasım indirimi ne kadar oluyor biliyormusunuz.......SELAMLAR.......
  • Geçen sene liste fiyatından 5000 ytl'ye kadar indirim yaptılar.Ancak artık indirimler %10 'u geçemeyecek diye karar alındı diye duydum.Ancak kampanya öncesi fiyatlara artış oluyor.
  • MARKA : HYUNDAI ACCENT ERA 1.4 TEAM
    MODEL YILI : 2006
    KM : 20.870 (benzinli) fiyatı tahmini nedir ?
  • Aracın durumunua göre 17-19 bin ytl arasında bir fiyat olur diye düşünüyorum.2 bin ytl'lik aralığı aracın durumu göz önüne alınarak belirir diye düşündüm(değişen parça veya çizik,vuruk v.s.)Sıfırı 23500 ytl liste fiyatı ki almaya kalkarsan indirim de uygulanacaktır.
  • TOTAL ve Black&Decker işbirliği, Temmuz ve Ağustos aylarında Club TOTAL üyelerini sevindirecek. 18 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında TOTAL istasyonlarından 149 YTL'lik akaryakıt alan kullanıcılara 5 YTL karşılığı Black&Decker Pilli Tornavida Seti hediye.

TOTAL, her dönem olduğu gibi yaz aylarında da kullanıcılarına avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Club TOTAL ve Black&Decker işbirliğiyle düzenlenen yepyeni kampanya dahilinde, 18 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından, 149 litre akaryakıt alışverişi yapan kullanıcılar 5 YTL daha ödeyerek “Black & Decker 19 Parça Pilli Tornavida Seti”ne sahip olacaklar.

Aynı uygulama 199 litrelik otogaz alışverişlerinde de 5 YTL daha ödenmesi halinde geçerli olacak. Club TOTAL ile yapılan alışverişler kampanya döneminde de puan kazandırmaya devam edecek. Club TOTAL ile Black&Decker kampanyası süresince, kullanıcılar en fazla 3 kez kampanyadan faydalanabilecekler.

Dünyanın en önemli elektronik ev ve iş aletleri üreticilerinden “ Black & Decker” 1987 yılında ilk kez pilli ve şarjlı tornavidaları üreten markadır. “ Black & Decker 19 Parça Pilli Tornavida Seti” kampanya süresince Club Total üyesi TOTAL istasyonlarında.

Tornavida takımına ihtiyacı olan arkadaşların dikkatine malum yaz ayı tatil ve masraf zamanı nasıl olsa yakıt alıyoruz bare bir işe yarasın

• Merhabalar arkadaşlar..
    aranıza yeni katıldım
    benim daha eram yok :(
    ama olacak inşaallah
    ..

telesonic kardeş team modelinde çok fazla opsiyon yok diye biliyorum..
    yanılıyor muyum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue49_49

Merhabalar arkadaşlar..
    aranıza yeni katıldım
    benim daha eram yok :(
    ama olacak inşaallah
    ..

telesonic kardeş team modelinde çok fazla opsiyon yok diye biliyorum..
    yanılıyor muyum?

Aramıza hoş geldin en kısa sürede eralanman temennisiyle diyelim o zaman.Evet team modelinde 4 cam otomatik,klima,ön ve arka sis farları ve uzaktan kumandalı merkezi kilit,alarm var.Benim araç dizel team bana yeterli en azından doğrusunu söylemek gerekiyorsa kendimi çok zorladım ancak gücümüz buna yetti
  • Hayırlı olsun, güle güle bin kardeş..

bu arada dizel eralar da arabanın ses yalıtımı nasıl? motorun sesini içeri alıyor mu?
    benim LS inanılmaz gürültü yapıyor, sevemedim bir türlü :(
  • LS=lada samara mı...??
  • Arkadaşın 2000 model accen'i var.Motor sesine geince sınıfındaki en sessiz araç diyebiliriz.Ben mesela müzüği açmadan çok rahat yolculuk yapabiliyorum,ancak lastiklerin sertliği yüzünden biraz yol sesi var,yumuşak lastikler takılınca buda sorun olmaktan çıkıyor.
  • Belki de ben sese dikkat ediyorumdur, kim bilir?
    2 yıl kadar ses-ışık sistemleri kurdum, cd çalardaki bas-tiz düzensizliği bile rahatsız ediyor.
    ancak yine de LS de 100 ün üzerine çıktın mı ses kendini belli ediyor..
    klima yok bu arada arabada..
  • ceviz kardeş, benim Lada Samarayı (kısaca LS) yı satıp bende era almak için çalışıyorum şu aralar :)

ACCENT ERA STILE 1.5 CRDI VGT 16V 110 HP - Titanium Gry .. güzel araba
    veya select de olabilir..
  • Hadi hayırlısı ne diyelim
  • BENİM İÇİN BÜYÜK GÜN 4 VEYA 5 AĞUSTOS UMARIM ARANIZA KATILIRIM.KASIMI BEKLİYEMEDİM ANLIYACAĞINIZ.:)SELAMLAR........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolqa35 -- 22 Temmuz 2008; 17:07:48 >
  • Hadi hayırlısı daha önce de söylemiştim en doğru kararı verecek olan sensin diye,neye karar verdin ve kaça anlaştın,1,4 alma arada çok az bir fark var 500 ytl kadar benzinli düşünüyorsan 1,6 al derim yakıt tüketimi aynı ama 1,6 daha performanslı motoru da yeni nesil
  • İYİ DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.2009 ERA 1.6 SELECT MANUEL KUM BEJİ(İÇ DÖŞEMESİYLE DIŞ RENGİ UYUMU ÇOK HOŞUMUZA GİTTİ.)FİYATI ARABAYI ALINCA BİLDİRECEĞİM.KESİN OLMASI AÇISINDAN.PARANIN ÖNEMLİ BİR KISIMINI BANKALARINA YATIRDIM.ALLAH HAYIRLISINI VERSİN..selamlar..........AYRICA ARABAYA BRC MARKA TÜPDE TAKTIRACAĞIM.TÜKETİCİ KREDİSİ ÇEKTİĞİMDEN ZORUNLU OLMAMASINDAN DOLAYI MALESEF KASKO YAPTIRAMAYACAĞIM.EN AZINDAN BORÇ BİTENE KADAR:)...........ALLAHA EMANET NE YAPAYIM......800 İLA 850 YTL ARASI DEDİLER.ŞUAN İÇİN SARSAR BENİ.....
    quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Hadi hayırlısı daha önce de söylemiştim en doğru kararı verecek olan sensin diye,neye karar verdin ve kaça anlaştın,1,4 alma arada çok az bir fark var 500 ytl kadar benzinli düşünüyorsan 1,6 al derim yakıt tüketimi aynı ama 1,6 daha performanslı motoru da yeni nesil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolqa35 -- 23 Temmuz 2008; 0:20:41 >

• 1.6 alman en iyisi, zaten ottoman ın da dediği gibi fiyat farkı fazla değil..
    kaskoyu çok geciktirmemeni tavsiye ederim..
    Şimdiden hayırlısı olsun, güle güle bin..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.